11:37 2 min. Tomasz Malasiński #89 Zahaczenie
22:10 2 min. Gleb Klimienko #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:56 2 min. Alexander Szczechura #8 Ostrość
26:56 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
29:41 2 min. Joonas Huovinen #85 Uderzanie kijem
34:39 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59 2 min. Marek Strzyżowski #80 Zahaczenie
43:29 2 min. Michael Cichy #78 Zahaczenie
48:07 2 min. Dušan Devečka #19 -
51:10 2 min. Marek Strzyżowski #80 Atak kijem trzymanym oburącz
56:30 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Atak kijem trzymanym oburącz
60. min - Koniec meczu! A więc tyszanie muszą odłożyć mistrzowską fetę co najmniej do czwartku. W całej rywalizacji prowadzą już tylko 3:1!
57. min - GOOL! Na ławkę kar powędrował Bepeirszcz, katowiczanie zakładają zamek i Devecka uderza celnie z okolic bulika!
57. min - Witecki uderza wprost w Owena
55. min - Zablokowany strzał Huovinena
54. min - Tyszanie tym razem nie wykorzystują przewagi
52. min - Kolejna kara Strzyżowskiego....
52. min - Vozdecky z bekhendu i dobijał Rohtla
50. min - GOOL! Rzeszutko tuż przy słupku pakuje gumę do siatki. Jeszcze wszystko może się tu zdarzyć! 4:2!
50. min - Kotlorz z niebieskiej, Bryk próbował zmienić tor lotu krążka, ale mrozi to Owen
49. min - Szansa dla tyszan. Devecka siada na ławce kar
47. min - Sporo przerw w grze
46. min - Tyszanie już w pełnym zestawieniu
45. min - Grof mocno i do dobitki czaił się Malasiński
44. min - Szczechura z ostrego kąta. Po chwili Cichy wędruje na ławkę kar za faul na Wronce
43. min - Uderzał Łopuski, odbija Murray, ale nie było dobitki
42. min - Katowice już w komplecie. Rywale nie potrafili zagrozić ich bramce
41. min - Rozpoczynamy ostatnią tercję meczu.

40. min - Koniec II tercji. Gol w końcówce daje nadzieje tyszanom na odwrócenie losów meczu
40. min - Trzecia kara dla Strzyżowskiego w tym meczu
39. min - GOOL! Premierowe trafienie tyszan! Rzeszutko umieszcza krążek w pustej bramce po objechaniu rozpaczliwie interweniującego Owena!
37. min - Groźny strzał Bryka
35. min - Kara dla Strzyżowskiego
35. min - Okres przewagi tyszan
34. min -Bepierszcz bliski zdobycia gola. Krążek niefortunnie odbił się od Owena
32. min - GOOL! Katowiczanie zakładają zamek i z pierwszego krążka celnie uderzył Themar. Wszystko wskazuje na to, że tyszanie ze świętowaniem mistrzostwa będą musieli jeszcze poczekać. 4:0 dla gospodarzy!
30. min - Kara dla Huovinena
28. min - Komorski wychodził na czystą pozycję i był bliski premierowego trafienia dla swojej drużyny
27. min - Na ławce kar Strzyżowski i Szczechura. Gramy 4/4. W dobrej sytuacji był Devecka
27. min - Coraz częściej dochodzi do bezpośrednich starć między zawodnikami
26. min - GOOL! Devecka po wygranym wznowieniu Rohtli pakuje krążek do siatki!
26. min - Dwukrotnie przed szansą stanął Huovinen, po chwili gra przenosi się na drugą stronę i strzał oddał Majoch
25. min - Tychy już w komplecie. Katowiczanie kilkakrotnie poważnie zagrozili ich bramce, ale tyski bramkarz spisał się bez zarzutu
23. min - Klimenko odesłany na ławkę kar. Katowiczanie konstruują zamek. Przed pustą bramką Vozdecky, ale nie doszło podanie do Czecha
22. min - Obie drużyny próbują atakować, ale nie są w stanie stworzyć dogodnej sytuacji
21. min - Łopuski z ostrego kąta, ale zbyt lekko by zaskoczyć Murraya
21. min - Zawodnicy już na lodzie. Rozpoczynamy II odsłonę meczu

20. min - Koniec I tercji przy stanie 2:0 dla gospodarzy
19. min - W zamieszaniu podbramkowym próbował Malasiński. Na posterunku jednak Murray
17. min - Vozdecky do Rohtli, ten uderza bekhendem
17. min - Jeziorski próbował strzelać tuż pod bramką, ale został zablokowany.
16. min - Cichy z bliska, ale krążek po jego strzale pofrunął nad poprzeczką
15. min - Dobra okazja Rohtli
14. min - Malasiński już na lodzie.
13. min - Klimienko przedarł się przez obronę i oddał strzał, ale prosto w Owena
12. min - Pierwsza kara w meczu. Malaś odpocznie w boksie kar przez dwie minuty
11. min - Katowice mają ewidentną przewagę na lodzie i dominują na lodzie
9. min - GOOL! Cakalik z niebieskiej, Malasiński zbił krążek przed bramką. 2:0 dla Katowic!
6. min - Vozdo już na lodzie. Czech próbował podawać do Fraszki, ale ten nie przejął podania
4. min - Strzyżowski z bliska uderza wprost w Murraya! Tyszanie zepchnięci do defensywy
4. min - Katowiczanie idą za ciosem. Przed doskonałą okazją Fraszko
3. min - GOOL! Katowiczanie wygrywają wznowienie, Majoch urwał się obrońcom, dopadł do krążka i huknął pod poprzeczkę! 1:0 dla gospodarzy!
3. min - Po jednym z niegroźnych strzał urazu doznał Vozdecky. Oby nie było to nic poważnego
3. min - Łopuski do Rohtli. Wystarczyło skutecznie przyłożyć kij... Wciąż jednak mamy 0:0
2. min - Grof z niebieskiej, ale niecelnie
2. min - Strzał Witeckiego ze środka tercji, ale broni pewnie Owen
1. min - Rozpoczynamy spotkanie. Pierwszy krążek dla Tychów

Do rozpoczęcie meczu zostało kilka minut. Bronić będą Owen i Murray. W małej hali "Spodka" trwa w tej chwili uroczystość otwarcia Galerii Sław GKS-u.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#21 Miloslav Jáchym PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Gleb Klimienko LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Arciom Mianciuk ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0