3:2 Ņikita Kolesņikovs #52 ( Mateusz Rompkowski #97, Petr Šinágl #91 ) +/-
05:48 5 min. Oliver Paczkowski #99 Natarcie
05:48 20 min. Oliver Paczkowski #99 Kara za niesportowe zachowanie 10min
22:41 2 min. Ņikita Kolesņikovs #52 Atak kijem trzymanym oburącz
32:56 2 min. Lubomir Vosatko #22 Przeszkadzanie
33:46 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
55:08 2 min. Jakub Šaur #33 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:36 2 min. Dawid Maciejewski #15 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
Koniec meczu. Stan rywalizacji 2:2.
60. min - Unia dobrze się broni.
60. min - Na 24 sekundy przed końcemm regulaminowego czas bierze Rudolf Rohaczek. Pasy będą grać w przewadze.
60. min - Na 31 sekund przed końcem z bramki zjechał Radziszewski.
59. min - Pierwszy od dłuższego czasu strzał Unii. Martin Kasperlik.
58. min - Unia w pełnym składzie.
57. min - Ruszona bramka Unii. Gra przerwana i wycofana do tercji neutralnej.
56. min - Szinagl! Fikrt złapał gumę do raka.
56. min - Saur wybił krążek w trybuny. Będzie kara.
55. min - Kolesnikovs z niebieskiej! Broni Michal Fikrt.
54. min - To dosłowna "obrona Częstochowy" w wykonaniu Unii. Wybijanie krążka z własnej tercji i zajzd na zmianę.
52. min - Szinagl! Jak on tego nie strzelił? Fikrt leżał już na lodzie, wystarczyło tylko podnieśc krążek.
52. min - Wrzutka na bramkę Unii, gumę strącał Da Costa. Niewiele mu zabrakło.
52. min - Unia rozpaczliwie się broni. Podopieczni Jirziego Szejby starają się kraść każdą sekundę.
51. min - Power break.
50. min - Nie ma gola - obwieścił sędzia Patryk Pyrskała.
50. min - Krążek znalazł się w bramce Unii. Noworyta uderzył w poprzeczkę i dobitka nastąpiła chyba ręką. Sędziowie sprawdzą to na wideo.
48. min -
47. min - Unia wyraźnie stara się grać na czas.
45. min - Oświęcimianie reklamują arbitrom, że powinni nałożyć na krakowian karę techniczną.
44. min - Teraz akcja Unii. Bracia Kasperlikowie, uderzenie, dobitka, boczna siatka.
43. min - Bezuszka bez kija, mimo to ofiarnie walczy.
42. min - Urbanowicz! Broni Fikrt.
41. min - Bezuszka dalekim podaniem uruchomił Daneczka. Po przejechaniu linii niebieskiej oddał strzał z pełnego zamachu. Radziszewski nie dał się zaskoczyć.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Bulik dla Unii.

40. min - Kolesnikovs! Próbował złapać na przemieszczeniu Michala Fikrta. Oświęcimski golkiper
39. min - Dobry okres "Pasów". Szukają wyrównującego gola.
38. min - Chaloupka! Uśmiechnęło się szczęście do oświęcimian. Napór Cracovii trwa.
37. min - Da Costa! Zapachniało wyrównującym golem dla "Pasów". Świetna interwencja golkipera Unii.
36. min - GOOOL! 3:2! "Pasy" wracają do meczu. Kolesnikovs strzałem z niebieskiej pokonuje Fikrta. Dobra praca na bramkarzu w wykonaniu napastników Cracovii. Będą jeszcze emocje.
35. min - GOOOL! 3:1! Cracovia wykorzystuje podwójną przewagę. Sykora skutecznie dobija uderzenie Chalupki
34. min - Sędziowie nakładają jeszcze karę dla Kowalówki. Cracovia przez 70 sekund zagra 5 na 3.
33. min - Kara dla Vosatki.
32. min - Drugi power break.
31. min - Co teraz zrobili krakowscy defensorzy? Kowalówka wjechał do tercji, praktycznie wpuszczony pod bramkę Radziszewskiego. "Pasy" uratował fakt, iż oświęcimski napastnik trafił w boczną siatkę. Kibice aż wstali z miejsc.
30. min - Da Costa! Dobrze interweniuje Fikrt. Bezuszka świetnie wyprowadza krążek z własnej tercji, mimo pressingu ze strony Urbanowicza i Drzewieckiego.
30. min - Bezuszka z niebieskiej! Broni Radziszewski.
29. min - W ostatnich minutach więcej z gry mają oświęcimianie.
28. min - Znów Daneczek! Radziszewski zdążył złączyć parkany.
27. min - Daneczek dobrze mierzył z nadgarstka. "Radzik" broni.
26. min - Gramy w pełnych składach.
25. min - Martin Kasperlik! Radziszewski jest na posterunku.
24. min - Dobrze bronią się krakowianie. Gdy tylko nadarzy się okazja, wybijają krążek.
23. min - Będzie kara dla Cracovii. Kolesnikovs udaje się na dwuminutowa odsiadkę.
22. min - Kontra Unii. M. Kasperlik do Paszka, a ten nie znalazł sposobu na Radziszewskiego.
22. min - Unia zamknięta we własnej tercji.
21. min - Cracovia od razu ruszyła do ataku. Kilka strzałów na bramkę Fikrta.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Odbity krążek i w dobrej sytaucji znalazł się Malicki. Mógł strzelać, wybrał dogranie do Szaura.
19. min - Szurowski potężnie z niebieskiej! Jak mocno, tak niecelnie.
18. min - Fikrt mrozi krążek. Uderzał Rompkowski.
17. min - Kolesnikovs z niebieskkiej, tor lotu krążka przecinał jeszcze Bryniczka.
16. min - Daneczek! uderzył z nadgarstka, ale nad poprzeczką.
15. min - Teraz groźnie strzelał brat Ondrzeja, Martin. Radziszewski zdołał odbić ten strzał.
14. min - Ondrzej Kasperlik miał znakomitą okazję na zdobycie czwartego gola. Minimalnie niecelnie.
13. min - Dziubiński dalekim podaniem uruchomił Kapicę. Sytuacja sam na sam. Górą Fikrt, któremu pomógł też powracający Rufer.
12. min - Pierwszy power break. Trener Rohaczek mocno pokrzykuje na swoich podopiecznych.
11. min - GOOOL! 3:0! Paszek zdobywa trzeciego gola. Dobitka z najbliższej odległości
10. min - Maciejewski uderzył z niebieskiej, ale nikt nie pracował na baramkarzu.
10. min - Tabaczek! Efektownie łapie Radziszewski.
9. min - Rufer! W dobrej sytuacji fatalnie przestrzelił.
8. min - Zdecydowanie lepiej w przewagach radzą sobie oświęcimianie.
7. min - GOOOL! 2:0! Błyskawiczne rozegranie przewagi. Strzał Daneczka do bramki przekierowuje Haas! Szał radości na trybunach!
6. min - Dwie minuty karne także dla Kalusa. Unia przez 120 sekund w podwójnej przewadze.
6. min - Skrajna nieodpowiedzialność Paczkowskiego. Seria bodiczków. Leży na lodzie jeden z oświęcimian. Zanosi się na karę 5+20. I tak też orzekli sędziowie.
5. min - Da Costa! Sam na sam z Fikrtem i świetne zachowanie czeskiego golkipera. Znakomita interwencja kijem.
4. min - GOOOOL! 1:0! Tabaczek wyprzedził krakowskich defensorów, zjechał z lewego skrzydła do środka i umieścił krążek między parkanami Radziszewskiego.
4. min - Haas uderzył z pełnego zamachu. Trafił w... Daneczka.
3. min - Da Costa! Ale to było za słabe uderzenie, by zaskoczyć Fikrta.
2. min - Martin Kasperlik ładnie objechał bramkę, uderzył z nadgarstka. Pierwsza dobra interwencja "Radzika".
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Radziszewski.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:10.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#43 Ondřej Kasperlik LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0