06:23 2 min. Petr Chaloupka #24 Zahaczenie
16:03 2 min. Petr Chaloupka #24 Przeszkadzanie
18:43 2 min. Tomáš Sýkora #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:55 2 min. Ņikita Kolesņikovs #52 Przeszkadzanie
32:38 2 min. Damian Kapica #95 Trzymanie kija przeciwnika
36:24 2 min. Radim Haas #16 Przeszkadzanie
38:21 2 min. Lubomir Vosatko #22 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:07 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
52:51 2 min. Damian Kapica #95 Wymuszanie kary (symulowanie)
Koniec meczu.
58. min - Oszczędzają siły zawodnicy obu ekip.
56. min - Obie drużyny chcą już dokończyć spotkanie. Nie forsują tempa.
55. min - Kapica jest już na lodzie.
54. min - GOOOOL! 4:1! Fatalna i dość prosta strata w tercji ataku. Drzewiecki umieszcza gumę w pustej bramce. Jest już po meczu.
53. min - Oświęcimianie postawili wszystko na jedną kartę.
53. min - Trener Szejba prosi o czas. Zaraz zapewne wycofa bramkarza i wprowadzi do gry dodatkowego napastnika, by zagrać 6 na 4.
53. min - Dwie minuty karne dla Kapicy za... symulowanie faulu.
53. min - Vosatko jest już na lodzie.
52. min - Ofiarna obrona w wykonaniu oświęcimian, ale krakowianie też nie forsują tempa i nie zasypują Fikrta gradem uderzeń.
51. min - Dwie minuty karne dla Vosatki, który w fazie play-off jest najsłabszym ogniwem oświęcimskiej defensywy.
50. min - Tymczasem mnożą się błędy defensywne biało-niebieskich.
49. min - Martin Kasperlik! Była szansa na błyskawiczną odpowiedź. Fatalnie przestrzelił.
49. min - GOOOL! 3:1! Dziubiński zaskoczył zasłoniętego Fikrta. Jest już chyba po meczu.
48. min - Ładnie do akcji podłączył się Maciej Kruczek. Dobra interwencja Fikrta.
47. min - Kolejny błąd Dawida Maciejewskiego przy wyprowadzaniu krążka.
46. min - Da Costa! Miał dobrą okazję, by strzelić trzeciego gola dla Cracovii. Kto wie, czy nie decydującego.
45. min - Unia schowana za podwójną gardą, szukają okazji do kontry.
44. min - Sporo szarpanej gry w obu ekipach. Niedokładność, nerwowość w szeregach obu ekip.
43. min - Unia na razie nie zagroziła bramce Cracovii.
42. min - Błąd Maciejewskiego! Ale w porę naprawiony.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. "Pasy" przez moment jeszcze w przewadze.

40. min - Sykora z najbliższej odległości starał się zaskoczyć Fikrta.
40. min - Haas! Chciał wyprowadzić kontrę, zdecydowa się na strzał, ale wprost w nogi Kolesnikovsa.
40. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką.
39. min - Dwie minuty karne dla Vosatki. Niefrasobliwie wystrzelił krążek. "Pasy" przez trzy sekundy w podwójnej przewadze.
38. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie. Cracovia póki co długo rozgrywa krążek po obwodzie.
37. min - Sykora uderzył bez przyjęcia. Fikrt był na posterunku.
37. min - Dwie minuty karne dla Haasa. Cracovia w przewadze.
35. min - Sykora! Miał groźną okazję, by zdobyć trzeciego gola. Świetnie broni Fikrt.
35. min - Gramy w pełnych składach.
35. min - Oświęcimianie w końcu częściej zagrażają krakowskiej bramce.
35. min - Tabaczek z pierwszego krążka. Uderzył jednak niecelnie.
34. min - Maciejewski dobrze pociagnął z nadgarstka. Radziszewski miał sporo problemów.
34. min - Bezuszka! Potężnie z niebieskiej.
33. min - Kolesnikovs jest już na lodzie.
33. min - Będzie kara dla Kapicy. Unia przez 17 sekund w podwójnej przewadze.
32. min - Teraz Paszek, dobitka Kowalówki! Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy.
32. min - Haas! Miał przed sobą pustą bramkę, ale fatalnie przestrzelił. To powinien być drugi gol dla Unii.
31. min - Kara dla Kolesnikovsa. Unia ma świetną szansę na wyrównującego gola.
31. min - Power break, ale w Krakowie nikt nie porządkuje tafli.
30. min - Pachnie trzecim golem dla "Pasów". Unia popełnia zbyt dużo prostych błędów.
29. min - Fikrt! Genialnie obronił uderzenie Bryniczki! To powinien być trzeci gol.
28. min - Dwoi się i troi oświęcimski golkiper. Niestraszne mu są chytre strzały z nadgarstka, ale również potężne z pełnego zamachu.
27. min - Błąd Piotrowicza, ale naprawiony przez Fikrta.
26. min - Gramy w pełnych składach.
25. min - Dobrze tę przewagę rozgrywają mistrzowie Polski. Szybkie wymiany krążka i kilka uderzeń.
24. min - Kara techniczna dla Unii. "Pasy" po raz pierwszy zagrają w przewadze.
23. min - Vosatko ładnie zaatakował ciałem Rompkowskiego.
22. min - Ondrzej Kasperlik! Dobrze przymierzył w krótki róg, ale Radziszewski świetnie interweniuje.
21. min - Worobjow! Miał doskonałą okazję , by zaskoczyć Fikrta.
21. min - Haas! Miał szansę na wyrównującego gola.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Rufer próbował zaskoczyć Radziszewskiego uderzeniem od zakrystii.
19. min - Kolejna kara dla Cracovii. Sykora ewidentnie faulował Piotrowicza. Unia ponownie zagra w przewadze.
19. min - Gramy po pięciu.
18. min - Dobrze bronią się krakowianie.
17. min - Szaur! Potężnie z niebieskiej. Radziszewski dobrze broni.
17. min - Szurowski nieprzepisowo powstrzymał Ondrzeja Kasperlika. Unia zagra w przewadze.
16. min - Vosatko! Potężnie uderzył z okolic niebieskiej. Broni Radziszewski.
14. min - Znów groźna akcja Da Costy. Dobrze prezentuje się dzisiaj reprezentant Francji.
13. min - Trener Szejba motywuje swoich podopiecznych.
12. min - GOOOL! 2:1! Tabaczek wjechał do tercji, uderzył z pełnego zamachu i zaskoczył Rafała Radziszewskiego
11. min - GOOOL! 2:0! Rozklepana obrona Unii. Sykora pakuje gumę d siatki
10. min - Cracovia znów się rozpędza.
9. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Kapica! Groźnie uderzył sprzed obrońcy. Fikrt jest na posterunku.
8. min - Spore problemy z założeniem zamka.
7. min - Dwie minuty dla Chaloupki. Faulował Martina Kasperlika.
6. min - Kontra krakowanian. Da Costa wzdłuż bramki do Paczkowskiego, ale znakomicie broni Fikrt.
5. min - Maciejewski z niebieskiej, dobitka Daneczka! To była dobra okazja na to, aby wyrównać wynik spotkania.
4. min - GOOOL! 1:0! Sykora zmienia tor lotu krążka po wrzutce Chaloupki
3. min - Teraz Teddy Da Costa! Broni Fikrt.
2. min - Rufer! Ładnie się uwolnił spod krycia. Uderzenie jednak zablokowane.
1. min - Pierwszy bulik dla Unii.
1. min - Zaczynamy piąty mecz ćwierćfinału. W bramkach Radziszewski i Fikrt. Unia bez Gębczyka i Gabrysia.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 30 30 0 0 0 0 96.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Petr Chaloupka PO 0 1 1 0 1 2 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#43 Ondřej Kasperlik PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Lubomir Vosatko PO 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0