19:24 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Zahaczenie
21:40 2 min. Lukáš Martinka #2 Zahaczenie
23:42 2 min. Jesse Rohtla #11 Przeszkadzanie
35:45 2 min. Denis Dalidowicz #15 Natarcie
38:27 2 min. Kamil Kapica #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:29 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Uderzanie kijem
48:55 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak łokciem
50:56 2 min. Dušan Devečka #19 Zahaczenie
50:56 2 min. Jarosław Różański #7 Trzymanie kija przeciwnika
51:07 2 min. Tomasz Malasiński #89 Przeszkadzanie
55:02 2 min. Kamil Kapica #11 Atak kijem trzymanym oburącz
Koniec meczu.
60. min - GOOOL! 6:3! Kolusz strzałem do pustej bramki stawia pieczęć na zwycięstwie "Szarotek".
60. min - Krążek wybity z nowotarskiej tercji. Zwycięstwo Szarotek jest już bardzo blisko..
59. min - Kosowski w boksie. Goście będą grać 6 na 5.
59. min - Trener Tom Coolen prosi o czas.
59. min - Kosowski zjechał z bramki, na tafli katowiczanie mają dodatkowego napastnika.
58. min - Kotłuje się w nowotarskiej tercji.
57. min - Tymczasem Kosowski źle wznowił grę, gumę przejął Różański, który zjechał z prawego skrzydła do środka. Starał się uderzyć w "piątą dziurę", ale katowicki golkiper zdołał złączyć parkany.
57. min - Zbyt wolno zamek rozgrywają katowiczanie.
56. min - Kontra Wielkiewicza! Ładna seria zwodów, ale Kosowski był dobrze ustawiony.
56. min - Czakajik! Broni Kapica.
56. min - Kamil Kapica - kolejna kara.
55. min - Czas zaczyna pracować na korzyść nowotarżan.
54. min - Malasiński jest już na lodzie.
53. min - Sporo uderzeń, ale są one niecelne. Pichnarczik i Kamil Kapica.
52. min - Malasiński wędruje na ławkę kar. Nowotarżanie przez 109 sekund w przewadze. Dużo miejsca będzie na lodzie.
51. min - Tymczasem obustronna kara. Deveczka i Różański. Będziemy grać 4 na 4.
51. min - Rąpała jest już na lodzie.
51. min - Brakuje kąśliwych strzałów.
50. min - Nowotarżanie w zamku, ale na razie nie forsują tempa.
49. min - Rąpała odesłany do boksu kar na dwuminutową karę.
48. min - GOOOL! 5:3! Tym razem błąd Kamila Kapicy i Tomasz Malasiński z wysokości prawego bulika zaskoczył Błażeja Kapicę
48. min - GOOOL! 5:2! Nie dasz? Stracisz. Sulka podwyższa prowadzenie, a nam wydaje się , że Kosowski popełnił błąd przy tej bramce.
47. min - Przycisnęli katowiczanie. Czujny musi być Kamil Kapica.
46. min - Majoch z Nahunką starali się znaleźć sposób na nowotarską defensywę i bramkarza. Bez powodzenia.
45. min - Będą jeszcze emocje.
45. min - Kontra nowotarżan po błędzie Majocha i Kolusz w sytuacji 2 na 1 zdecydował się na strzał. Kosowski łapie gumę do raka.
44. min - Neupauer jest już na lodzie.
44. min - Malasiński! Minimalnie przestrzelił.
43. min - Ofiarnie bronią się gracze Podhala.
42. min - Tymczasem na ławkę kar wędruje Neupauer. Typowy faul taktyczny.
41. min - Gramy w pełnych składach.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Przez 27 sekund górale będą grać w osłabieniu

40. min - Błażej Kapica nie daje się pokonać. Nowotarżanie wystrzeliwują krążek i oddalają zagrożenie.
39. min - Kara dla Kamila Kapicy! Szansa dla katowiczan na zdobycie kontaktowego gola
38. min - Łopuski był o krok od pokonania Kapicy.
37. min - GOOOL! 4:2! Zapała powiększa prowadzenie "Szarotek"
37. min - Bomba Pichnarczika! Minimalnie niecelna.
36. min - Kara dla Dalidowicza. Nowotarżanie w przewadze.
36. min - Katowiczanie bliscy wyrównania. Trzy strzały, ale szczęście uśmiechnęło się do Kapicy.
35. min - Znów gwizdy na trybunach. Sędzia Baca zbyt szybko użył gwizdka, Kapica złapał krążek i chciał dynamicznie wznowić grę.
34. min - Wielkiewicz! Kolejny ładny indywidualny rajd "Kojota". Kosowski skrócił kąt i obronił ten strzał.
33. min - Sawicki! Ładnie mierzył, ale Kapica zdołał odbić ten strzał.
32. min - Katowiczanie mocno rozdrażnieni!
31. min - GOOOL! 3:2! Różański strzałem z bekhendu pod samą poprzeczkę pokonał Kosowskiego
30. min - GOOOL! 2:2! Tomasik potężnym uderzeniem spod linii niebieskiej pokonuje Kosowskiego.
29. min - Coraz ostrzej grają oba zespoły.
28. min - Teraz mała sprzeczka między Michalskim a Strzyżowskim.
28. min - Odpowiedź nowotarżan. Kosowski leży na lodzie i i chyba przykrył gumę. Przemysław Michalski zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Marcina Kolusza. Sędzia Michał Baca rozłożył ręce.
27. min - GOOOL! 1:2! Kocioł pod nowotarską bramką. Łopuski kieruje krążek do siatki z najbliższej odległości
26. min - Fiński napastnik jest już na lodzie.
25. min - Zapała! Niesygnalizowane uderzenie. Kosowski zdążył złączyć parkany.
24. min - Kara dla Rohtli! Nowotarżanie ponownie w przewadze.
24. min - Gramy w pełnych składach.
23. min - Zapała do Biezaisa! Ładnie uderzenie Łotysza, ale Kosowski był na posterunku.
22. min - Martinka wędruje na ławkę kar.
22. min - Neupauer jest już na lodzie.
21. min - Kotłuje się pod bramką Kapicy. Póki co wynik bez zmian.
21. min - Katowiczanie jeszcze w przewadze przez 84 sekundy.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Ręka sędziego Michała Bacy jest w górze, zatem będzie kara dla nowotarżan. Bartłomiej Neupauer wędruje do boksu.
20. min - Kolejna groźna akcja katowiczan. Fraszko! Kapica broni.
19. min - Rohtla znów zagrał przed bramkę, Łopuski próbował zamknąć akcję z lewej strony, ale miał rywala na plecach i nie dał rady odpowiednio przymierzyć.
19. min - Wielkiewicz! Kosowski kolejny raz świetnie interweniuje.
18. min - Neupauer wygrał wznowienie, Różański od razu zdecydował się na strzał. Kosowski na szpagacie łapie gumę do raka. Efektownie to wyglądało.
17. min - Wyrównał nam się ten mecz. Po okresie dominacji katowiczan, nowotarżanie wzięli się za grę i atakują znacznie częściej.
16. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Górale zakładają zamek. Kilka strzałów, ale nie miały one odpowiedniej jakości.
15. min - Kontra katowiczan i Rohtla w sytuacji sam na sam z Kapicą. Niecelny strzał fińskiego skrzydłowego.
14. min - Dwie minuty karne dla katowiczan. Błąd przy zmianie i sześciu zawodników z pola na lodzie.
14. min - Mateusz Michalski dograł przed bramkę, wytworzył się mały kociołek pod bramką Kosowskiego, ale ani Różański, ani Neupauer nie zdołali skierować gumy do siatki.
13. min - Rohtla! Słupek ratuje Kapicę!
12. min - Gwizdy na lodowisku w Nowym Targu. Z bólu zwija się Elvijs Biezais, który został dźgnięty kijem przez katowickiego defensora.
11. min - GOOOL! 1:1! Kolusz wjechał do tercji wystawił gumę Jaśkiewiczowi, który z linii niebieskiej zaskoczył Kosowskiego potężnym uderzeniem po lodzie
10. min - Poprzeczka ratuje Kapicę! Uderzał Sawicki.
10. min - Samarin do Neupauera, ten efektownie chciał zmienić tor lotu krążka.
9. min - Będziemy grać czterech na czterech. Deveczka i Przemysław Michalski wędrują na ławkę kar.
8. min - Strzyżowski! Słupek uratował Kapicę!
7. min - GOOOOL! 0:1! Rohtla uderzeniem z korytarza między bulikami pokonuje Błażeja Kapicę
6. min - Ładna akcja trzeciego ataku katowiczan! Kapica ratuje swój zespół.
5. min - Próbkę swojego świetnego wyszkolenia technicznego dał Filip Wielkiewicz. Gdyby szybciej oddał strzał, byłoby znacznie groźniej.
5. min - Kontra nowotarżan, ale Kosowski mrozi krążek.
4. min - Sawicki! Kąśliwie uderzył, ale nowotarski bramkarz był na posterunku.
4. min - Znów Łopuski sprawdził czujność Kapicy.
3. min - Rohtla wrzucił krążek na bramkę, Łopuski próbował uderzać. Minimalne niecelnie.
3. min - Mała sprzeczka między Dalidowiczem a Różańskim. Obaj odesłani na ławkę kar.
3. min - Mateusz Michalski z nadgarstka! Kosowski odbił krążek.
2. min - Różański! Gdyby tylko miał kij na lodzie, to z pewnością trafiłby do siatki.
2. min - Uderzał Maciej Sulka, ale Kosowski jest na posterunku.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Błażej Kapica i Kamil Kosowski. Sporo kontuzji i chorób w szeregach obu ekip.

#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski PS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Michal Pichnarčík PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jarosław Różański PS 1 0 0 0 1 -1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0