18:00
I runda / 6 kolejka
0:1 Radim Haas #16 ( Andrej Themár #88, Peter Tabaček #55 ) (+1) 5/4 14:34
1:1 Andrij Michnow #28 ( Filip Komorski #5, Gleb Klimienko #15 ) 5/5 14:50
2:1 Michał Kotlorz #87 ( Radosław Galant #24, Jakub Witecki #66 ) (-1) 4/5 15:42
3:1 Radosław Galant #24 ( Jakub Witecki #66 ) (-1) 4/5 16:36
4:1 Jakub Witecki #66 ( Jarosław Rzeszutko #13, Peter Novajovský #88 ) (+1) 5/4 19:59
40:49 2 min. Jan Daneček #7 Uderzanie kijem
58. min - GOOOL! 6:2! Piotrowicz faulował Rzeszutkę. Z bramki zjechał Murray, a w jego miejsce na lodzie pojawił się Galant. To właśnie on wprowadzi gumę do tercji i dograł ją idealnie Barłomiejowi Pociesze. Ofensywnie usposobiony defensor po prostu musiał trafić do siatki
57. min - Tabaczek dobijał uderzenie Saura. Było blisko. Rozciągnięty jak struna tyski golkiper zdołał nakryć gumę rakiem.
56. min - Teraz nieco ożywili się oświęcimianie. Grają agresywniej i chcą chyba przegrać w mniejszych rozmiarach.
55. min - Klimienko potężne uderzył, ale guma pofrunęła nad poprzeczką.
54. min - Wrzutka Górnego i zmiana lotu krążka przez Kalinowskiego. Guma tańczyła na linii bramkowej. Wybił ją... Themar. To świadczy, jakie problemy w defensywie mają biało-niebiescy.
53. min - Teraz z niebieskiej uderzał Pociecha. Bramkarz Unii skutecznie interweniuje.
52. min - Kolarz potężnie z niebieskiej. Broni Fikrt.
51. min - Tabaczek ewidentnie faulowany przez Kotlorza. Gwizdek sędziego milczy.
50. min - Kalinowski dostał krążek w przestrzeń między bulikami. Fatalnie przestrzelił. To powinien być szósty gol dla tyszan
49. min - Unia zepchnięta do defensywy i nastawiona na kontry.
48. min - Szczechura zza bramki do Cichego. Środkowy trzeciej formacji przestrzelił.
47. min - Rozkręca się Michnow. Po minięciu obrońcy od razu wypalił z nadgarstka. Fikrt zdołał odbić ten strzał.
46. min - GOOOL! 5:2! Nieporozumienie w tercji tyszan, do gumy dojechał Saur i niezwykle precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka nie dał szans Murrayowi
45. min - Wojtarowicz przedarł się z krążkiem, ale nie zdołał oddać soczystego strzału, bo został zablokowany przez powracającego obrońcę.
45. min - Rzeszutko zza obrońcy. Dobrze broni Michal Fikrt.
44. min - Potężny strzał Sebastiana Kowalówki. Broni Murray!
43. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie.
41. min - Kara dla Daneczka. Tyszanie przed szansą na podwyższenie prowadzenia.
41. min - Michnow! Uderzył sprzed obrońcy, ale Fikrt zdołał odbić krążek.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Gramy w pełnych składach.
39. min - Tomas Sykora ukradł kilkanaście cennych sekund. Na trybunach gromkie brawa.
39. min - Kolejny raz fatalnie rozegrana przewaga.
38. min - Dwie minuty karne dla Pociechy. Na trybunach ironiczne: będzie gol, będzie gol.
36. min - Przewaga tyszan nie podlega dyskusji. Z łatwością zamykają rywali w ich tercji.
35. min - Fikrt przewrócony przez Kalinowskiego. Czeski bramkarz podnosi się o własnych siłach.
34. min - Tempo meczu mocno opadło.
33. min - Sprawa kontra tyszan. Jeziorski do Rzeszutki, ale ten w dobrej sytuacji nie zdołał posłać gumy do siatki. Ależ jest na siebie wściekły.
32. min - Cichy! Ładnie pociągnął z nadgarstka, ale Fikrt efektownie - na szpagacie - złapał gumę do raka.
31. min - Spokojna atmosfera na trybunach, pewne prowadzenie tyszan na lodzie. To chyba znak, że emocje dziś się już skończyły.
30. min - Kolejna szansa dla tyszan. Michnow! Krążek po jego strzale podbity.
29. min - Cichy! Dobra interwencja Fikrta.
28. min - Kotlorz potężne z wysokości lewego bulika. Fikrt na posterunku.
27. min - Themar! Kolejna próba uderzenia. Murray nie musiał nawet interweniować. Guma poszybowała nad poprzeczką.
26. min - Gramy w pełnych składach.
25. min - Bez ładu i składu wygląda ta przewaga. Tyszanie z łatwością wybijają krążek.
24. min - Widać, że z biało-niebieskich zeszło już powietrze.
23. min - Kara dla Bizackiego. Unia ponownie w przewadze.
23. min - GOOOL! 5:1! Cichy i Sykora wygarnęli krążek pod bramką. Słowacki napastnik wyjechał przed bramkę i pociągnął z nadgarstka. Efekt? Guma trafiła do siatki
22. min - Kontra Unii. Uderzał Themar, ale Murray spokojnie łapie krążek.
21. min - Tyszanie od razu rzucili się do ataku. Biało-niebiescy mają spory problem z opuszczeniem własnej tercji.

20. min - GOOOL! 4:1! Gra Unii całkowicie się posypała. Witecki zdobywa gola w przewadze tuż przed syreną obwieszczającą koniec pierwszej tercji
19. min - Kontra Unii! Gruszka starał się znaleźć wolne miejsce między parkanami Murraya.
18. min - Dwie minuty karne dla Malickiego.
17. min - GOOOL! 3:1! Kolejna kontra tyszan i Galant znajduje sposób na Fikrta. Znów podczas liczebnego osłabienia swojego zespołu.
16. min - GOOOL! 2:1! Szybka kontra i Kotlorz pokonuje Fikrta. Bramka zdobyta w osłabieniu
16. min - Będzie kara dla Gościńskiego. Tyszanie znów będą musieli radzić sobie w osłabieniu.
16. min - GOOOL! 1:1! Michnow błyskawicznie doprowadza do wyrównania
15. min - GOOOL! 0:1! Radim Haas w zamieszaniu podbramkowym dobija krążek. Unia na prowadzeniu
14. min - Nieźle tę przewagę rozgrywają oświęcimianie. Jest ruch, praca na bramkarzu.
13. min - Kara dla Szczechury. Unia ponownie w przewadze.
12. min - Ależ zakotłowało się pod świątynią Murraya! Themar dograł do Tabaczka, "Tabo" uderzył, tyski golkiper obronił, dobitka Haasa, ale nie ma bramki.
11. min - S. Kowalówka mocno, ale nad poprzeczką.
11. min - Niebezpiecznie pod oświęcimską bramką. Górny dostał podanie przed bramkę, ale Fikrt dobrą interwencją naprawił błąd swoich kolegów.
10. min - Teraz kara dla tyszan. Klimienko odpocznie przez dwie minuty.
10. min - Groźna kontra Unii. Uderzał Daneczek, minimalnie niecelnie.
10. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Michnow! Znów dobrze broni Fikrt.
9. min - Oświęcimianie zbyt wolno dokonali zmiany i Sykora miał świetną okazję. Oddał strzał z nadgarstka, ale Fikrt popisał się świetną interwencją.
8. min - Na razie oświęcimianie dobrze się bronią. Daneczek i Haas skutecznie wystrzeliwują krążek.
7. min - GKS zagra w przewadze. Jachym wędruje na ławkę kar.
6. min - Tyszanie próbują kreować akcję, ale ustawieni typowo defensywnie oświęcimianie nieźle radzą sobie w destrukcji.
5. min - Bandy trzeszczą, sporo walki. Na razie nieźle ogląda się ten mecz.
4. min - Haas z pełnego zamachu! Broni Murray.
3. min - Unia skupia się zamykaniu dostępu do własnej tercji. Swoich szans szuka w kontrach.
2. min - Z lewego skrzydła do środka tercji zjechał Sykora. Dobry strzał z nadgarstka.
2. min - Themar! Ładnie pociągnął z nadgarstka, ale krążek przelecial obok słupka.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Murray i Fikrt.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet