04:49 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Atak kijem trzymanym oburącz
16:41 2 min. Łukasz Kamiński #8 Natarcie
22:17 2 min. Rafał Dutka #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:00 2 min. Maciej Kruczek #26 Uderzanie kijem
32:29 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Trzymanie przeciwnika
32:41 2 min. Filip Drzewiecki #84 Zahaczenie
45:44 2 min. Adam Domogała #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:23 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Trzymanie przeciwnika
56:54 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
Świetna, emocjonująca końcówka, wynagrodziła nudnawy mecz. Podhale wygrywa.
60 minuta Csamango strzela, Odrobny broni parkanem.
Cracovia bez bramkarza.
Kotłuje się pod bramką Podhala.
59 minuta Domogała nie daje spokoju Odrobnemu. Bramkarz "Szarotek" dwoi się i troi.
Wybijają Podhalanie, najpierw Tolvanen potem Sammalmaa.
58 minuta strzela Vachovec.
57 minuta kara dla Neupauera, nie będzie łatwo nowotarżanom w końcówce.
56 minuta strzelał Kruczek po podaniu Zygmunta. Nie ma bramki, ale Cracovia coraz groźniejsza.
55 minuta Vachovec próbował pokonać Odrobnego, ale Podhale przetrzymało osłabienie.
54 minuta napór drużyny gości. Rompkowski dwukrotnie strzelał, potem Noworyta i Bepierszcz.
53 minuta będzie kara dla Podhala.
52 minuta tuż po wznowieniu Michalski zablokowany.
51 minuta krążek skozłował przed Odrobnym. Świetny refleks reprezentanta Polski.
50 minuta okres chaotycznej gry z obu stron.
49 minuta Wolski zaatakowany w twarz. Nie ma kary.
47 minuta dobrze założony zamek. Strzelał Zapała. Wcześniej Koski i Tolvanen.
46 minuta będzie kara dla Cracovii.
45 minuta Drzewiecki wywalczył krążek w tercji Podhala, strzelał Zygmunt.
W odpowiedzi Neupauer pod bramką Cracovii, ale mrozi krążek Łuba.
44 minuta dobry strzał Kamińskiego na bramkę Odrobnego, ale obok.
43 minuta Drzewiecki łyżwą do Kamińskiego, groźnie pod bramką Podhala.
42 minuta ponownie Bepierszcz aktywnie, strzał zablokowany.
41 minuta Bepierszcz bliski przejęcia krążka w tercji Podhala.
Rozpoczynamy trzecią tercję.
Dużo lepsza gra Podhala w tej odsłonie, zwłaszcza w końcówce, czego efektem dwie zdobyte bramki. Koniec drugiej tercji. 2:1 dla Podhala.
Gol dla Podhala Guzik do Moksunena. Michalski strącił.
39 minuta lepiej wygląda Podhale w drugiej części drugiej tercji.
38 minuta Domogała dla Cracovii. Wprost w Odrobnego.
37 minuta Vachovec w kontrze sam na sam z Odrobnym. Broni bramkarz Podhala.
36 minuta Zapała z ostrego kąta.
Różański świetnie obsłużył Michalskiego. Nie ma bramki.
35 minuta ponownie Csamango sprzed bramki. Broni Odrobny.
34 minuta Csamango bardzo blisko wyprowadzenie Cracovii na prowadzenie.
Wyrównanie. Najpierw strzelał Sammalmaa, próbował między parkanami Łuby. Dobijał Wajda. 1:1.
Niedługo trwała przewaga gości. Kara dla Drzewieckiego.
Będzie kolejna kara dla Podhala.
33 minuta strzał Różańskiego zablokowany, wcześniej Wolski powalczył w tercji przeciwnika.
Guzik do Moksunena, jeszcze Michalski zamykał. Krążek w łapaczce Łuby.
31 minuta Csamango strzelał tuż po wjeździe do tercji obronnej gospodarzy, odbija Odrobny.
Odpowiedź Cracovii. Zygmunt groźnie strzelał.
Wielkiewicz strzelał tuż po wznowieniu, ze środka.
30 minuta Różański świetnie przed bramkę do Siutego, ale broni bramkarz gości.
Próbował strzału Moksunen, strącony krążek obok bramki Łuby.
29 minuta wznowienie pod bramka Cracovii. Guzik przedzierał się przy prawym buliku bramkarza gości, ale trafił w niego. Dobrze zasłonięty krótki róg.
28 minuta Sammalmaa aktywny pod bramką gości.
26 minuta Podhalanie zamknięci we własnej tercji, chociaż po 5 na lodzie.
Kara dla Cracovii. Kruczek.
23 minuta krakowianie szybko założyli zamek. Strzelał Musioł, potem Kruczek.
Będzie kara dla Podhala.
22 minuta Michalski z bliska próbował pod bramką Łuby, ale bramkarz broni.
21 minuta dwójkowa akcja Tolvanen Sammalmaa, ale Tolvanen zdecydował zagrać sam i nie ma gola.
Rozpoczynamy drugą tercję.
Koniec pierwszej tercji. Bez większych fajerwerków, z jedną wykorzystaną przewagą gości. 0:1 do pierwszej przerwy.
20 minuta ostatni zryw Cracovii w tej tercji, próbował Mateusz Bepierszcz, ale zatrzymany pod bandą.
19 minuta Sammalmaa próbował dwukrotnie w przewadze zaskoczyć bramkarza Cracovii, ale bez skutku bramkowego.
Kara dla Cracovii.
17 minuta Tolvanen wziął sprawy w swoje ręce, przejechał prawie całe lodowisko i uderzał tuż obok bramki Łuby.
16 minuta Wolski z Różańskim próbowali szczęścia w tercji krakowian, ale sędzia sygnalizował spalonego.
14 minuta Worwa w kontrze sam na sam, ale z obrońcami na plecach. Broni bramkarz Cracovii.
13 minuta Brynkus do Kamińskiego i wychowankowie Podhala mogli zaskoczyć bramkarza gospodarzy.
Koski do Zapały, ale strzał środkowego Podhala zablokowany.
12 minuta Drzewiecki indywidualnie, ale Odrobny na posterunku.
11 minuta Brynkus przedzierał się pod bramkę Odrobnego, ale nie udało się zwiększyć prowadzenia.
10 minuta Noworyta wrzucał przed bramkę Podhala, ale nikt z jego partnerów nie zmienił lotu krążka.
8 minuta Zapała świetnie podawał, Koski był bliski wyrównania.
Bramka dla Cracovii. Adam Domogała w okienko. Odrobny bez szans. Przewaga wykorzystana.
6 minuta Bepierszcz wprowadził krążek do tercji Podhala i groźnie uderzał.
Kara dla Podhala.
Wajda tuż po wznowieniu strzelał spod niebieskiej.
5 minuta Michalski zakręcił dwa kółeczka za bramką Cracovii i groźnie uderzał. Broni bramkarz.
4 minuta Csamango próbował sam wprowadzić krążek do tercji Podhala, ale "rozbił się" o obrońców.
3 minuta Różański próbował "od zakrystii", niewiele zabrakło.
2 minuta Michalski zza bramki do Jaśkiewicza, próba rozegrania z Dziubińskim. Blisko zagrożenia pod bramką Cracovii.

Przemeblowanie w formacjach "Szarotek", nowy nabytek z Finlandii Joonas Sammalmaa w pierwszym ataku. Cracovia bez Kapicy i Sordona.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Derby Małopolski: Tatryski Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet