03:57 2 min. Jakub Jaworski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:08 2 min. Bartosz Ciura #6 Rzucenie na bandę
13:08 10 min. Bartosz Ciura #6 Kara za niesportowe zachowanie 10min
15:10 2 min. Grigorij Stawisskij #7 Przeszkadzanie
18:31 2 min. Aleksandrs Galkins #33 Ostrość
18:43 2 min. Filip Komorski #5 Uderzanie kijem
37:02 2 min. Siarhiej Kukuszkin #70 Zahaczenie
46:47 2 min. Grigorij Stawisskij #7 Atak kolanem
Koniec meczu
60 min - Kamieniecki mógł zaskoczyć bramkarza własnej drużyny
59 min - Bagiński podaje do Rzeszutki, ale ten strzela niecelnie
59 min - Ostatnie dwie minuty
57 min - Zamieszanie pod tyską bramką, ale goście nie znajdują sposobu na Murraya
56 min - Klimienko oddał strzał po lodzie, ale obok słupka
54 min - Dorofiejew mocno z niebieskiej, ale krążek przelatuje obok bramki
52 min - Bagiński chciał zaskoczyć bramkarza strzałem w krótki róg, ale Studziński wykazuje się niezłym refleksem
51 min - Komorski indywidualnie! Objechał bytomską obronę i chciał położyć bramkarza, ale ten nie dał się pokonać
49 min - Zamieszanie pod bramką gości! Gościński nie strzelił do pustej bramki
48 min - Novajovsky z niebieskiej! Bramkarz odbija parkanem
47 min - Kotlorz wrzuca pod bramkę, ale żaden z tyskich napastników nie wykorzystuje dobrej sytuacji na oddanie strzału
44 min - Galant próbował zaskoczyć bramkarza silnym strzałem, ale Studziński pewnie interweniuje
43 min - Cunik oddał strzał, ale prosto w Murraya
41 min - Błąd Studzińskiego! Podał do Gościńskiego będąc za bramką, ale w porę reagują defensorzy Polonii i wybijają krążek
41 min - Zaczynamy trzecią tercję! Wznowienie wygrywają goście!

Koniec II tercji
39 min - GOOOL! 5:0! Novajovsky oddał strzał z niebieskiej i ponownie pokonuje Studzińskiego!
38 min - Cichy oddaje mocny strzał, ale krążek odbija się od słupka!
37 min - Galkins zwiódł tyską obronę, ale jego strzał łatwo obronił Murray
35 min - GOOOL! 4:0! Tyszanie ostrzeliwali bramkę gości, lecz dopiero Novajovsky znalazł sposób na Studzińskiego, mocnym strzałem pod poprzeczkę!
34 min - Mocny strzał z bliska Krzemienia, Murray odbija
32 min - Cichy oddaje lekki strzał, bez problemów bramkarz gości
31 min - GOOOL! 3:0! Klimienko zagrywa krążek wzdłuż bramki do Michnowa, który posłał krążek po lodzie do bramki gośći!
30 min - Salamon oddał strzał, ale minimalnie chybił
28 min - GOOOL! 2:0! Bryk oddał strzał, Rzeszutko zbił krążek w locie, który wtoczył się za linię bramkową!
28 min - Witecki oddał strzał, ale spokojnie łapie Studziński
26 min - Błąd Novajovskyego, ale przytomnie zachował się Kotlorz i przejął krążek
24 min - Zamieszanie pod bramką Polonii, ale tyszanie są nieskuteczni
23 min - Trwa chaotyczna gra obu zespołów
21 min - Rzeszutko blisko bramki, ale oddaje strzał prosto w bramkarza
21 min - Wznowienie rozpoczynające drugą tercję wygrywają tyszanie!

Koniec I tercji
19 min - Ależ Galkins ostro potraktował Szczechurę! Tyski napastnik wstał o własnych siłach
18 min - Tyszanie grali w przewadze, ale nie potrafili zamienić swoich okazji w bramki
16 min - Mocny strzał z pierwszego krążka Klimienki, ale bramkarz na posterunku
15 min - Wrzutka Turona przed bramkę, Murray odbił krążek, ale dopadł do niego Kukuszkin, lecz jego strzał bramkarz łatwo odbił parkanem
13 min - GOOOL! 1:0! Bagiński podaje do Michnowa, a ten pokonał leżącego już bramkarza!
12 - Rzeszutko miał idealną sytuację, ale Studziński świetnie odbił jego strzał kijem
10 min - Witecki dostaje krążek od Jeziorskiego tuż przed bramkę, oddaje strzał, ale dobrze broni bramkarz gości
8 min - Pociecha oddaje strzał, po którym krążek odbił się od jednego z zawodników przed bytomską bramką! Guma przelatuje minimalnie nad poprzeczką
8 min - Strzał Ciury, odbija Studziński
6 min - Sykora przed bramkę, ale krążek nie znajduje adresata
6 min - Bomba Dorofiejewa! Minimalnie niecelnie
5 min - Cichy oddaje strzał, ale krążek odbija się od jednego z bytomskich obrońców
4 min - Tyszanie po raz pierwszy będą grali w przewadze
3 min - Galkins sam na sam z Murrayem, ale tyski bramkarz zdołał obronić uderzenie zawodnika Polonii
2 min - Frączek oddaje pierwszy strzał w meczu
1 min - Rozpoczynamy mecz! Pierwsze wznowienie wygrywają tyszanie!

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#17 Kamil Górny PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0