07:06 2 min. Ondřej Kasperlik #43 Ostrość
10:18 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Zahaczenie
18:37 2 min. Dušan Devečka #19 Rzucenie na bandę
21:54 2 min. Patryk Krężołek #8 Uderzanie kijem
23:13 2 min. Dušan Devečka #19 Zahaczenie
28:42 2 min. Martin Kasperlík #98 Uderzanie kijem
31:53 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Zahaczenie
35:34 2 min. Martin Kasperlík #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:32 2 min. Jan Daneček #7 Trzymanie kija przeciwnika
46:36 2 min. Dušan Devečka #19 Uderzanie kijem
59:06 2 min. Adam Rufer #81 Zahaczenie
Koniec Meczu
57. min - GOOOL! 4:0! Pewny strzał między parkanami i mamy czwartego gola
57. min - Kasperlik sam na sam z Kosowskim! Faulowany przez Wanackiego. Będziemy mieli rzut karny.
55. min - Zagrzmiały bandy. Jesse Rohtla zaatakowany przez Adriana Kowalówkę.
53. min - Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą. Dużo uderzeń, ale nie mają one odpowiedniej jakości.
51. min - Podopieczni Toma Coolena biją głową w mur.
50. min - Fajny, twardy mecz oglądamy w Oświęcimiu.
49. min - Katowiczanie w pełnym składzie.
48. min - Sporo ochoty do gry ma dzisiaj Adam Rufer. Walczy, podaje, uderza. Chyba jego najlepszy mecz w barwach Unii.
47. min - Deveczka faulował Sebastiana Kowalówkę. Unia zagra z przewagą jednego zawodnika.
46. min - Kontra gospodarzy. Paszek z Wanatem w akcji 2 na 1. Gdyby ten pierwszy zdecydował się na strzał, byłoby groźniej. Krążek przechwycił defensor GieKSy.
45. min - Oświęcimianie wyciągnęli wnioski z porażki z Naprzodem. Dziś grają dobrze taktycznie, agresywnie i twardo.
44. min - GOOOL! 3:0! Paszek wygrał wznowienie, a Rufer uderzył z pierwszego krążka. Kosowski nie miał żadnych szans
43. min - Haas ukradł kilkanaście cennych sekund. Wjechał do katowickiej tercji i wycofał gumę do własnej tercji. Brawa od oświęcimskiej publiczności.
42. min - Dwie dobre interwencje Fikrta. Czech jest dzisiaj prawdziwą opoką biało-niebieskich.
41. min - Daneczek wędruje na ławkę kare.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Dwoi się i troi oświęcimski golkiper. W krótkim czasie obronił 4 uderzenia katowiczan.
39. min - Katowiczanie szybko starają się zdobyć kontaktowego gola. Póki co nie znajdują sposobu na Michala Fikrta.
38. min - Oświęcimianie przetrzymali kolejny okres gry w przewadze.
37. min - Themar! Jak on tego nie strzelił? Nie zdołał dobić gumy do pustej bramki.
36. min - Dwie minuty karne dla M. Kasperlika. GieKSa znów w przewadze.
34. min - GOOOL! 2:0! Gębczyk wychodzi z boksu dojeżdża do wybitego krążka i w sytuacji sam na sam pokonuje Kosowskiego. Szał radości na trybunach.
33. min - Szczęśliwie, ale też skutecznie broni Fikrt.
32. min - Katowiczanie mają szansę na błyskawiczną odpowiedź. Kara dla Gębczyka.
31. min - GOOOL! 1:0! Martin Kasperlik wychodzi na lód, a Rufer uderzeniem z bliska wieńczy kontrę oświęcimian
30. min - Kontra Tabaczka, który zagrywa do Daneczka, ale Kosowski zdążył się przemieścić i obronić ten strzał.
30. min - Zbyt wolno i zbyt statycznie katowiczanie rozgrywają zamek.
29. min - Tymczasem brat Ondrzeja, Martin wędruje na ławkę kar.
29. min - Szuka gry Ondrzej Kasperlik, nie boi się oddać strzału.
28. min - Chyba pierwsza, godna odnotowania akcja Wronki w tym meczu. Uderzał od zakrystii.
27. min - Sebastian Kowalówka z Ondrzejem Kasperlikiem przeszkodzili sobie w oddaniu strzału. Odległość od bramki była bardzo bliska. To powinien być gol.
26. min - Katowiczanie dali sobie narzucić styl gry oświęcimian.
25. min - Deveczka jest już na lodzie.
25. min - Jeszcze raz Vosatko, ale "Kosa" zdążył się przemieścić.
24. min - Krężołek jest już na lodzie.
24. min - Wojtarowicz był przed Kosowskim i mierzy pod poprzeczkę. Świetna interwencja katowickiego bramkarza.
24. min - Vosatko! Miał dobrą okazję do strzału, ale fatalnie skiksował.
23. min - Teraz Deveczka sfaulował Daneczka. Gospodarze przez 42 sekundy zagrają w piątkę przeciwko trójce katowiczan.
22. min - Dwie minuty karne dla Krężołka. Unia zagra w przewadze.
22. min - Teraz dobry przechwyt Adriana Kowalówki. Uderzenie broni Kosowski.
21. min - Deveczka jest już na lodzie.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia przez 23 sekundy w przewadze.

20. min - Niecelne uderzenia Mateusza Gębczyka.
19. min. - Ondrzej Kasperlik wprasowany w bandę przez Deveczkę. Dwie minuty karne. Unia zagra w przewadze.
18. min - Tym razem Fikrt uderzony kijem w głowę, podczas mrożenia krążka. Znów bez reakcji sędziego. Sporo gwizdów na trybunach.
17. min - Wanat leżąc został uderzony kijem w twarz. Sędzia Kępa nie reaguje.
16. min - Rohtla do Malasińskiego, ten od razu uderza z pierwszego krążka. Fikrt zdołał się przemieścić i odbić krążek.
15. min - Themar znakomicie dograł do pozostawionego bez opieki Deveczki. Słówacki defensor uderzył, ale "Fiki" złapał gumę do raka.
14. min - Szybkie tempo spotkania, sporo walki. Mecz na razie może się podobać.
13. min - Gębczyk jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
12. min - Tabaczek ładnie urwał się z kontrą. Powracający Malasiński mocno go naciskał, więc słowacki środkowy nie zdołał oddać soczystego strzału. Mimo to guma zatańczyła w polu bramkowym Kosowskiego, a następnie została wystrzelona na uwolnienie.
11. min - Fraszko wyprzedził oświęcimskich defensorów, ale został sfaulowany przez powracającego Gębczyka. Nie ma rzutu karnego, dwuminutowe wykluczenie dla zawodnika Unii.
10. min - Sebastian Kowalówka ładnie wymienił gumę z Ondrzejem Kasperlikiem, później uderzył, ale Kosowski popisuje się wspaniałą interwecją.
10. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Sporo walki w dzisiejszym spotkaniu.
8. min - Drobna szarpanina między Strzyżowskim a Ondrzejem Kasprlikiem. Obaj odesłania na dwuminutową "odsiadkę"
7. min - Bezuszka wrzucił krążek z niebieskiej, Kosowski interweniował niezbyt pewnie. Do gumy dopadł Ondrzej Kasperlik, ale uderzył w słupek.
6. min - Saur wrzucił gumę na katowicką bramkę, lot krążka przeciął Rufer i guma odbiła się od obramowania bramki.
5. min - Deveczka! Fikrt na posterunku. Poprawka Fraszki, znów dobra interwencja oświęcimskiego golkipera.
4. min - Sporo twardej gry pod bandami.
3. min - Adrian Kowalówka ładnie przymierzył, a zasłonięty Kosowski złapał gumę do raka.
2. min - Dwie dobre interwencje Michala Fikrta Uderzali Themar i Malasiński.
1. min - Zaczynamy. Bronią Fikrt i Kosowski.
1. min - Sektor najzagorzalszych kibiców wypełniony po brzegi.

Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.