04:14 2 min. Jakub Šaur #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:21 2 min. Miłosz Lidtke #12 Atak kolanem
09:13 2 min. Miloslav Jáchym #85 Atak kolanem
19:22 2 min. Maksim Kamienkow #71 Zahaczenie
22:56 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:36 2 min. Kamil Paszek #9 Zahaczenie
53:48 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Opóźnianie gry
57:46 2 min. Radim Haas #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:16 2 min. Daniel Minge #15 Zahaczenie
60. min - Kara dla torunian. Czas dla Unii.
59. min - Dołęga! Jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą tylko czeskiego golkipera oświęcimian.
58. min - Ale teraz kara dla Haasa. Czas dla torunian.
57. min - Unia rzuciła się do ataku. Szukają wyrównującego gola.
56. min - GOOOL! 4:3! Jachym potężnym uderzeniem z niebieskiej zaskoczył Spesnego
55. min - Bezuszka ładnie podłączył się do akcji ofensywnej, ale nie trafił czysto w krążek. To powinien być gol.
54. min - Na ławkę kar trafia Skólmowski.
54. min - Drobne problemy z serwerem, ale już wracamy.
50. min - GOOOL! 4:2! Mianciuk strzałem w krótki róg pokonuje Fikrta
50. min - GOOOL! 3:2! Odpowiedź Unii! Sposób na Spesnego znajduje Sebastian Kowalówka
49. min - GOOOL! 3:1! Parizek uderzeniem z nadgarstka, z okolic niebieskiej zaskakuje Fikrta.
47. min - Obie drużyny nie forsują tempa.
46. min - Nie jest to mecz wysokich lotów.
45. min - Paszek jest już na lodzie.
44. min - Zbyt wolno i zbyt czytelnie zamek rozgrywają podopieczni Juryja Czucha.
43. min - Będzie kara dla Paszka. Gospodarze przez 2 minuty zagrają w przewadze.
42. min - Oświęcimianie rzucili się do ataku. Teraz do ataku podłączył się Saur. Toruński golkiper bardzo dobrze sobie radzi.
42. min - Kolejna dobra interwencja Spesnego.
41. min - Daneczek! Ależ miał świetną okazję.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Na lewym skrzydle szalał Wanat. zjechał do środka, uderzył z nadgarstka, ale niecelnie.
38. min - Cóż, poziom tego meczu, jak i jego tempo nie powala.
37. min - Widać, że nie ma chemii na linii Haas-Themar. Obaj chcą rozgrywać, ale czeskiemu środkowemu niewiele dziś wychodzi.
36. min - Teraz dobra okazja Tabaczka, który uderzył z korytarza między bulikami. Broni Spesny!
36. min - Wzrasta napór gospodarzy. Kolejna świetna okazja, ofiarna interwencja Fikrta.
35. min - Oriechin! Gdyby lepiej przymierzył, mielibyśmy trzeciego gola dla torunian.
34. min - Haas wygrał wznowienie, Saur od razu oddał strzał. Świetnie broni Spesny.
33. min - Kolejna indywidualna akcja Themara. Minął defensora rywali, ale nie miał miejsca by oddać strzał.
33. min - Teraz Jirzi Szejba zdecydował się na zmiany w formacjach.
32. min - Karczocha zakręcił oświęcimską defensywą. Było groźnie.
31. min - Minge! Sprytnie uderzył sprzed obrońcy, Fikrt zdołał zamrozić krążek.
30. min - Themar chciał rozegrać gumę z Haasem. Gdyby zdecydował się na strzał to efekt byłby lepszy.
29. min - Akcja oświęcimian 2 na 1. Gruszka do Sebastiana Kowalówki, ale ten nie trafia do siatki.
28. min - W ostatnich minutach groźniejsi są goście. Kreują sobie więcej szans, są też dokładniejsi.
27. min - Themar ładnie wyłuskał krążek, oddał strzał, ale Spesny nie dał się pokonać.
26. min - Oświęcimianie szukają swoich szans w kontrach.
25. min - Gramy w pełnych składach.
24. min - Gospodarze mają problem z założeniem zamka. Nie stworzyli jeszcze zagrożenia pod bramką Fikrta.
23. min - Kara techniczna dla Unii. Torunianie w przewadze.
22. min - Gramy w pełnych składach.
21. min - To powinien być wyrównujący gol! Piękna akcja pierwszej formacji. Strzał Daneczka, dobitka Kowalówki. Świetnie Spesny.

20. min - Themar sprzed obrońcy! Broni Spesny!
20. min - Kara dla Kamienkowa. Unia w przewadze.
19. min - Od kilkudziesięciu sekund przy krążku torunianie. Widać, że chcą jeszcze podwyższyć prowadzenie.
17. min - Sporo wrzutek, gonienia krążka, ale na razie nie wygląda to zbyt dobrze.
16. min - Haas wjechał do toruńskiej tercji, uderzył z pełnego zamachu, ale toruński golkiper spokojnie interweniuje.
15. min - Oświęcimianie szukają wyrównującego gola.
14. min - Malicki starał się zmieścić gumę w krótkim rogu, ale Spesny był na posterunku.
12. min - GOOOL! 2:1! Kocioł pod oświęcimską bramką, Naparło znajduje drogę do siatki. Fikrt i dwaj defensorzy leżeli w polu bramkowym.
12. min - Gramy w pełnych składach.
11. min - Wiśniewski potężnie! Broni Fikrt.
11. min - Maciejewski spokojnie wybija krążek. Torunianie jeszcze bez strzału.
10. min - Torunianie w przewadze. Lidtke jest już na lodzie.
10. min - Na moment siły się wyrównają. Jachym wędruje na ławkę kar.
9. min - Słabo tę przewagę rozgrywają oświęcimianie. Wolno, czytelnie, praktycznie bez strzałów.
8. min - Lidtke faulował Piotrowicza.
7. min - Unia w pełnym składzie.
6. min - Kamienkow! Potężnie uderzył, ale Fikrt zdążył się przemieścić.
5. min - Saur odesłany do boksu kar na dwie minuty. Ewidentny faul oświęcimskiego defensora
4. min - Sporo błędów w szeregach obu ekip.
3. min - GOOOL! 1:1! Mamy remis! Akcja duetu Garszyn-Oriechin i ten drugi pokonuje Fikrta
2. min - GOOOL! 0:1! Themar otwiera wynik spotkania
1. min - Torunianie mocno zaczęli, oświęcimianie zepchnięci do defensywy.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Spesny i Fikrt.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html