02:09 2 min. Igor Sarna #32 Wysoko uniesiony kij
06:16 2 min. Peter Tabaček #55 Uderzanie kijem
07:31 2 min. Marek Indra #71 Atak kijem trzymanym oburącz
11:09 2 min. Jan Šeda #51 Wysoko uniesiony kij
17:06 2 min. Adrian Kowalówka #12 Zahaczenie
18:54 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:16 2 min. Peter Tabaček #55 Opóźnianie gry
30:17 2 min. Michał Stokłosa #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:39 2 min. Ondřej Kasperlik #43 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:37 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Przeszkadzanie
60. min - Teraz Charousek. Broni Łazarz.
59. min - Jaros potężnie z niebieskiej.
59. min - Unia dwukrotnie wybiła krążek z własnej tercji. Dwukrotnie na uwolnienie.
58. min - 122 sekundy do końca. Naprzód bez bramkarza, ale za to z dodatkowym napastnikiem.
58. min - GOOOL! 5:7! Uderzenie Szedy i interwencja Łazarza. Oświęcimski golkiper odbił krążek wprost w Słodczyka
56. min - Kolejna dobra okazja dla oświęcimian. Piotrowicz nie zdołał pokonać Elżbieciaka. Czujny jest "Ela".
55. min - Adrian Kowalówka! To powinien być ósmy gol dla Unii. Elżbieciak rozciągnął się jak długi!
54. min - Kociołek pod bramką Łazarza. Bezuszka wybija krążek na uwolnienie.
53. min - Daneczek! Nie może wstrzelić się dzisiaj czeski środkowy.
51. min - GOOOL! 4:7! Naprzód zmniejsza straty. Słodczyk pokonuje Łazarza
51. min - Gębczyk potężnie z linii niebieskiej.
50. min - Paszek! Był blisko zdobycia ósmego gola.
50. min - GOOOL! 3:7! Piotrowicz wzdłuż bramki do Haasa, a ten zmieścił gumę między parkanami Elżbieciaka
49. min - Tempo spotkania nieco opadło.
48. min - Szeda! Kąśliwie uderzył, Łazarz obronił ten strzał z problemami.
47. min - Zaostrzyło się to spotkanie. Troszkę mocniejszych ataków ciałem.
46. min - GOOOL! 3:6! Naprzód się nie poddaje. Stokłosa pięknym uderzeniem w okienko pokonuje Łazarza
45. min - GOOOL! 2:6! Sebastian Kowalówka zabawił się z defensorami Naprzodu, a następnie pewnym strzałem zaskoczył Elżbieciaka
43. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie. S. Kowalówka rzucił się pod krążek.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Elżbieciak zastąpił w bramce Niemczyka. Janowianie przez 81 sekund w przewadze.

40. min - Dwie minuty karne dla Ondrzeja Kasperlika.
39. min - Rufer w sytuacji sam na sam z Niemczykiem. Prawie wszystko zrobił dobrze, bo popisał się ładną serią zwodów i położył janowskiego bramkarza, ale uderzył minimalnie niecelnie.
37. min - Gabryś spod brandy do Daneczka, ten próbował zaskoczyć Niemczyka uderzeniem w długi róg. Krążek odbity końcówką parkanu.
36. min - GOOOL! 2:5! Saur uderzeniem z bulika pokonuje Niemczyka. To chyba kluczowy moment tego spotkania.
35. min - GOOOL! 2:4! Tabaczek wykorzystał błąd Niemczyka
34. min- Dużo pewniej grają oświęcimianie.
32. min - GOOOL! 2:3! Bezuszka przekierował do bramki strzał Sebastiana Kowalówki. Drugi gol oświęcimian w przewadze w tym meczu
31. min - Rufer! Uderzył w długi róg. Lepszą decyzję podjąłby, gdyby dograł do pozostawionego bez opieki Gębczyka.
31. min - Dwie minuty karne dla Stokłosy. Unia zagra w przewadze.
30. min - Oświęcimianie też wyraźnie podrażnieni. To zwiastuje dobry mecz.
29. min - Janowianie starają się iść za ciosem.
28. min - GOOOL! 2:2! Jaros potężnym uderzeniem po lodzie pokonuje Łazarza. Wszystko zaczyna się od nowa
27. min - Dwie minuty karne dla Tabaczka. Janowianie w przewadze.
26. min - Gabryś potężnie, ale efektownie interweniuje Niemczyk
24. min - GOOOL! 1:2! Kocioł pod bramką Łazarza! Indra trafia na listę strzelców
23. min - Oświęcimianie próbują iść za ciosem. Piotrowicz! Niewiele zabrakło, by zdobył trzeciego gola
22. min - GOOOOL! 0:2! Trafienie Paszka zaliczone. Rajskiego nie!
22. min - Kontra oświęcimian i Paszek zdobywa gola! Sędzia Breske udaje się do boksu. Będzie oglądał zapis wideo.
22. min - Tymczasem krążek chyba znalazł się w oświęcimskiej bramce. Sędzia puścił grę.
22. min - Nie udało się oświęcimianom zamienić okresu gry w przewadze na gola.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia przez 54 sekundy będzie grała w przewadze.

20. min - Saur! Potężnie uderzył z linii niebieskiej, Niemczyk odbił gumę.
20. min - Unia w przewadze. W końcu kąśliwe uderzenia.
19. min - Błąd przy zmianie podopiecznych Adriana Parzyszka i dwie minuty karne.
18. min - Janów w przewadze i mocno kotłuje się pod bramką Unii. Uderzali Jaros, Kosakowski i Indra. Górą Łazarz!
17. min - Dwie minuty karne dla Adriana Kowalówki, który zahaczył szarżującego Adamusa.
16. min - Teraz jakby na zaprzeczenie moich słów - gospodarze zamknęli oświęcimian w ich tercji. Stokłosa i Pohl szukali sposobu na Łazarza.
15. min - Przewaga oświęcimian nie podlega dyskusji. Janowianie szukają szans w kontratakach.
14. min - Dużo strzelają oświęcimianie. Niemal każda akcja kończy się uderzeniem. To z pewnością różni Unię Magiery od Unii Dobosza.
13. min - Wanat i Rufer byli o krok od pokonania Niemczyka.
12 min - GOOOL! 0:1! Kowalówka uderzeniem z okolic niebieskiej zaskakuje Niemczyka. Guma odbiła się jeszcze od któregoś z janowskich obrońców
12. min - Szeda przypadkowo uderzył kijem w twarz Saura. Dwie minuty karne.
11. min - Pohl do Stokłosy, ten z pierwszego krążka. Broni Łazarz.
10. min - Gramy w pełnych składach
9. min - Unia na razie nie najlepiej prezentuje się podczas gry w przewadze.
8. min - Indra ostro zaatakował pod bandą, bodajże Wojciecha Wojtarowicza. Dwie minuty karne. Siły się wyrównują.
7. min - Dwie minuty karne dla Tabaczka. w ostatniej chwili powstrzymał szarżującego Słodczyka.
6. min - Kowalówka z nadgarstka. broni Niemczyk.
6. min - Oświęcimianie aktywniejsi. Częściej są przy krążku. Brakuje jednak kąśliwych uderzeń.
5. min - Gramy w pełnych składach.
5. min - Saur! Mocno, ale niecelnie.
4. min - Kontra janowian. Potężne uderzenie Kamila Charouska. Minimalnie niecelnie.
3. min - Na razie zbyt wolno rozgrywany zamek. Nikt z oświęcimian nie chce oddać strzału.
3. min - Dwie minuty karne dla Sarny. Unia w przewadze.
2. min - Oświęcimianie dobrze zaczęli. Są aktywniejsi, grają forecheckingiem.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Łazarz i Niemczyk.