4:0 Mateusz Danieluk #29 ( Tomasz Kozłowski #18, Łukasz Krzemień #44 ) +/-
09:34 2 min. Sebastian Wachowski #91 Wysoko uniesiony kij
15:08 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:38 2 min. Kamil Dolny #48 Ostrość
19:38 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Ostrość
20:21 2 min. Matej Cunik #74 Przeszkadzanie
23:56 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:31 2 min. Mateusz Studziński #94 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
34:20 2 min. Krzysztof Kantor #76 Rzucenie na bandę
36:49 2 min. Krzysztof Kantor #76 Ostrość
36:49 2 min. Sebastian Kłaczyński #7 Ostrość
36:56 2 min. Szymon Marzec #71 Przeszkadzanie
40:27 2 min. Josef Vítek #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:27 2 min. Lukáš Novák #11 Wymuszanie kary (symulowanie)
Koniec! Polonia zagra w fazie play-off.
60. min - GOOOL! 4:0! Kozłowski powalczył o krążek, wyłożył go Danielukowi, a ten uderzeniem bez przyjęcia kładzie pieczęć na zwycięstwie.
60. min - Krzemień nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Witkowskim.
59. min - Kibice czekają na końcową syrenę. Będzie szał radości.
58. min - Dolny! Polodna! Studziński jest na posterunku.
56. min - Gdańszczanie szukają honorowego gola, a bytomianie starają się kraść cenne sekundy. Gdy tylko jest okazja, wybijają krążek z własnej tercji. Tak, aby nie zrobić niepotrzebnego uwolnienia.
55. min - Teraz Vitek bliski pokonania Studzińskiego! Szczęście uśmiechnęło się do młodego golkipera.
54. min - Gdańszczanie nieporadnie rozgrywają przewagi. Czytelnie, schematycznie bez "ikry".
53. min - Krzemień odesłany na ławkę kar.
53. min - GOOOL! 3:0! Stoklasa wyłożył gumę Novakowi, a tenn uderzeniem bez przyjęcia pokonał Witkowskiego. To chyba pieczęć na zwycięstwie.
51. min - Siły na lodzie się wyrównają. Gdańszczanie łapią karę techniczną.
50. min - Mieliśmy drobne problemy techniczne. Na ławce kar przebywa Novak. Kolejna szansa dla gdańszczan.
47. min - Potężne uderzenie Marca. Niecelne.
46. min - Bytomianie skutecznie się bronią. Gdy tylko nadarzy się okazja, wystrzeliwują krążek.
45. min - Salamon w sytuacji sam na sam z Witkowskim. Gdański golkiper ładnie wyłapał krążek do raka.
45. min - Dwie minuty karne dla Turonia. Szansa dla gości, by wrócić do meczu.
44. min - Spokojnie przewagę rozgrywają bytomianie. Według mnie zbyt spokojnie. Zdobycie trzeciego gola byłoby milowym krokiem do zwycięstwa i ćwierćfinału play-off.
43. min - Kolejna kara dla Gdańska. Tym razem w boksie kar melduje się Pesta.
42. min - GOOOL! 2:0! Bytomianie wykorzystują przewagę 4 na 3. Salamon potężnym uderzeniem "przestrzelił" Witkowskiego.
42. min - Bilczik zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Stoklase. Dwie minuty karne.
41. min - I znów kary. Obustronne wykluczenie Vitka i Novaka.
41. min - Przed nami ostatnia odsłona.

Koniec II tercji!
40. min - Gramy w pełnych składach.
39. min - Salamon indywidualnie! Broni Witkowski.
39. min - Salamon do Krzemienia! Ten uderzył z pierwszego krążka, ale Witkowskiego uratował słupek.
38. min - Pastryk z pierwszego krążka! Niecelnie.
38. min - Przyspieszyli rozgrywanie przewagi bytomianie.
37. min - Wykluczenie zarobił też Marzec.
37. min - Mocniejsza wymiana zdań miedzy Kłaczyńskim a Kantorem. Obaj odesłani na ławkę kar.
37. min - Kantor jest już na lodzie.
36. min - Dwa uderzenia Michała Działy. Przy obu skutecznie interweniuje Witkowski.
36. min - Na razie zbyt wolno i zbyt schematycznie ten okres w przewadze rozgrywają bytomianie.
35. min - Dwie minuty karne dla Kantora. Polonia zagra w przewadze
34. min - Gdańszczanie nie rezygnują. Suną ataki na bytomską bramkę.
33. min - Jaworski wygrał wznowienie, a na strzał od razu zdecydował się Abramow. Witkowski broni na raty.
33. min - Turoń z niebieskiej! Broni Witkowski.
33. min - Steber zbyt mocno przeszkadzał Studzińskiemu. Sędzia odgwizdał spalonego w polu bramkowym.
32. min - Dolny zdecydował się na strzał tuż po wygranym wznowieniu. Studziński na posterunku.
32. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Gdańszczanie mają problem z tym, by założyć zamek. Już wiadomo, dlaczego byli najsłabszą ekipą rozgrywająca przewagi w tym sezonie.
30. min - Studziński za bramką zagrał kijem, ale wyrzucił krążek poza taflę. Dwie minuty.
29. min - Coraz aktywniejsi są goście. Zależy im na tym, aby jak najszybciej doprowadzić do wyrównania.
28. min - Wysocki z niebieskiej, guma "teczowana" bodajże przez Szczerbakowa. Broni Studziński.
27. min - Gdańszczanie grają nieco odważniej.
26. min - Tomasz Kozłowski jest już na lodzie.
26. min - Ofiarnie bronią się bytomianie.
25. min - Bilczik! Próba strącenia krążka po uderzeniu Czecha, guma mija lewy słupek bytomskiej bramki.
24. min - Kara dla Kozłowskiego. Gdańszczanie znów w przewadze.
24. min - Samusienka! Pociągnął z nadgarstka, ale Studziński nie dał się zaskoczyć.
23. min - Gdańszczanie nie wykorzystują przewagi.
22. min - Gramy 5 na 4.
22. min - Strużyk uderzył z pełnego zamachu. Studzińskiego uratował słupek.
21. min - Kara dla Cunika! Gdańszczanie zagrają w czwórkę przeciwko trójce bytomian.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Dolny i Stępień wciąż na ławce kar.

20. min - Bilczik! Wrzucił krążek z niebieskiej. Tor lotu krążka starał się zmienić Kantor.
20. min - Puściły nerwy Dolnemu i Stępniowi. Troszkę się "poczochrali" i w efekcie tego odpoczną przez dwie minuty.
19. min - Gdańszczanie schowani za podwójną gardą. Swoich szans szukają w kontratakach.
18. min - Teraz ładnie przedarł się Abramow. Uderzył minimalnie niecelnie!
18. min - Gramy w pełnych składach.
17. min - Salamon! Uderzył z półobrotu.
16. min - Pastryk! Potężnie, ale Witkowski jest na posterunku.
16. min - Dwie minuty karne dla gdańszczan. Błąd przy zmianie.
15. min - Wysokim pressingiem starają się grać gdańszczanie. Ta odważna taktyka może okazać się fatalna w skutkach. Wystarczy wystrzelić gumę, a bytomski napastnik ma przed sobą otwarty korytarz do bramki.
14. min - Znów groźnie Polonia. Tym razem uderzał Krzemień.
13. min - Novak w sytuacji sam na sam z Witkowskim! Położył gdańskiego golkipera, ale chyba w ostatnim akordzie tej akcji uciekł mu krążek. Na oddanie celnego strzału zabrakło mu miejsca.
12. min - Jaworski! Dwa razy szukał sposobu na Witkowskiego. Pierwsze uderzenie "Jawy" odbił gdański golkiper, drugie zostało zablokowane przez powracającego obrońcę.
11. min - Polonia stara się pójść za ciosem.
10. min - GOOOL! 1:0! Turoń potężnym strzałem pokonuje Witkowskiego. Znakomita dobitka w wykonaniu czeskiego defensora.
Polonia wykorzystała przewagę już po 5 sekundach!

10. min - Mamy pierwszą karę w tym meczu. Wachowski odesłany do boksu, więc Polonia przez 2 minuty zagra w przewadze.
9. min - Steber! Broni Studziński.
8. min - Kalinowski! Ładnie wjechał do bytomskiej tercji i uderzył z nadgarstka.
7. min - Uderzenie Novaka. Broni Witkowski.
6. min - Stoklasa! Ładna indywidualna akcja. Broni gdański bramkarz.
5. min - Sporo walki, twardej gry na bandach.
4. min - Ależ strata za bramką Polonii. Pesta przejął krążek, dobijał Samusienka. Było bardzo groźnie. Ostatecznie spalony w polu bramkowym.
3. min - Polodna! Uderzył z pełnego zamachu. Studziński na posterunku.
3. min - Wrzutka Stępnia! Broni gdański golkiper.
2. min - Na razie obie drużyny nie forsują tempa.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Studziński i Witkowski. Do składu Polonii wraca Filip Stoklasa.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)