04:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:49 2 min. Alexis Svitac #64 Uderzanie kijem
19:06 2 min. Maksim Kondraszow #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:57 2 min. Vladimír Lukáčik #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:36 2 min. Elvijs Biezais #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:31 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Ostrość
36:31 2 min. Dominik Nahunko #61 Ostrość
36:31 2 min. Kamil Wróbel #15 Ostrość
43:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:51 2 min. Maciej Sulka #76 Przeszkadzanie
51:08 2 min. Damian Tomasik #15 Atak kijem trzymanym oburącz
51:34 2 min. Dmitrij Samarin #33 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
- 60 min. - Sędzia wskazuje na środek a nowotarżanie wpadają w szał radości.
- 60 min. - GOL! 3-4! W OSTATNIEJ SEKUNDZIE GOL DLA PODHALA! Ostatnia akcja Podhala Kolusz do Ogorodnikowa ten przepuścił do Biezaisa a jego strzał z bulika ląduje w bramce. Sędzia sprawdza wideo. czy będzie uznany gol?
- 59 min. - Jeszcze Jastrzębie próbowało rozegrać groźną akcję, ale Sulka dobrze zachował się w obronie.
- 58 min. - Rykoszet i guma ląduje na trybunach.
- 57 min. - Z niebieskiej Jaśkiewicz odbija Raszka.
- 56 min. - Walka za bramką Raszki, krążek po upadku Pasia zamrożony i sędzia przerywa grę.
- 56 min. - Homer z niebieskiej, ale zbyt lekko i łatwo mrozi w parkanach gumę Odrobny.
- 55 min. - Różański zamieszał za bramką najpierw ją objechał, wrócił przed nią a strzał dobrze zatrzymuje Raszka,
- 54 min. - GOL! 3-3! Dobitka Kominka ląduje bramce! Uderzał Homer a odbitą gumę od parkanu Odrobnego od razu pakuje do bramki czeski napastnik.
- 53 min. - Źle Homer z Lukacikiem w podwójnej przewadze, krążek wychodzi poza tercję rywali.
- 53 min. - Sędzia po analizie wideo, potwierdza że gola nie było.
- 53 min. - Świetna sytuacja Bordowskiego, który uderzył gdy Odrobny leżał na lodzie. Ale guma odbiła się od słupka i wróciła pod bramkarza Podhala. Sędzia sprawdza jeszcze wideo.
- 52 min. - Nowotarżanin wybija gumę w trybuny i gospodarze zagrają 5 na 3 przez półtorej minuty,
- 51 min. - Tomasik za swoją bramką faulował Kominka i gospodarze zagrają w przewadze.
- 49 min. - Kontra Podhala Biezais do Kondraszowa a ten w dogodnej sytuacji nie zdołał pokonał Raszkę.
- 48 min. - GOL! 2-3! Jaśkiewicz wywalczył gumę pod bramkę poda do wychodzącego Michalskiego, który popędził w tercję rywala i technicznym strzałem zza obrońcy z bulika pokonał zaskoczonego Raszkę!
- 47 min. - Kara dla Sulki, gospodarze w przewadze.
- 46 min. - Groźna wrzutka pod bramkę, próbował do dobitki najechać Ł. Nalewajka ale Odrobny nie wypuścił gumy. Małe przepychanki, ale bez kar.
- 45 min. - Ogorodnikow sprytnie uderzył technicznie w gąszczu łyżew ale bez efektu.
- 44 min. - Kontra Laszkiewicza, groźnie ale Odrobny skutecznie odbija gumę.
- 44 min. - Groźnie Zapała, zamieszanie pod bramką na raty łapie Raszka.
- 43 min. - Kara dla Jastrzębia za nadmierną ilość graczy na lodzie. Protesty zawodników i trenera gospodarzy, bez powodzenia. Podhale zagra w przewadze.
- 42 min. - Groźnie ponownie Jastrzębie. Strzał Nahunki odbija parkanem Odrobny, ale nikt nie był na tyle blisko aby dobić strzał do odkrytej strony bramki.
- 41 min. - Bordowski do Horzelskiego, ale niedokładny strzał obrońcy JKH odbija Odrobny.

- 40 min. - Leszek Laszkiewicz objechał bramkę indywidualnie próbuje zagrozić bramce Odrobnego, lecz został zatrzymany przez obrońców.
- 39 min. - Kolusz ucierpiał, co zgłosił sędziom lecz Ci nie dopatrzyli się nieprzepisowego zagrania.
- 38 min. - Gimiński wrzucił gumę zza bulika, ale spokojnie do klatki przyciska krążek Odrobny.
- 36 min. - Wróbel do Nahunki a ten z pierwszego krążka - Odrobny łapie a zaraz zaczęło się zamieszanie i przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Na ławkę siada Nahunko, Wróbel oraz Jaśkiewicz i Tomasik.
- 35 min. - Gospodarze nie zdołali wykorzystać przewagi.
- 35 min. - Groźny strzał z niebieskiej Kubesa odbija Odrobny.
- 34 min. - Horzelski ponownie łamie kija.
- 34 min. - Złe zagranie zza bramki nowotarskiej, mogła guma zaskoczyć Odrobnego lecz skończyło się na strachu.
- 33 min. - Kara dla Podhala, Jastrzębie ponownie w przewadze.
- 32 min. - Wrzutka z niebieskiej Tomasika, łapie spokojnie Raszka.
- 31 min. - Przy próbie uderzenia z pierwszego krążka z niebieskiej Horzelski łamie kija.
- 31 min. - Pod bandą w tercji gości powalczył Kubes z Samarinem.
- 30 min. - Uderzenie Świerskiego, odbija Odrobny.
- 29 min. - Z bliska z backhandu Kulas, ale Odrobny na posterunku.
- 28 min. GOL! 2-2! Sulka z backhandu krążek odbił się od Ogorodnikowa pod bramką i walczącym z nim Laszkiewiczem i wpadł do bramki co kompletnie zmyliło Raszkę.
- 27 min. - Groźny strzał z bulika Biezaisa, odbija Raszka a obrońcy gumę wybijają ze swojej tercji.
- 27 min. - Kara Lukacika, nowotarżanie w przewadze.
- 26 min. - Sporo hokejowych szachów w pierwszych minutach drugiej tercji.
- 25 min. - Niedokładnie Podhale i mamy uwolnienie.
- 24 min. - Michalski obok słupka. W odpowiedzi Pichnarcik zablokował strzał rywala.
- 23 min. - Sporo walki, Wielkiewicz starł się ciałem z rywalem za bramką, ale wszystko zgodnie z przepisami.
- 21 min. - Nowotarżanie obronili się w osłabieniu, gospodarze nie zagrozili żadnym strzałem rywala.

- 20 min. - Koniec I tercji. Strzały: 18-10, wznowienia: 5-3.
- 19 min. - Kara dla Kondraszowa, ponownie gospodarze w przewadze.
- 18 min. - GOL! 2-1! Obrońcy nie przypilnowali dobijającego Łukasza Nalewajki, który wykorzystał moment gdy Odrobny po strzale Gimińskiego nie wiedział gdzie znajduje się guma (która odbiła mu się od łapaczki, tak od łapaczki) patrząc w przeciwnym kierunku.
- 18 min. - Pierwsza minuta niedokładna ze strony gospodarzy w okresie gry w przewadze.
- 17 min. - Więcej sytuacji jest pod bramką Odrobnego. Nowotarżanie się troszkę pogubili i będzie kara dla gości.
- 16 min. - Efektowna interwencja Odrobnego rakiem po akcja Laszkiewicza, który uwolnił się spod bandy.
- 15 min. - Groźnie z okolicy bulika Kubes, zasłonięty Odrobny odbił gumę ale nikogo nie było do dobitki.
- 14 min. - Gra się na chwile uspokoiła, dużo niedokładności z obu stron.
- 12 min. - Lukacik z niebieskiej, ale spokojnie Odrobny.
- 11 min. - Popędził na bramkę rywala Laszkiewicz, ale zatrzymany przez obrońców.
- 10 min. - GOL! 1-1 Świetne podanie spod bandy Kominka do Łukasza Nalewajka a ten kompletnie niepilnowany pod bramką pokonuje Odrobnego!
- 9 min. - Bordowski spod bandy, odbija Odrobny do boku.
- 8 min. - Kontra nowotarżan, uderzenie Ogrodnikowa odbija Raszka a dobitka Biezaisa mija słupek bramki gospodarzy.
- 7 min. - Groźna akcja Laszkiewicza, który zza bulika mocno uderzył ale Odrobny odbił gumę. Jaśkiewicz dobrze zablokował rywala przy próbie dobitki.
- 6 min. - GOL! 0-1! Ogorodnikow! Zasłonięty Raszka przepuszcza gumę po technicznym strzale rosyjskiego napastnika ze środka rozgrywania bulików.
- 5 min. - Uderzenie w boczną siatkę gospodarzy, nowotarżanie w natarciu.
- 4 min - Jastrzębie popełnia błąd, sześciu zawodników na lodzie i będzie się bronić 5 na 3.
- 3 min. - Z niebieskiej Sulka dwa razy, pierwszy niecelny a ten drugi odbił Raszka.
- 2 min. - Wrzutka z niebieskiej Horzelskiego, ale nikt nie zmienił lotu krążka.
- 1 min. - Laszkiewicz do Bordowskiego z ostrego kąta uderzył Bordowski, ale Odrobny na posterunku.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#10 Tomasz Kulas ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Kamil Wróbel ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.00 44 44 0 0 0 0 93.18 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 2 1 1 0 3 -1 0 0 0 0 0 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1