09:28 2 min. Marcin Kolusz #26 Wysoko uniesiony kij
12:05 2 min. Stephen Lee #4 Trzymanie przeciwnika
18:19 2 min. Damian Tomasik #22 Trzymanie przeciwnika
21:22 2 min. Benjamin Davies #5 Przeszkadzanie
31:03 2 min. Jakub Wanacki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:47 2 min. Matthew Myers #8 Uderzanie kijem
36:14 2 min. Stephen Lee #4 Trzymanie przeciwnika
45:08 2 min. Bartłomiej Neupauer #13 Przeszkadzanie
46:26 2 min. Krystian Dziubiński #19 Wysoko uniesiony kij
Niestety przegrywamy w bardzo ważnym meczu z W. Brytanią.
59 min. - GOL! 5-3 ! Brytyjczycy trafiają do pustej bramki! Jonathan Phillips.
59 min. - Murray zjechał do boksu. Gramy w polu o jednego więcej zawodnika.
57. min. - Uderzenie z bulika Farmera, broni parkanem Murray.
56. min. - Cały czas Polacy walczą i próbują stworzyć dogodną sytuację, ale jest problem z dokładnością. Przeciwnik tylko czeka na błąd i nastawia się na kontry.
54. min. - Polacy próbują prowadzić grę, długo przetrzymują krążek ale mają problem ze stworzeniem sytuacji w tercji Brytyjczyków.
53. min - Murray parkanem broni strzał Kirka
52. min - Tomasik z lewego bulika, ale zbyt lekko
51. min - Nie potrafimy stworzyć sobie dogodnej sytuacji. Brytyjczycy dobrze się bronią
50. min - Zapała ze środka tercji wprost w Bownsa
47. min - GOOL! Tracimy bramkę w podwójnym osłabieniu i przegrywamy 3:4...
47. min - Trener Wlk Brytanii bierze czas
47. min - Uderzał Dowd, a na ławkę kar powędruje Dziubiński. Zagramy w podwójnym osłabieniu. Bezsensowna kara, Polak uderzył kijem w twarz rywala musimy to przetrzymać!
46. min - Strzelał Perlini, ale na posterunku czuwa Murray
46. min - Na domiar złego karę łapie Neupauer.
45. min - GOOL! Tracimy trzeciego gola po strzale Brooksa na długi słupek. 3:3, ale jeszcze nic straconego!
45. min - Zapała z przestrzeni międzybulikowej strzela w Bownsa
45. min - Farmer strzela wprost w naszego bramkarza
44. min - Myers niecelnie. Póki co na lodzie jest sporo chaosu
43. min - Łyszczarczyk bekhendem niecelnie
42. min - Chmielewski obok bramki
41. min - Rozpoczynamy III tercję! Do boju Polsko!

40. min - Koniec II tercji! Prowadzimy 3:2 i w ostatnich dwudziestu minutach liczymy na kolejne trafienia naszych reprezentantów!
39. min - Kapica podjeżdża i... uderza zbyt lekko wprost w Bownsa. Nie ma czwartego gola dla biało-czerwonych!
39. min - Faulowany Kapica i mamy rzut karny!
37. min - Chmielewski idealnie wyłożył krążek Dziubińskiemu, ale ten zmarnował idealną sytuację uderzając z bliska w bramkarza
37. min - Zapała przewrócony za naszą bramką i znów zagramy w przewadze
36. min - Uderzał Farmer i pewnie łapie Murray
35. min - Teraz uderzał Chmielewski
35. min - Tomasik z bliska, ale Bowns zatrzymuje krążek
34. min - Jesteśmy w pełnym zestawieniu i zagramy w przewadze
33. min - Murray dwukrotnie uratował nas z opresji. Kara dla rywali. Zagramy 4/4 przez 15 sekund
32. min - Błąd Wanackiego,Kirk strzela w słupek i po chwili dobitka rywali. Znów dopisało nam szczęście. Wanacki złapał na dodatek karę
31. min - Perlini z bliska wprost w Murraya
30. min - GOOOOL! Zapała ze środka tercji przymierzył z nadgarstka i krążek wpadł do bramki tuż przy słupku! Prowadzimy 3:2!!!
29. min - Teraz gra toczy się głównie pod naszą bramką. Mamy ogromne szczęście, że rywale są nieskuteczni. Murray pięknie broni na przemieszczenie
28. min - Murray łapie strzał Mayersa sprzed bulika, a po chwili broni uderzenie spod niebieskiej
28. min - Przewaga Polaków, którzy co rusz okupują brytyjską bramkę
27. min - Strzał Ciury po chwili uderzał Kapica. Bez powodzenia
26. min - Dronia sprzed bulika i broni bramkarz
26. min - Zablokowany strzał Ciury z niebieskiej
25. min - Po wymianie podań Brooks uderza nad bramką
24. min - GOOL! Już podczas gry w równowadze gola zdobywa Kapica z prawego bulika w odsłoniętą część bramki! Mamy remis!
23. min - Polacy zakładają zamek. Z bliska próbował Malasiński. Niestety nie za bardzo nasi reprezentanci mają pomysł na rozegranie
22. min - Zagramy w przewadze
22. min - Pociecha uderza w zewnętrzną część słupka
21. min - Krążek po strzale Brytyjczyków ląduje poza taflą
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę. Polacy przegrywają 1:2, ale wierzymy, że odwrócą losy meczu. Walczyć Polska!

20. min - Koniec I tercji. Przegrywamy 1:2. Po przerwie musi być już tylko lepiej!
19. min - GOOL! Brytyjczycy ponownie obejmują prowadzenie pdoczas gry w przewadze. Gola z okolic bulika zdobył Shields
19. min - Tomasik ukarany dwoma minutami
18. min - Dziubiński ze środka tercji wprost w bramkarza
17. min - Strzał Łopuskiego odbija brytyjski bramkarz
16. min - Zablokowany strzał Tomasika
15. min - Interwencja Murraya
14. min - Polacy złapali wiatr w żagle
14. min - Urbanowicz trafia w poprzeczkę
13. min - GOOOL! 1:1! Po rozegraniu zamka z lewego koła bulikowego skutecznie uderzył Dronia!
13. min - Kolusz faulowany przy akcji sam na sam. Zagramy w przewadze
13. min - Brytyjczycy wciąż w ataku
12. min - Polacy już w pełnym zestawieniu
11. min - Komorski sam na sam obok bramki
11. min - Polacy póki co skutecznie się bronią
10. min - Kolusz na ławce kar za grę wysokim kijem
10. min - Malasiński nad bramką
9. min - Brooks mocno w Murraya. Popełniamy spore błędy w obronie
8. min - Bryk do Urbanowicza, ale broni bramkarz
7. min - Zablokowany strzał Komorskiego
7. min - Richardson wprost w Murraya. Polacy są ewidentnie w dołku po stracie gola
6. min - Uderzał Kolusz, ale bez powodzenia. Po chwili szczęścia próbował Zapała
5. min - Szukamy szans w kontrach
5. min - Brytyjczycy po zdobytym golu złapali wiatr w żagle
4..min - GOOL! Tracimy gola po błędzie obrony. Po lodzie sprzed bulików uderzył Perlini
3. min - Obie ekipy nie stworzyły póki co stuprocentowych sytuacji
2. min - Polacy w ataku, ale nie udało się oddać strzału
2. min - Pierwsza groźna sytuacja pod naszą bramką
1. min - Spokojna gra z obu stron
1. min - Rozpoczynamy spotkanie. W bramce biało-czerwonych dziś zagra John Murray