18:00
I runda / 3 kolejka
0:1 Mateusz Gościński #11 5/5 07:16
0:2 Andrij Michnow #9 ( Mateusz Bryk #69 ) 5/5 38:08
1:2 Krystian Dziubiński #61 ( Eetu Koski #63, Joona Tolvanen #47 ) (+1) 5/4 42:09
57:56 2 min. Ali Liikanen #26 Trzymanie przeciwnika
Podhale wycofuje bramkarza. 5 na 5 z pustą bramką gospodarzy kończy się trzecim golem dla gości. Filip Komorski.
2 minuty do końca kara dla Podhala. Liikanen.
18 minuta Liikanen i Różański próbowali rozmontować obronę Tyszan.
Po drugiej stronie lodu odgryzają się Michnow i Cichy. Cichy aktywny, ale jak na razie nie powiększa swojego dorobku punktowego.
17 minuta Tolvanen kolejny raz celnie uderza w tym meczu, ale nie wpisuje się na listę strzelców.
Zapała i Koski w dwójkowej akcji. Niewiele brakowało by ten ostatni pokonał bramkarza gości.
15 minuta zamieszanie pod bramką Podhala. Gościński, Pociecha i Bagiński. Ale bez skutku.
14 minuta Cichy ze środka między bulikami kąśliwie uderza. Rykoszet. Krążek ląduje ponad bramką.
13 minuta Pociecha groźnie uderza na bramkę Podhala. W odpowiedzi Siuty po raz kolejny próbuje szczęścia pod bramką mistrzów Polski.
12 minuta Michalski strzela po rozegraniu z Neupauerem.
10 minuta Podhale napiera, ale bez efektu bramkowego.
9 minuta Dziubiński miał świetną szansę w przewadze, ale nie trafił w krążek.
8 minuta Tychy w pełnym zestawie robią wycieczkę pod bramkę Podhala. Świetny strzał Galanta.
7 minuta ostry napór Podhala w przewadze. Tym razem znowu próbował Zapała.
6 minuta Tolvanen i Zapała byli najbliżej ale nie ma zmiany wyniku.
5 minuta wystrzelenie krążka z własnej tercji przez Tyszan. Będzie podwójna przewaga.
3 minuta Klimienko sam na sam . Dwukrotnie broni Odrobny.
Gol dla Podhala. Tolvanen, Koski i Dziubiński finalizuje.
Dziubiński indywidualnie. Dobijali Dutka i Różański. Ruszona bramka.
2 minuta GKS Tychy kontroluje grę, nowotarżanie próbują napocząć gości.
Rozpoczynamy III tercję.
20 minuta Dorofiejew strzelał groźnie spod linii niebieskiej.
19 minuta tym razem Michnow doskonale obsłużony. 2:0 dla GKSu.
2 na 1 Komorski nie podał do Michnowa.
Znowu gorąco pod bramką GKSu. Guzik Neupauer i Michalski. Uwolnienie.
18 minuta Zapała świetnie przedarł się do tercji gości, zagrał do Koskiego, ale bramkarz na posterunku.
Dziubiński świetnie w obronie. Poprawiał Górny z prawego bulika, ale broni Odrobny.
17 minuta Podhale próbuje coraz pewniej.
16 minuta Koski z Dutką, dwójkowa akcja. Obrońcy Podhala chyba zabrakło instynktu snajperskiego.
Mrugała groźnie strzelał spod niebieskiej.
15 minuta Bryk wrzucał pod bramkę spod niebieskiej, w odpowiedzi mało zabrakło Dziubińskiemu, aby przejąć krążęk pod bramką Murraya.
14 minuta Tolvanen sprzed bramki obił poprzeczkę.
Szybkie akcje z obu stron. Mało przerw w grze.
W odpowiedzi groźny strzał Rzeszutki.
13 minuta Siuty znowu aktywnie pod bramką gości.
Cichy sprytnie próbował kiwać. Nie ma zmiany wyniku.
11 minuta Sykora strzelał dołem, Odrobny broni parkanem.
Będzie kolejne wykluczenie dla Podhala. Nie, jednak obopólne wykluczenie. 4 na 4.
Jeszcze Pociecha próbował.
10 minuta Cichy do Michnowa. Nie ma gola.
9 minuta Guzik przed bramkę, Koski powalony na lód, sędzia nie reaguje.
7 minuta głośny doping kibiców w Nowym Targu. Podhale mądrze w osłabieniu.
Tyszanie w przewadze.
5 minuta świetna indywidualna akcja Dziubińskiego, wyłożył Worwie, ale ten zablokowany.
Świetny strzał Zapały po błędzie Tyszan w wyprowadzeniu krążka. Broni Murray.
4 minuta Guzik wjeżdżał do tercji z Tolvanenem, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
3 minuta Siuty próbował z ostrego kąta.
1 minuta Gościński zabrał Zapale krążek w tercji środkowej i było bardzo blisko bramki.
Rozpoczynamy II tercję
Jeszcze strzał Tolvanena, ale w tej tercji nic już się nie wydarzy.
Bryk ucierpiał po uderzeniu krążkiem.
W odpowiedzi znowu próbował Guzik z ostrego kąta.
20 minuta Klimienko do Michnowa, niebezpieczne uderzenie Ukraińca.
18 minuta Moksunen przedzierał się przez obronę Tyszan, chwilę później zakręcił obrońcami Worwa, ale wynik bez zmian.
16 minuta bardzo groźnie pod obiema bramkami, najpierw Witecki po wyjściu z ławki kar, gdzie odbywał karę za Murraya, później Pociecha z linii niebieskiej oddał atomowy strzał. W odpowiedzi Różański dla Podhala bardzo bliski wyrównania.
Jeszcze raz Guzik. Wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka. Bramkarz dobrze ustawiony.
15 minuta Koski do Guzika. Świetnie mierzony strzał w okienko, ale Murray na posterunku.
Przewaga Podhala. Znowu aktywny Tolvanen. Broni bramkarz.
13 minuta Dutka zza niebieskiej przy zmianie Tyszan. Ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza.
W odpowiedzi Tyszanie groźnie skontrowali, ale Odrobny nie dał się zaskoczyć.
Koski do Zapały. Broni bramkarz.
10 minuta. Groźnie strzelał Tolvanen w przewadze.
8 minuta Gościński z bliska pokonuje Odrobnego. 1:0 dla mistrzów Polski.
Podhale skutecznie broni się w osłabieniu.
7 minuta kontra Podhala w osłabieniu, wychodził Siuty, ale nie miał łatwej pozycji do strzału. Broni bramkarz.
6 minuta Pociecha spod niebieskiej. Zablokowany.
5 minuta Zapała z Guzikiem zamieszali w tercji GKSu, Strzelał Tolvanen.
4 minuta Różański przedzierał się do tercji Tyszan, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
2 minuta Koski do Jaśkiewicza. Groźnie z drugiej strony lodu.
Gościński próbował z ostrego kąta. Mocny początek Tyszan.
1 minuta. Klimienko sam na sam. Nie przebił Odrobnego.
Zapraszamy na relację z meczu Tatryski Podhale Nowy Targ-GKS Tychy

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html
#25 Błażej Kapica B 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0.00 1:15 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.07 40 40 0 0 0 0 95.00 57:55 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0