2:3 Maciej Kruczek #26 ( Patryk Wajda #8, Maciej Urbanowicz #92 ) +/-
08:32 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:50 2 min. Kasper Bryniczka #13 Przeszkadzanie
17:15 2 min. Filip Drzewiecki #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:24 2 min. Jakub Witecki #66 Zahaczenie
30:38 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:50 2 min. Michael Cichy #78 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:42 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 2 min. Petr Kalus #47 Atak kijem trzymanym oburącz
60. min - Koniec! W końcówce karę zarobił jeszcze Bagiński, jednak krakowianie nie wykorzystali podwójnej przewagi. Po końcowej syrenie trwają jeszcze przepychanki za bramką tyszan, ale wynik pozostaje bez zmian: 3:2 dla GKS!
60. min - Radzik zjeżdża do boksu
59. min - Rudolf Rohacek bierze czas
56. min - GOOL! Kruczek z lewego bulika zdobywa kontaktowego gola! Emocje jeszcze się nie skończyły!
54. min - Kalus uderza z bekhendu, ale to zbyt lekko. Pasy próbują wjechać z krążkiem do bramki, ale wciąż ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia
52. min - Cracovia wciąż ma problemy ze skutecznością
51. min - Ciura z niebieskiej nad bramką
49. min - Dziubiński dwukrotnie pudłuje
48. min - Po krótkiej przerwie spowodowanej zbieraniem maskotek z tafli wracamy do meczu.
48. min - GOOL! Miśki lecą na lód! Rompkowski dostał podanie przed bramkę i pokonuje Murraya!
46. min - Strzał Wajdy z daleka odbija Murraya. Na lodzie nie wiele się dzieje, brakuje składnych akcji z obu stron
43. min - Kapica strzela wprost w parkany tyskiego bramkarza
42. min - Drzewiecki uderza po lodzie, ale zbyt lekko by zaskoczyć Murraya
41. min - Zawodnicy wjeżdzają na taflę, zaczynamy ostatnie 20 minut spotkania. Czy Cracovia powalczy jeszcze o korzystny wynik?

40. Koniec II tercji. Czy Cracovia zdobędzie gola i podczas meczu miśki powędrują na lód? Jeśli tak się nie stanie, akcja Teddy Bear Toss odbędzie się po ostatniej syrenie
40. min - GOOL! Tyszanie w osłabieniu zdobywają trafienie! Kogut urwał się obronie i w sytuacji sam na sam pokonał Radziszewskiego!
37. min - Po uderzeniu Galanta krążek przeleciał po linii bramkowej, ale nie wpadł do siatki
36. min - Drzewiecki w słupek, po chwili akcja przenosi się na drugą stronę i strzelał Cichy. Iskrzy za krakowską bramką
35. min - Kalinowski z bliska nie potrafi pokonać Radzika
34. min - Witecki odgrywa do Pociechy, jednak ten z bliska uderza wprost w golkipera
33. min - I znów niewykorzystana przewaga mistrzów Polski
32. min - Zib sprzed niebieskiej w bramkarza po chwili Sykora nad bramką
31. min - Tyszanie w sześciu na lodzie! Cracovia znów w przewadze
30. min - Kolanos dostał dobre podanie i znalazł się w sytuacji sam na sam. Wcześniej jednak arbiter odgwizdał spalonego
29. min - Tychy w komplecie, nic nie wynikło z przewagi gospodarzy
27. min - Witecki w boksie kar. Cracovia przed szansą na kontaktową bramkę. Przewagi jednak nie są dziś mocną stroną mistrzów Polski, którzy mają problemy z założeniem zamka
26. min - Rzeszutko z bliska po lodzie, jednak to zbyt lekko by zaskoczyć Radzika
24. min - Galant z prawego bulika w bramkarza
24. min - Novajovsky po lodzie, jednak zbyt lekko
21. min - Pociecha z prawego bulika wprost w bramkarza
21. min - Rozpoczynamy II odsłonę przy prowadzeniu 2:0 dla tyszan

20. min - Koniec I tercji. Tyszanie prowadzą 2:0 i akcja Teddy Bear Toss musi jeszcze trochę poczekać
19. min - GOOL! Tyszanie po rykoszecie zdobywają drugą bramkę. Z niebieskiej uderzył Kotlorz, a Kolanos zmienił tor lotu krążka i zmylił bramkarza.
18. min - Drzewiecki sam na sam z Kotlorzem, odgrywa do Urbanowicza, ale ten uderza w bramkarza. Kolejna kara dla Craxy na ławce Drzewko
17. min - Bryniczka w boksie kar. Tyszanie atakują bramkę Craxy. Kotlorz uderza z daleka, ale pewnie broni Radzik
16. min - Murray miał spore problemy z opanowaniem krążka po uderzeniu Dutki. Trwa ostrzał tyskiej bramki
16. min - Zadźwięczał słupek po uderzeniu Da Costy
15. min - Strzał Kalinowskiego odbija się od obrońcy. Po chwili Urbanowicz dostaje dobre podanie i bekhendem uderza po lodzie.
15. min - Dziubiński huknął sprzed niebieskiej wprost w bramkarza
13. min - Bomba Ziba z okolic prawego bulika. Murray broni instynktownie, po chwili znów Cracovia i w dobrej sytuacji Domogała. Górą znów tyski bramkarz
11. min - Koniec kary. Kapica z bliska przy prawym słupku próbował wepchnąć krążek do siatki, ale Murray wyciągnął się jak struna i obronił rękawicą
9. min - Komorski w boksie kar.Cracovia ma doskonała okazję na wyrównanie
8. min - Paczkowski z ostrego kąta uderza wprost w Murraya
7. min - Kolanos sam na sam, ale pewnie interweniuje Radzik
6. min - Tyszanie złapali wiatr w żagle
5. min - GOOL! Cichy dostał idealne podanie przed bramkę od Szczechury i celnie umieścił gumę w okienku
4. min - Urbanowicz obok bramki
2. min - Dąbkowski huknął z niebieskiej, ale pewnie broni Murray
1. min - Obydwaj bramkarże zaliczyli już po udanej interwencji
1. min - Rozpoczynamy spotkanie. Pierwszy krążek dla GKSu-

Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.

#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.03 34 34 0 0 0 0 91.18 59:25 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 1 0 1 1 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0