10:11 2 min. Filip Drzewiecki #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:24 2 min. Siergiej Ogorodnikow #13 Przeszkadzanie
21:04 2 min. Damian Tomasik #15 Wysoko uniesiony kij
24:21 2 min. Petr Šinágl #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:59 2 min. Petr Šinágl #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:29 2 min. Michal Pichnarčík #71 Uderzanie kijem
42:39 2 min. Jarosław Różański #7 Uderzanie kijem
49:50 2 min. Krzysztof Zapała #19 Uderzanie kijem
59:40 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
59:40 2 min. Dmitrij Samarin #33 Uderzanie kijem
62. min - GOOL! Michalski z bliska i Podhale wygrywa pierwsze starcie!
61. min - Sulka z niebieskiej
61. min - Rozpoczynamy dodatkowy czas gry

60. min - Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dwudziestominutowa dogrywka
60. min - Dziubiński i Samarin w boksach kar
58. min - Tomasik z niebieskiej i tym razem niepewnie krakowski bramkarz
58. min - Strzał Micalskiego po wznowieniu łapie Luba
57. min - GOOL! Sykora otrzymał dobre podanie tuż przed bramkę od Worobjowa i umieścił gumę pod poprzeczką Mamy remis!
55. min - Rompkowski z niebieskiej, Drzewiecki próbował zbić krążek tuż przed bramką
52. min - GOOL! Co się odwlecze to nie uciecze po kontrze Ogorodnikow zagrywa do Biezaisa, a ten umieszcza gumę w siatce w osłabieniu!
51. min - Kontra Podhala i Luba łapie krążek po strzale Neupauera
51. min - Cracovia w ataku
50. min - Zapała na ławce kar
50. min - Znów pierwsza formacja Podhala i niewiele brakło, a goście objęliby prowadzenie
48. min - Strzzał Kalusa spomiędzzy bulików pewnie łapie Odrobny
47. min - Po dobrym rozegraniu krążka Sinagl uderza nad bramką
46. min - Svitac na szybkosci uderza z prawego builka, ale dobrze broni Luba
45. min - Podhale już w pełnym zestawieniu
45. min - Urbanowicz w doskonałej sytuacji pędzi prawą stroną, ale w ostatniej chwili zostaje powstrzymany przez nowotarską defensywę
43. min - Różański na ławce kar
42. min - GOOL! Cracovia wyrównuje! Przy prawym słupku krążek umieszcza Sinagl
41. min - Kolusz po podaniu Ogrodnikowa po lodzie strąca krążek, ale zatrzymuje go Łuba
41. min - Rozpoczynamy ostatnie dwadziescia minut meczu

40. min - Koniec II tercji. Podhale prowadzi, ale już tylko jedną bramką
40. min Zapała sam na sam, ale posyła gumę daleko obok bramki
38. min - Urbanowicz nie sięgnął krążka przed pustą bramką. Gdyby celnie trafił byłby remis
37. min - Kalus z bliska posyła krążek wysoko nad poprzeczką
36. min - Chalopupka mocno z niebieskiej
36. min - Przerwa na czyszczenie lodu
35. min - Cracovia dąży do remisu, ale robi to wyjątkowo nieporadnie...
33. min - Z przestrzeni międzybulikowej w słupek trafił Kolusz
32. min - GOOL! Odrobny gubi kij i w zamieszaniu podbramkowym krążek w siatce umieszcza Sykora
32. min - Sinagl oddaje lekki strzał i Odrobny nie ma problemów z obroną
31. min - Teraz na ławce kar siada Pichnarcik i to Cracovia ma szanse na zmianę wyniku
30. min - Cracovia już w pełnym zestawieniu
29. min - Łuba broni parkanem strzał Sulki i blisko dobitki był Kolusz. Po chwili Biezais uderza w bramkarza
28. min - Sinagl znów fauluje i osłabia drużynę
28. min - Sprzed lewego bulika uderzał Noworyta, ale krążek odbija Odrobny
26. min - GOOL! Jaśkiewicz z dystansu podwyższa prowadzenie gości!
25. min - Podhale zamyka Cracovie w zamku
25. min - Sinagl fauluje za bramką i siada w boksie kar
24. min - Po serii ładnych podań Bryniczka tyłem uderza z bliska wprost w Odrobnego
23. min - Trwa ostrzał nowotarskiej bramki
22. min - Kolesnikovs z niebieskiej wprost w bramkarza
22. min - Tomasik wędruje na ławkę kar
21. min - Obie drużyny już na lodzie. Rozpoczynamy II odsłonę meczu. Zegar nad taflą nie działa...

20. min - W końcówce Cracovia przycisnęła, ale dobre okazje zmarnowali m.in Drzewiecki i Noworyta. Po pierwszej tercji Podhale prowadzi 1:0
19. min - W zamieszaniu uderzał Ogordnikow, ale guma odbiła się od obrońcy
19. min - Chaos na lodzie
17. min - Neupauer z bliska uderza nad poprzeczką
16. min - Bryniczka wzdłuż bramki, ale nikt nie przeciął podania
14. min - Znów awaria zegara. Czas odmierzany na stoperze...
13. min - Czas na czyszczenie lodu
13. min - Złe podanie przejął Dziubiński i popędził na bramkę rywali, ale defensorzy w porę się zrehabilitowali. Cracovia już w pełnym składzie.
11. min - Drzewiecki na ławce kar
11. min - Biezais miał okazję zmieścic krążek w odsłoniętej części bramki
9. min - Paczkowski najeżdżał z prawej strony i próbował podawać do Zygmunta, ale jego intencje odczytał Odrobny
8. min - Okres szarpanej gry z obu stron
6. min - I ponownie Ogorodnikow, ale jego strzał jest zbyt lekki i krążek łapie Łuba. Pierwszy atak Podhala dziś dominuje
5. min - Pierw Urbanowicz sam na sam i broni Odrobny, później z ostrego kąta dobijał Kalus
5. min - Dobra wymiana podań Kolusza z Ogorodnikowem i ten drugi bliski podwyższenia wyniku. Podhale po zdobytej bramce wyraźnie złapała wiatr w żagle
3. min - GOOL! Ogorodnikow dostał dobre podanie od Kolusza i z bliska umieścił krążek w siatce
2. min - Znów problemy z zegarem. Czas odmierzany jest od zera do dwudziestej minuty
2. min - Gospodarze póki co w przewadze. Podhale nie może wyjść z własnej tercji
1. min - Pierwszy krążek dla Cracovii

1. min - Rozpoczynamy pierwsze spotkanie finału pocieszenia. Cracovia dziś musi sobie radzić bez Rafała Radziszewskiego. W bramce Podhala wystąpi natomiast podstawowy golkiper Przemysław Odrobny.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński LS 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Petr Kalus PS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#52 Ņikita Kolesņikovs LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Paweł Zygmunt ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 2.95 35 35 0 0 0 0 91.43 61:05 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#17 Elvijs Biezais PS 1 2 1 1 3 3 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#24 Oskar Jaśkiewicz LO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Kamil Kapica LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Kolusz LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Maksim Kondraszow PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Mateusz Michalski LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 1 1 1 0 2 2 2 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0