1:7 Filip Drzewiecki #84 ( Maciej Urbanowicz #92 ) +/-
03:33 2 min. Petr Kalus #47 Uderzanie kijem
18:43 2 min. Dawid Musioł #34 Zahaczenie
25:51 2 min. Marcin Horzelski #87 Trzymanie przeciwnika
44:04 2 min. Petr Kalus #47 Atak kijem trzymanym oburącz
54:55 2 min. Filip Drzewiecki #84 Atak kijem trzymanym oburącz
59:37 2 min. Adam Rajski #61 Atak kijem trzymanym oburącz
- 60min - Koniec! Zwycięstwo Cracovii nie było dzisiaj w Katowicach ani przez moment zagrożone!
- 60min - Sztwiernia mógł strzelić ósmą bramkę, tymczasem jeszcze jedna kara dla zawodnika Naprzodu na 23 sekundy do końca
- 59min - Jeszcze próbuje Naprzód. Strzelał Sarna, bronił Łuba
- 58min - GOL!!! - 1:7! Koniec przewagi Naprzodu, a za chwilę kolejny gol dla Cracovii! Filip Drzewiecki posyła krążek pomiędzy parkanami Elżbieciaka!
- 56min - GOL!!! - 1:6! Doskonale z dwójkową akcją w tym osłabieniu wyszli Sinagl i Domogała! Kończy się to drugim golem tego ostatniego i Cracovia prowadzi 6:1!
- 55 min. - Łuba broni strzał Charouska, a chwilę później sędzia nakłada na Drzewieckiego dwie karne minuty za atak na rywala po gwizdku
- 52min - Mimo wysokiego prowadzenia Mistrzów Polski, na całkowity brak pracy nie może narzekać Michael Łuba. Golkiper Cracovii zatrzymał strzał
- 51 min. - Bardzo groźnie nacierał Adamus próbując strzelić "zza zakrystii"
- 48min - Drzewiecki... ależ było blisko! Chwilę później niezbyt pewnie, lecz skutecznie strzał Rompkowskiego zatrzymuje Elżbieciak
- 46min - Zib niezwykle bliski strzelenia bramki w kilku kolejnych sytuacjach!
- 45min - GOL!!! 1-5 Dobrze wyglądała ta przewaga gospodarzy i kończy się ona golem. Strzelcem bramki Marcin Jaros
- 45min - Teraz jednak Kalus przesadził z agresywnością i powędruje na dwie minuty na ławkę kar
- 43min - Petr Kalus nie rezygnuje z prób zdobycia swojego gola. Przed momentem Czech ponownie zatrzymany przez bramkarza Naprzodu
- 41min - "Pasy" niemal cały czas przy krążku, ale na początku tej odsłony meczu gospodarze nie dopuszczają naszej drużyny pod swoją bramkę

- 40 min. - Koniec II tercji.
- 39min - GOL!!! 0-5! Teraz swoją bramkę zdobywa czwarta formacja "Pasów"! Krążek prześlizgnął się pomiędzy parkanami bramkarza po zagraniu Noworyty. Swoją pierwszą asystę zanotował Dziurdzia! Trener Naprzodu poprosił o czas.
- 38min - GOL!!! 0-4! Bezpański krążek po buliku w tercji gospodarzy przejmuje Zygmunt i perfekcyjnie umieszcza go w samym okienku bramki!
- 38min - Pachnie czwartym golem! Szurowski bliski świetnej asysty, Drzewiecki - świetnej bramki
- 36min - Sykora miał aż trzy szanse na kolejną bramkę! Słowak trochę zły na siebie po tej zmianie
- 34 min. - Brawa od publiczności zarówno dla Cracovii za kolejną świetną akcję, jak i dla Elżbieciaka, który dwoi się i troi ratując swój zespół przed utratą kolejnych bramek
- 33min - Teraz mogło być już 1:3. Michael Łuba doskonale zatrzymał jednak uderzenie Sedy!
- 33min - GOL!!! 0-3! Z najbliższej odległości Elżbieciaka pokonuje Tomas Sykora!
- 32min - Ofiarna interwencja Antoniego Dziurdzi. Junior "Pasów" blokuje potężny strzał rywala, a w kolejnej akcji golkiper Naprzodu broni bombę Dutki
- 29 min. - Teddy da Costa trafia w słupek! Chwilę później gospodarze bardzo bliscy zdobycia bramki.
- 28 min. - "Pasy" cały czas oblegały bramkę gospodarzy w tej przewadze, ale tym razem gola strzelić się nie udało.
- 27min - Dwukrotnie potężnie uderzał Zib, lecz z tymi strzałami poradził sobie Elżbieciak
- 26min - Paczkowski już po razu drugi dzisiaj swoim dobrym zagraniem zmusza rywala do faulu. "Pasy" w przewadze!
- 24min - Teraz bliski zdobycia bramki Urbanowicz, a chwilę później zablokowana bomba Wajdy
- 23 min.- Spojenie słupka z poprzeczką po strzale Kalusa! "Pasy" dominują na lodzie w Janowie
- 22 min. - GOL! Domogała z ostrego kąta wstrzelił krążek w kierunku bramki i guma przekroczyła linię bramkową! Jest 2:0! Błąd Elżbieciaka.
- 21 min. - Sprytny strzał Kalusa, lecz Elżbieciak nie dał się zaskoczyć

- Koniec I tercji. Strzały: 10 - 15.
- 19 min. - GOL! 0-1! Zaledwie 7 sekund w przewadze potrzebowała Craccovia, by strzelić bramkę! Celnie z niebieskiej uderzył Peter Novajovski!
- 18 min. - Paczkowski faulowany przez Musioła, Cracovia w przewadze.
- 17 min. - Drzewiecki przejmuje krążek w tercji środkowej, strzela na bramkę, ale spokojnie interweniuje Elżbieciak
- 16 min. - Zagotowało się pod bramką gości. Kilka okazji strzeleckich dla Naprzodu w ostatniej akcji
- 15 min. - Strzał Rompkowskiego, po drodze jeszcze krążek odbity od Sinagla, ale bramkarz Naprzodu wciąż niepokonany
- 13 min. - Małe zamieszanie w polu bramkowym Naprzodu po wstrzeleniu krążka przez Domogałę, ale golkiper gospodarzy odnalazł i zamroził krążek
- 11 min. - Łuba efektowni broni strzał Sedy.
- 10 min. - Teraz sporo przerw w grze. Przed momentem bardzo dobrą zmianę zanotowała czwarta formacja "Pasów"
- 8 min. - "Pasy" osiągają coraz większą przewagę. Gospodarze ograniczają się tylko do wystrzelania krążka z własnej tercji
- 6min - Elżbieciak z trudem broni strzał Urbanowicza. Jeszcze bliski skutecznej dobitki był Słaboń
- 4 min. - Słupek po strzale Adamus w okresie gry w przewadze.