(-) Bagiński #3, Gościński #11, Kaznadziej #70, Kotlorz #87, Rzeszutko #13
2:1 Adam Bagiński #3 ( Mateusz Gościński #11, Michał Kotlorz #87 ) +/-
(+) Bagiński #3, Gościński #11, Kaznadziej #70, Kotlorz #87
(-1) 4/5 43:41
11:27 2 min. Łukasz Sznotala #93 Atak łokciem
25:36 2 min. Michael Kolarz #33 Zahaczenie
42:22 4 min. Michał Woźnica #14 Wysoko uniesiony kij
60min. Jeszcze Kolarz z dystansu... koniec spotkania
60min. Świetnie Kieler wyczuł teraz Komorskiego
58min. Rzeszutko z bliska... zabrakło miejsca na lepsze uderzenie
57min. Kotlorz z niebieskiej, Kieler rozciąga się jak długi i broni parkanem
57min. Galant po lodzie, parkanem broni Kieler
56min. Dobry okres gry Orlika... Murray broni uderzenia Trendina, Meidla i Sznotali
55min. Bychawski z dystansu... Murray zbija do boku
54min. Atakuje Witecki, poruszona bramka przez Kielera i akcja w ten sposób zakończona
54min. Przygodzki z bulika, broni tyski bramkarz
53min. Woźnica do Guzika... niecelnie uderza Kacper
50min. Mocny strzał Pociechy z dystansu, dobija Gościński
49min. Nieprzyjemny strzał Kolarza, podskakujący krążek omal sprawił nieco problemów Kielerowi
48min. Jeziorski minimalnie obok słupka
47min. Dobre uderzenie Przygodzkiego, broni Murray
46min. Kaznadziej z dystansu mógł zaskoczyć Kielera
44min. Trener drużyny gości prosi o czas
44min. GOOL!!! Tyszanie zdobywają bramkę grając w osłabieniu... Adam Bagiński wychodzi z kontrą i uderza pod poprzeczkę!
44min. Sznotala z niebieskiej, Murray łapie krążek
43min. Przebojowa akcja Cichego... Kieler znowu broni
42min. Kogut uderza, Kieler broni
41min. Witecki wyłuskał krążek i zagrał do Galanta, ten nie trafia w światło bramki
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

40min. Gorąco pod opolską bramką, akcja Komorskiego z Jeziorskim... młody tyski skrzydłowy marnuje doskonałą okazję
40min. GOOL!!! W myśl zasady, że niewykorzystane okazje się mszczą... Karol Kisielewski po przechwyceniu krążka we własnej tercji popędził w stronę bramki Murraya i trafił w samo okienko! Remis!
40min. Akcja 2 na 1.. Bagiński do Gościńskiego ten źle trafia w krążek
39min. Witecki mija obrońców, robi kółko wokół bramki i.... Sznotala wpada na bramkę... gwizdek przerywa ciekawą akcję
38min. Baranyk prosto do łapaczki Murraya
36min. Zza bulika uderzał Sznotala, broni tyski bramkarz
35min. Kieler kapitalnie broni strzały Bepierszcza i Woźnicy
34min. Meidl prosto w Murraya
33min. Kolarz z ostrego kąta prosto w Kielera
32min. Gościński uderza i świetnie broni Kieler
32min. Zmarnowana doskonała okazja GKSu i w kontrze Hoog myli się o milimetry
30min. Jeziorski objechał bramkę i próbował znaleźć lukę przy krótkim słupku... dobrze Kieler to przeczytał
29min. Dobre uderzenie Kaznadzieja tuż nad bramką
28min. Kontra GKSu i Górny obija parkany Kielera... Tyszanie w pełnym zestawieniu
27min. Zamieszanie pod tyską bramką, Baranyk niecelnie a Hoog zablokowany
25min. Kogut miał sporo miejsca i czasu by pokonać Kielera... zwlekał na tyle długo, że Bychawski skutecznie zablokował jego strzał
24min. Murray niepotrzebnie wyjeżdża za bramkę i Wąsiński bliski doprowadzenia do remisu.
22min. Uderzenie Koguta zza bulika bez trudu radzi sobie Kieler
21min. Wznowienie dla Orlika

PRZERWA

19min. GOOL!!! Kotlorz zamarkował uderzenie na bramkę, wyłożył gumę Bagińskiemu a ten bez namysłu kropnął z trzech metrów pokonując Kielera!
18min. Dwukrotnie Cichy... nadal bezbramkowy remis. Orlik wybija na uwolnienie
17min. Kontra GKSu i dyskusyjny spalony na linii niebieskiej
16min. Hoog dał odetchnąć swojemu bramkarzowi inicjując ciekawą akcję... ostatecznie Murray broni jego uderzenie
15min. Zakotłowało się pod opolską bramką, Bepierszcz z bliska nie zdołał pokonać Kielera
15min. Kieler przebił nad bramkę krążek po strzale Guzika
14min. Orlik już w komplecie
13min. Dużo pracy ma teraz Kieler... Bryk bardzo bliski zdobycia bramki
11min. Bychawski uderzał zza obrońcy ale nie trafił
9min. Kogut uderzał z kilku metrów w środek bramki
7min. Jeziorski nie znalazł sposobu na Kielera w indywidualnej szarży
7min. Znowu groźnie pod bramką Kielera, Kogut w akcji 3 na 2 prosto w bramkarza Orlika
6min. Akcja błyskawicznie przenosi się na przeciwną stronę tafli... Rzeszutko nie trafia do odsłoniętej bramki
6min. Odpowiedź gości i Miroslav Zatko mógł zaskoczyć Murraya gdyby lepiej trafił w krążek
6min. Rzeszutko po lodzie... parkanem broni Kieler
4min. Bepierszcz nieco za mocno do uciekającego Guzika... szkoda tej akcji
3min. Milan Baranyk minimalnie obok słupka
2min. Rzesztko z bliska prosto w parkany Kielera
2min. Kontra Orlika i Meidl uderza zza koła bulikowego, Murray przebija nad poprzeczkę
1min. Kostek z dystansu... broni Murray
1min. Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla GKSu

Serdecznie witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach. Za kilka minut rozpocznie się spotkanie 28 kolejki PHL pomiędzy GKSem Tychy a PGE Orlikiem Opole.