11:37 2 min. Jakub Gimiński #94 Atak kolanem
16:31 2 min. Maciej Sulka #76 Rzucenie na bandę
26:54 2 min. Vladimír Lukáčik #24 Natarcie
35:28 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:21 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Ostrość
48:20 2 min. Dariusz Gruszka #41 Uderzanie kijem
50:37 2 min. Michal Pichnarčík #71 Atak kijem trzymanym oburącz
ZWYCIĘSTWO JKH 1-0 po rzutach karnych! Jedyną bramkę zdobył Jan Homer!
JKH: Kulas (-) Wróbel (-) Laszkiewicz (-) Kominek (-) Homer (+)
Podhale: Bezais (-) Zapała (-) Ogorodnikow (-) Samarin (-) Michalski (- )

60. min - Przepraszamy za problemy techniczne. Po 60-minutach wciąż 0:0 i czeka nas pięciominutowa dogrywka
45. min - Biezais mocno ze środka tercji, ale Raszka odbija krążek
43. min - Łukasz Nalewajka objechał bramkę i próbował wepchnać krążek do siatki. Podhale w sporych opałach, ale na posterunku czuwa Wiedźmin
41. min - Rozpoczynamy ostatnią tercję spotkania. Czy doczekamy się goli?

40. min - Koniec II tercji. Wciąż 0:0
39. min - Obustronne wykluczenie
38. min - Gospodarze już w komplecie
36. min - Po chwili dołącza do niego Laszkiewicz i JKH broni się w trójkę
35. min - Odrobny broni strzał Kominka i po chwili węrduje na ławkę kar za ostrość
33. min - Laszka popędził lewą stroną i bekhendem wrzucił krązek przed bramkę, ale golkiper odbił go parkanami
31. min - Sam poszkodowany podjeżdza do krążka, zbliża się do bramki rywali i .... góą Raszka!
31. min - Michalski sfaulowany w sytuacji sam na sam i mamy najazd.
30. min - Pierw próbował Wielkiewicz i broni Raszka, a po chwili strzał oddał Świerski i górą Odrobny
29. min - Obie ekipy już w pełnym zestaweieniu. Wciąż nie doczekaliśmy się bramek
27. min - Niebezpieczna gra Lukacika, który odpocznie w boksie kar przez dwie minuty
26. min - Zatrzymana gra. Problemy ze sprzętem Odrobnego
26. min - Jaśkiewicz neicelnie z daleka
25. min - Okres gry w tercji JKH
24. min - Odrobny zatrzymuje strzał Kominka
21. min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji przy stanie 0:0
20. min - Tomasik z daleka, ale pewnie broni Raszka
19. min - Goście już w pełnym zestawieniu
17. min - Sulka na łąwce za rzut na bandę, ale to Podhale po jednej z kontr mogło otworzyć wynik
14. min - JKH już w pełnym zestawieniu
13. min - Podhale zakłada zamek
12. min - Giminski siada w boksie kar za atak kolanem
8. min - Z prawgo bulika uderzał Laszkiewicz, ale Odrobny broni parkanami. Po chwili dobijał Paś, ale krążek nie znalazł się w siatce
6. min - Prawą stroną przedzierał się Laszkeiwicz, ale atak miejscowych został w porę rozbity
5. min - Okres dobrej gry JKH. Znów do interwencji został zmuszony Wiezmin
4. min - Zakotłowało się pod bramką Podhala, a z bliska wprost w Odrobnego uderzył Kulas
3. min - Nowotarżanie ruszyli do ataku i z daleka szczęscia próbował Jaśkeiwicz. Dobrze broni jednak Raszka
2. min - Bład gospodarzy, którzy wyszli na lód w sześciu. Podhale przed doskonałą okazją na otwarcie wyniku. Karę odsiedzi Michałowski
2. min - Ogorodnnikow po wznowieniu uderzał z niebieskiej, ale nie udało się dobić krążka
1. min - Pierwszy krążek dla gości, którzy od razu wybijają na uwolnienie

Rozpoczynamy trzecie spotkanie fazy play-off. Będzie to mecz z podtekstami, a Podhale prowadzi w rywalizacji 2:0. Przypominamy, że karą dyskwalifikacji i grzywny ukrarany został Radosłąw Nalewajka. Czy Podhale odniesie trzecie zwycięstwo czy raczej to gospodarze wrócą do gry?

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#15 Kamil Wróbel ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 0.92 40 40 0 0 0 0 97.50 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1