3:1 Jan Daneček #7 ( Adam Rufer #81, Mateusz Gębczyk #23 ) +/-
4:1 Sebastian Kowalówka #12 ( Mateusz Gębczyk #23 ) +/-
(+) Daneček #7, Gabryś #17, Gębczyk #23, Haas #16, Kowalówka #12
(-) Da Costa #77, Drzewiecki #84, Kolesņikovs #52, Rompkowski #97, Urbanowicz #92
5/5 55:43
07:01 2 min. Kamil Paszek #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:39 2 min. Martin Kasperlík #98 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
58:17 2 min. Jan Daneček #7 Wysoko uniesiony kij
58:17 2 min. Petr Chaloupka #24 Wymuszanie kary (symulowanie)
58:47 2 min. Martin Kasperlík #98 Uderzanie kijem
58:47 2 min. Petr Kalus #47 Ostrość
59. min - Czas dla Cracovii
59. min - Kolejne obustronne wykluczenie. Daneczek i Chaloupka.
58. min - Czas pracuje na korzyść oświęcimian.
57. min - Ostry atak Gębczyka na Sykorę. Potem na oświęcimskiego defensora rzucił się Kalus. Po dwie minuty karne.
56. min - GOOOOL! 4:1! Kowalówka strzałem z nadgarstka pokonuje zasłoniętego Łubę
56. min - Kapica jest już na lodzie.
55. min - Cracovia agresywnie się broni. Szuka okazji na kontratak.
54. min - Dwie minuty karne dla Kapicy. Uderzył rywala po gwizdku. Chyba puściły mu nerwy.
52. min - Drugi power break.
51. min - GOOOL! 3:1! Daneczek dobił uderzenie Gębczyka! Łuba bez szans.
50. min - Mocno naciska Cracovia. Fikrt jest dzisiaj w świetnej dyspozycji.
48. min - Gębczyk! Potężnie z niebieskiej. Broni Łuba.
47. min - Kapica! Nie boi się oddać strzału. Szuka szczęścia.
46. min - Cracovia dominuje. Unia ma spory problem z opuszczeniem własnej tercji. Pachnie drugim golemm dla "Pasów".
44. min - Unia w pełnym zestawieniu.
43. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie. Przyciskają krążek do bandy i kradną cenne sekundy.
42. min - Kara techniczna dla Unii.
42. min - GOOOL! 2:1! Krakowanie zdobywają kontaktowego gola. Zagranie zza bramki Szinagla i uderzenie Dziubińskiego
41. min - Chaloupka jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Oświęcimscy kibice zastanawiają, czy ich ulubieńcy dowiazą korzystny wynik do końca.

40. min - Martin Kasperlik! Jak on tego nie strzelił? Łuba notuje interwencje sezonu!
39. min - Rufer wyskoczył z boksu. Unia w podwójnej przewadze przez 49 sekund.
39. min - Chaloupka fauluje Tabaczka. Unia zagra w czwórkę przeciwko trójce krakowian.
38. min - Kara dla Cracovii. Filip Drzewiecki udaje się na dwuminutową odsiadkę.
38. min - Da Costa! Znakomita okazja, ale końcem kija broni Fikrt.
37. min - Jeszcze dwie minuty karne dla Rufera. Cracovia w 27 sekund 5/3.
36. min - Dwie minuty karne dla Piotrowicza.
35. min - Piotrowicz! Uderzył z pełnego zamachu. Łuba łapie gumę do raka.
34. min - Malicki! Przy oddawaniu strzału się potknął.
33. min - Tabaczek! Kąśliwe uderzenie. Łuba ofiarnie broni. Gdyby Kowalówka zdążył z dobitką, byłoby zapewne 3:0.
32. min - Kapica zatrzymany przez Saura.
31. min - Pierwszy power break w tym meczu. W pierwszej tercji sędziowie o nim zapomnnieli.
31. min - Haas! Uderzył z pełnego zamachu. Broni Łuba. Wyraźnie rozkręcił się krakowski bramkarz.
30. min - Jednego, czego nie brakuje oświęcimianom to ofiarności.
29. min - Sporo niedokładności w grze Unii. Gdy "Pasy" zagrają agresywniej, gospodarze mają spore problemy.
28. min - Cracovia zamknęła Unię w jej tercji, grając pięciu na pięciu na pięciu.
27. min - Kruczek, Dziubiński szukali sposobu na Fikrta.
26. min - Paszek! To powinien buyć trzeci gol. Miał on sporo miejsca i czasu by lepiej przymierzyć.
25. min - Martin Kasperlik znów pomknął lewym skrzydłem. Dobre uderzenie, ale Łuba na posterunku.
24. min - Rompkowski też. Niewykorzystana sytuacja oświęcimian. Czyżby powtórka z rozrywki?
23. min - Kapica jest już na lodzie.
23. min - Są strzały, ale wciąż krążek jest zbyt wolno wymieniany.
23. min - Unia przez 77 sekund zagra w podwójnej przewadze.
22. min - M. Kasperlik ładnie się przedzierał, oddał strzał, ale za słaby, by zaskoczyć Łubę. Będzie kara dla Rompkowskiego.
21. min - Kara dla Damiana Kapicy. Puściły mu nerwy.

20. min - Kapica, broni Fikrt.
19. min - Kolejna groźna akcja Unii! Maciejewski potężnie z niebieskiej. Łuba tym razem dobrze odbija krążek.
18. min - Haas! Uderzył sprzed obrońcy. Łuba broni, ale z problemami.
18. min - Teraz fatalny błąd Vosatki! Fatalne wyprowadzenie krążka, ale Fikrt jest na posterunku.
17. min - Szaleje Martin Kasperlik! Strzał i dobitka. Mogło być 3:0.
16. min - Sykora! Fikrta ratuje słupek.
15. min - Fatalny błąd Gębczyka, który wystrzelił krążek krążek wprost na łopatkę kija Noworyty. Świetna szansa
14. min - Krakowianie wyraźnie się rozkręcają.
13. min - Kapica uderzał z prawego bulika, tor lotu krążka przeciął jeszcze Dziubiński. Broni Fikrt.
12. min - Cracovia wyraźnie przyspieszyła.
11. min - Wojtarowicz! Potężnie z niebieskiej, Łuba broni ten strzał.
10. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Świetnie bronią się oświęcimianie. Fikrt też jest dzisiaj w lepszej formie. Broni dwa strzały Kapicy.
8. min - Kolejna kara dla Unii, bo sędzia Przemysław Kępa zmienił decyzje. Martin Kasperlik odesłany na ławkę kar za wystrzelenie krążka. Cracovia przez 82 sekundy zagra 5 na 3.
8. min - Kalus do Sykory, a ten strzałem z pierwszego krążka starał się zaskoczyć Fikrta. Nie udało się.
8. min - Dwie minuty karne dla Paszka.
7. min - Bardzo ofiarnie grają oświęcimianie. Daneczek pośladkami zablokował strzał Kapicy.
6. min - Dziubiński wyjechał na samotne spotkanie z Fikrtem. Został zatrzymany przez Saura. Świetny powrót Czecha.
5. min - Worobjow! Guma odbiła się od podstawy bramki.
4. min - Cracovia na razie ma problem, by wyprowadzić składną akcję.
3. min - GOOOOL! 2:0! Unia podwyższa prowadzenie. Saur dobija uderzenie S. Kowalówki
3. min - GOOOOL! 1:0! Daneczek precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka umieścił gumę w okienku krakowskiej bramki
2. min - Gębczyk! Potężnie z niebieskiej. Efektownie broni Łuba!
2. min - Szinagl! Groźnie strzelał z lewego bulika.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla oświęcimian.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#43 Ondřej Kasperlik LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 1 1 0 2 4 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#22 Lubomir Vosatko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 4 4.00 29 29 0 0 0 0 86.21 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Petr Chaloupka PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Petr Kalus PS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Damian Kapica PS 0 1 0 1 1 -1 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#52 Ņikita Kolesņikovs PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Maciej Kruczek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Oliver Paczkowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0