(-) Bezuška #4, Daneček #7, Kasperlík #98, Kowalówka #12, Vosatko #22, Wojtarowicz #21
03:53 2 min. Radosław Nalewajka #22 Atak kolanem
07:29 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Zahaczenie
10:42 2 min. Kamil Świerski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:43 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Przeszkadzanie
13:47 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Zahaczenie
16:45 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:07 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Rzucenie na bandę
50:32 2 min. Kamil Świerski #19 Ostrość
51:21 2 min. Vladimír Lukáčik #24 Trzymanie przeciwnika
59. min - GOOOL! 1:4! Kominek umieszcza gumę w pustej bramce. To pieczęć na zwycięstwie
59. min - Trener Szejba bierze czas. Ściąga też bramkarza.
57. min - Oświęcimianie z taką postawą nic nie ugrają w tym meczu. Brakuje zadziorności.
56. min - Jastrzębianie dobrze się bronią. Gdy tylko nadarza się okazja, wybijają krążek.
55. min - Teraz Rufer! Słupek ratuje Fuczika.
55. min - Oświęcimianie atakują, ale bez większego przekonania.
54. min - Przewaga niewykorzystana.
53. min - Zbyt wolno i zbyt statycznie rozgrywany zamek.
52. min - Fuczik! Jak on to obronił? Po podaniu Haasa z pierwszego krążka uderzył Tabaczek. Jastrzębski golkiper łapie gumę do raka.
52. min - Dwie minuty karne dla Lukaczika. Szansa dla oświęcimian na powrót do mecz.
51. min - Nerwy puściły Ruferowi i Świerskiemu. Obaj odpoczną przez dwie minuty.
51. min - M. Kasperlik dynamicznie wjechał lewym skrzydłem oddał strzał, ale Fuczik był dobrze ustawiony.
50. min - Bordowski! Uderzył z pełnego zamachu, Fikrt obronił ten strzał.
49. min - GOOOL! 1:3! Chyba decydujący cios w tym meczu zadali jastrzębianie. Kominek z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki
48. min - Unia ma poważny problem z zawiązaniem akcji. Jastrzębianie dobrze się bronią.
47. min - Sporo prostych błędów w szeregach oświęcimian.
46. min - Haas! Broni Fuczik.
45. min - Kontra jastrzębian, ale Fikrt nie daje się zaskoczyć.
44. min - Tabaczek! W wyniku błędu Kulasa znalazł się przed Fuczikiem. Uderzenie, następnie dobitka, ale nie ma bramki.
43. min - Jarosz uderzył z niebieskiej, przekierowanie Homera. Fikrt zdążył odbić krążek.
42. min - Nahunko! Ładnie uderzył sprzed obrońcy. Oświęcimski golkiper na posterunku.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

39. min - Oświęcimianie sprawiają wrażenie mocno pogubionych. Mają problem z zawiązaniem akcji
38. min - GOOOL! 1:2! Kulas pewnie wykorzystuje rzut karny
38. min - Kulas sam na sam. Faulowany przez Bezuszkę. Tak przynajmniej twierdzi sędzia Przemysław Kępa.
37. min - Rażą nieskutecznością oświęcimianie.
36. min - Teraz Piotrowicz z bliska i ponownie świetnie Fuczik.
35. min - Rufer z lewego bulika! Broni Fuczik!
34. min - Jarosz uderzył sprzed obrońcy, próbował dobić krążek, ale został zablokowany.
33. min - Wybity krążek z oświęcimskiej tercji. Ondrzej Kasperlik przyjmuje go ręką i znajduje się w sytuacji sam na sam z Fuczikiem. Górą bramkarz JKH.
32. min - Szaleje dzisiaj Martin Kasperlik. Kolejny strzał, ale jastrzębski golkiper zdołał odbić gumę.
32. min - Haas! Niesygnalizowane uderzenie, Fuczik na posterunku.
31. min - Ciekawy mecz oglądamy w Oświęcimiu.
30. min - Niezwykle groźne są kontry jastrzębian. Dwa, trzy podania i pod bramką Fikrta robi się gorąco. Póki co oświęcimski bramkarz radzi sobie bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o defensorach.
29. min - Spod krycia uwolnił się Sebastian Kowalówka, wjechał przed bramkę, oddał strzał, ale w ostatniej chwili został podbity przez powracającego defensora.
28. min - Zatrzeszczały bandy. Wanat zaatakował ciałem Pasia. To musiało boleć.
27. min - Sporo nerwowości, a co za tym idzie niedokładności w szeregach oświęcimian. Zbyt dużo
26. min - Gramy w pełnych składach.
25. min - Kubesz z niebieskiej, strącenie Ł. Nalewajki. Szczęście uśmiechnęło się do oświęcimian.
25. min - Teraz dobre zachowanie Rufera i również dobre wyprowadzenie krążka.
24. min - Znakomicie o krążek walczy Martin Kasperlik. Ukradł 20 cennych sekund.
24. min - Dwie minuty karne dla Wojtrarowicza.
23. min - Rozkręca się to spotkanie. Szybsze tempo, więcej strzałów. O to chodzi!
23. min - Rufer zza bramki do Piotrowicza! Znakomita sytuacja, ale nie ma bramki. Oświęcimskiemu skrzydłowemu uciekł krążek.
22. min - W odpowiedzi kontra jastrzębian. Kulas uderzyłz pełnego zamachu, Fikrt łapie gumę do raka.
22. min - Martin Kasperlik popisał się piękną solówką. Uderzył z nadgarstka, ale Fuczik zdążył złączyć parkany.
21. min - Daneczek strzałem od zakrystii próbował pokonać Fuczika.

19. min - Ruszyli jastrzębianie, ale Fikrt notuje kolejną świetną interwencję.
18. min - GOOOOL! 1:1! Piękne uderzenie Jana Homera z okolic linii niebieskiej. Oświęcimski golkiper nie miał szans.
17 min - Fikrt broni kapitalne uderzenie Homera, który huknął z pierwszego krążka.
17. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka.
16. min - Kontra jastrzębian. Laszkiewicz w sytuacji sam na sam z Fikrtem! Górą oświęcimski golkiper.
15. min - Wojtarowicz jest już na tafli. Unia przez ponad 30 sekund w przewadze.
14. min - Siły na lodzie się wyrównują. Na ławkę kar trafia Ł. Nalewajka. Niepotrzebny faul w tercji ataku.
13. min - Teraz przycisnęli jastrzębianie. Wojciech Wojtarowicz zablokował uderzającego Laszkiewicza.
12. min - GOOOL! 1:0! Można by rzec: do trzech razy sztuka. Oświęcimianie wykorzystują okres gry w przewadze. Uderzenie Saura z niebieskiej dobija Sebastian Kowalówka
11. min - Piotrowicz chciał na pełnej szybkości wjechać do tercji rywala, ale został nieprzepisowo zatrzymany przez Świerskiego.
10. min. - Laszkiewicz jest już na lodzie.
9. min - Wrzutka Bezuszki! Fuczik odbił przed siebie. Dobitki Rufera i Piotrowicza. Jastrzębianie ofiarnie się bronią.
8. min - Kara dla Laszkiewicza. Unia ponownie zagra w przewadze.
8. min - Dwie kapitalne okazje dla Unii! Kasperlik do Tabaczka, broni Fuczik. Później Haas do Tabaczka. Nie ma bramki! Jęk zawodu na trybunach.
7. min - Daneczek wjechał do tercji. Uderzył z nadgarstka, Fuczik niezbyt pewnie broni.
6. min - Gramy w pełnych składach.
6. min - Teraz Rufer do Piotrowicza! Gdyby nieco lepiej trafił w krążek, byłoby niezwykle groźnie.
5. min - Zbyt statycznie rozgrywana przewaga przez biało-niebieskich.
4. min - Dwie minuty karne dla Radosława Nalewajki. Ostro potraktował Ondrzeja Kasperlika.
3. min - Sporo prostych strat w szeregach obu ekip.
2. min - Wrzutka M. Kasperlika do tercji, niepewnie Fuczik. Dobitka Tabaczka! Jastrzębski golkiper naprawia swój błąd.
1. min - Początek nieco nerwowy. Uwolnienia i spalone.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Fuczik i Fikrt.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#43 Ondřej Kasperlik ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Tomáš Fučík B 1 1.00 40 40 0 0 0 0 97.50 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#90 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0