9:2 Petr Šinágl #91 ( Krystian Dziubiński #61, Patryk Wajda #8 ) +/-
09:47 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:45 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Celowe przesunięcie bramki
34:19 2 min. Filip Drzewiecki #84 Trzymanie przeciwnika
39:05 2 min. Tomáš Sýkora #74 -
43:04 2 min. Jerzy Gabryś #17 -
44:17 2 min. Martin Kasperlík #98 Atak kijem trzymanym oburącz
57:54 2 min. Ņikita Kolesņikovs #52 Atak kijem trzymanym oburącz
60. min - Cracovia dobrze oddala zagrożenie, wybijając krążek.
59. min - Rufer! Broni Łuba!
59. min - Unia kreuje okazje, jednak ma problemy z wykończeniem.
58. min - Dwie minuty karne dla Kolesnikovsa. Unia w przewadze.
57. min - Cracovia wciąż pracuje nad podwyższeniem prowadzenia. Intensywny forechecking.
56. min - Jeśli Unia w kolejnych meczach będzie grała z taką zadziornością i intensywnością, to zakończy ten play-off po czterech meczach.
55. min - Kolejne problemy z zegarem. Aż żal to komentować.
54. min - Kasperlik nie doczekał się na podanie. Miałby wolną przestrzeń przed Łubą.
53. min - Krakowianie nie zamierzają odpuszczać. Na oświęcimską bramkę suną kolejne ataki.
52. min - Pachnie dwucyfrówką.
51. min - GOOOL! 9:2! Szinagl z najbliższej odległości pokonuje Fikrta
50. min - GOOOL! 8:2! To już egzekucja biało-niebieskich. Tomasz Sykora zdobywa ósmego gola. Ładny strzał z nadgarstka
49. min - Piotrowicz wjechał do tercji, uderzył z pełnego zamachu. Łuba spokojnie łapie gumę do raka.
48. min - Maciejewski! Miał znakomita sytuację, ale nie zdołał trafić do siatki. Chwilę później oświęcimski defensor zderzył się z Łubą. Mocno ucierpiał i przy pomocy kolegów opuścił taflę,
48. min - Kontra Unii i nie ma bramki. M. Kasperlik do Kowalówki, ten oddał gumę Czechowi, jednak wydaje się, że zbyt mocno. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać.
47. min -Martin Kasperlik jest już na lodzie.
46. min - Sędziowie stolikowi nie wiedzą, jak prawidłowo obsłużyć zegar. Kolejna, bodajże piąta, przerwa w grze i liczenie czasu na... stoperze.
45. min - Znów kara dla Unii. Do Gabrysia dołącza Martin Kasperlik. Unia będzie grała w trójkę przez 49 sekund.
44. min - Dwie minuty karne dla Gabrysia. Unia w osłabieniu.
43. min - Oświęcimianie wyglądają na mocno załamanych. Dla nich ten mecz mógł się już skończyć.
42. min - GOOOOL! 7:2! Urbanowicz i mamy kolejnego gola dla Cracovii. Riposta po 14 sekundach
42. min - GOOOOL! 6:2! Krążek po strzale Maciejewskiego zatrzymał się na słupku. Dobitka Ondrzeja Kasperlika i mamy drugiego gola dla biało-niebieskich
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez 65 sekund w przewadze.

40. min - Maciejewski! Wrzucał krążek z linii niebieskiej. Łuba na posterunku.
40. min - Tomasz Sykora zarobił dwuminutowe wykluczenie.
38. min - Pasy znów groźnie atakują. Pod bramką Fikrta znów się kotłuje.
37. min - Koniec wykluczenia Drzewieckiego.
36. min - Kapica wyprowadził kontrę, dograł do Szurowskiego, jednak ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Fikrtem.
36. min - GOOOOL! 6:1! Kontra Worobjowa, który przejechał z krążkiem niemal całą taflę i zaskoczył Fikrta. Gol zdobyty w osłabieniu
35. min - Dwie minuty karne dla Drzewieckiego. Szansa dla Unii, by nieco podreperować wynik.
34. min - Cracovia również bez większego błysku, ale na Unię to wystarczy.
33. min - Oświęcimianie słabo wyglądają pod względem fizycznym. Przegrywają niemal wszystkie pojedynki jeden na jednego. To nie wróży dobrze.
32. min - Mimo wysokiego prowadzenia, Cracovia szuka kolejnych goli.
31. min - Szansa dla Unii! Rufer, ale zbyt słabo uderzył.
30. min - GOOOOL! 5:1! Fikrt chciał wznowić grę, jednak zrobił to w sposób bardzo nieodpowiedzialny. Wybił gumę wprost na łopatkę kija Słabonia. Ten uderzył z pełnego zamachu i zaskoczył oświęcimskiego bramkarza. W tym czasie w polu bramkowym znajdowali się Domogała i Gabryś, ale nie przeszkadzali golkiperowi w interwencji.
30. min - Krążek po raz piąty w oświęcimskiej bramce. Sędziowie sprawdzą, czy nie było spalonego w polu bramkowym.
29. min - Gra oświęcimian w defensywie to dosłownie katastrofa.
28. min - Martin Kasperlik! Szukał krótkiego rogu bramki Łuby!
27. min - Dąbkowski huknął z niebieskiej, guma odbija się od parkanów Fikrta.
27. min - Urbanowicz minął w Maciejewskiego i miał dogodną okazję. W ostatniej chwili zablokował go powracający Rufer.
26. min - Biało-niebiescy
25. min - Gębczyk jest na lodzie.
24. min - Oświęcimianie na razie dobrze się bronią.
24. min - Uderzenie Sykory! Fikrt na posterunku.
23. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka.
23. min - Gra Unii w defensywie wygląda dziś fatalnie.
23. min - GOOOOL! 4:1! Urbanowicz dopadł do odbitego krążka i strzałem z bulika w długi róg zaskoczył Fikrta
22. min - Teraz atakują Pasy.
21. min - To powinna być bramka. Kowalówka zza bramki do Rufera, a ten uderzył bez przyjęcia. Świetne broni Łuba!

20. min - Słaby mecz oglądamy w Krakowie. Po pierwszej tercji można powiedzieć, że oba zespoły na razie nie grzeszą ani zgraniem, ani finezją.
19. min - Dąbkowski potężnie z niebieskiej, ale Fikrt efektownie, na szpagacie, złapał gumę do raka.
19. min - Kowalówka! Uderzył z pełnego zamachu, jednak Łuba był dobrze ustawiony.
18. min - GOOOL! 3:1! Ładna akcja trzeciego ataku. Szinagl dobija gumę do pustej bramki
18. min - Piotrowicz! Miał znakomitą okazję, jednak przestrzelił.
17. min - Strasznie chaotycznie atakują oświęcimianie.
16. min - Haas! Wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka. Broni Łuba.
15. min - Power break, ale nikt nie kwapi się, żeby nieco uprzątnąć taflę.
15. min - Dziubiński wygrał wznowienie. Kruczek od razu uderzył. Fikrt łapie gumę do raka.
14. min - Cracovia na razie ma więcej z gry, ale poziom tego spotkania nie zachwyca.
13. min - Ucierpiał Gabryś. Uderzony wysokim kijem, ale sędziowie nie reagują.
12. min - Wojtarowicz! Broni Łuba!
11. min - GOOOL! 2:1! Znakomicie rozegrana przewaga. Urbanowicz uderzał, tor lotu krążka zmienił Bryniczka. Fikrt nie miał nic do powiedzenia
10. min - Kolesnikovs! Broni oświęcimski golkiper.
10. min - Dwie minuty karne dla Bezuszki.
9. min - GOOOL! 1:1! Domogała objechał bramkę i umieścił gumę w pustej bramce. Bierna postawa oświęcimskich defensorów.
8. min - Dąbkowski! Tor lotu krążka zmieniał jeszcze Bryniczka. Fikrt dobrze interweniuje.
6. min - Coraz odważniej grają gospodarze. Fikrt ma coraz więcej pracy.
6. min - Pasy w pełnym składzie.
5. min - Martin Kasperlik wjechał do tercji rywala, pociągnął z nadgarstka, ale Łuba obronił gumę z problemami.
4. min - Tabaczek wprasowany w bandę przez Kruczka. Napastnik Unii przy pomocy kolegów opuszcza taflę.
3. min - Rosjanin złapał dwuminutową karę. Unia w przewadze.
3. min - Worobjow! Dobijał strzał Chaloupki.
2. min - GOOOOL! 0:1! Daneczek strzałem w okienko otwiera wynik spotkania!
1. min - Zaczynamy! W bramkach Łuba i Fikrt. Brakuje chorego Rafała Radziszewskiego.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#84 Filip Drzewiecki PS 0 2 2 0 2 1 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#43 Ondřej Kasperlik PS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Lubomir Vosatko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0