12:53 2 min. Miloslav Jáchym #85 Rzucenie na bandę
12:53 10 min. Miloslav Jáchym #85 Kara za niesportowe zachowanie 10min
19:41 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
24:09 10 min. Kacper Guzik #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
24:09 2 min. Kacper Guzik #10 Atak w okolice głowy lub szyi
34:16 2 min. Radim Haas #16 Opóźnianie gry
35:49 2 min. Peter Tabaček #55 Opóźnianie gry
38:17 2 min. Kacper Guzik #10 Spóźniony atak ciałem
44:08 2 min. Dariusz Gruszka #79 Zahaczenie
57:35 2 min. Joona Tolvanen #47 Opóźnianie gry
62:05 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Przeszkadzanie
Czekają nas rzuty karne.
65 min. Podhale nie wykorzystało przewagi.
Themar w kontrze trafia w słupek.
64 min. Zapała strzelał po rozegraniu z Tolvanenem.
63 min. Będzie kara dla Unii.
62 min. Dziubiński strzela na bramkę Fikrta.
61 min. Zapała do Sammalmy, ale nie ma bramki.
Bez goli po 60 minutach. Dogrywka.
60 min. Dziubiński zgrywał do tyłu do Sammalmy, ale nie zrozumieli się do końca. Podhale przetrzymało karę, ale będzie dogrywka.
Danecek, Jachym, Gruszka, ale Odrobny zna swój fach doskonale.
59 min. Maciejewski kończy mocnym strzałem napór Unii, ale Odrobny broni.
Będzie kara dla Podhala, za opóźnianie gry. Tolvanen zamknął krążek w rękawicy, wg sędziego za długo.
58 min. Jachym bardzo groźnie ze środka strzelał. Odrobny łapie bardzo trudny strzał obrońcy Unii. Widać, ze nikt tu nie chce dogrywki.
57 min. Themar z obrońcą na plecach odwrócił się i oddał groźny strzał w krótki róg.
56 min. 5 minut do końca, wynik nadal nie otwarty. Tolvanen, rykoszet, łapie Fikrt.
55 min. Dziubiński kiwnął paru obrońców, podał do Guzika, ale ten nie opanował krążka.
54 min. Znowu ta sama dwójka, ale Koski nie zdołał pokonać bramkarza Unii.
53 min. Sammalmaa zza bramki do Koskiego, broni parkanem Fikrt.
52 min. Haas świetnie indywidualnie, wypracował sytuację do strzału, ale broni bramkarz Podhala.
Tolvanen i Koski rażą na przemian spod niebieskiej, ale bez bramki. Jeszcze poprawiał Wajda.
51 min. Zapała ze środka. Fikrt sprawnie operuje łapaczką.
50 min. Themar bardzo groźnie przebił Odrobnego górą, Dziubiński wybijał rękawicą, groźnie pod bramką Podhala.
49 min. teraz Unia groźniejsza. Piotrowicz rozegrał z Wojtarowiczem, jeszcze Wojtarowicz poprawiał, krążek w siatce nad pleksą.
48 min. Saur kąśliwie strzelał z niebieskiej, Odrobny na posterunku.
47 min. Koski przed bramką po podaniu Jaśkiewicza, potem jeszcze Sammalmaa w krótki róg, choć już dawno po karze Gruszki, oblężenie bramki gości.
46 min. Atomowe uderzenie Jaśkiewicza broni bramkarz Unii.
45 min. Tolvanen jest najaktywniejszy dzisiaj w zagrożeniu pod bramką gości, ale ciągle bez efektu bramkowego.
44 min. Gruszka zahaczał. Będzie wykluczenie.
43 min. Sammalmaa, Koski i Zapała rozgrywają w tercji Unii, ale daleko od zagrożenia bramki.
42 min. W odpowiedzi Kowalówka przed bramką Podhala zagrywał do Gruszki, ale podanie nie doszło.
41 min. Koski do Guzika, ten z nadgarstka próbował w okienko, ale obok.
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Ciągle bez bramek w Nowym Targu.
40 min. Themar na pełnej szybkości mierzył w okienko Odrobnego, bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.
Jachym strzelał, Paszek strącał przed bramką. Nie ma gola.
39 min. Kolejne wykluczenie. Tym razem dla Podhala. Guzik.
38 min. Kontra Unii, Themar do Gabrysia, ale za słaby strzał.
37 min. Finowie z Zapałą i Dziubińskim rozgrywają zamek w tercji Unii, ale brakuje wykończenia.
Fikrt trafiony w maskę, ale w międzyczasie wystrzelenie krążka z własnej tercji i będzie kolejna kara. 5 na 3.
36 min. Koski do Różańskiego przed bramkę, broni Fikrt z najbliższej odległości.
Będzie kara dla Unii za wystrzelenie krążka.
35 min. Neupauer strzelał z prawego bulika Fikrta. Broni bramkarz.
34 min. Worwa przyblokował przeciwnika przy bandzie, Wielkiewicz przejął i zagrywał do Worwy przed bramkę. Ten zblokowany przez obrońców.
33 min. Nowotarżanie próbują przekuć złość w skuteczną grę. Jest groźnie pod bramką, ale Fikrt wychodzi obronną ręką. Zawodnicy Unii ratują się uwolnieniem.
32 min. Koski do Zapały ten do Sammalmy bardzo blisko bramki, ale krążek nie wpadł.
31 min. Dziubiński przejął krążek w tercji Unii, ale sędzia, nie wiedzieć czemu, dopatrzył się spalonego. Zrobiła się niepotrzebna nerwówka.
Wojtarowicz tuż po wznowieniu próbował.
30 min. Dariusz Wanat wjechał z boku i pociągnął z nadgarstka, ale nie przebił Odrobnego.
29 min. Okres bezproduktywnej gry z obu stron.
28 min. Szybko krąży krążek po kijach zawodników Podhala, ale nie ma z tego klarownej akcji pod bramką przyjezdnych.
Tolvanen sprzed bramki, bardzo blisko gola, chwilę potem uderzał spod niebieskiej, strącał Różański, minimalnie obok słupka.
27 min. Przewaga gości niewykorzystana. Siuty po wyjściu z ławki, na którą się udał razem z Guzikiem, próbował rozegrać z Koskim, ale bez zagrożenia bramki.
26 min. Oblężenie bramki Podhala. Odrobny spokojnie radzi sobie z próbami Unitów.
Gruszka próbował wcisnąć krążek między parkanami bramkarza Podhala.
25 min. Będzie kara dla Podhala.
24 min. Wojtarowicz z przestrzeni między bulikami w łapaczkę Odrobnego.
W odpowiedzi Gruszka dla Unii, indywidualnie próbował rozwiązać akcję, broni Odrobny.
23 min. Kapica znowu próbował mocnym strzałem z niebieskiej linii.
Gabryś wyskoczył z boksu kar i groźnie uderzał. Wiedźmin broni parkanem.
22 min. Neupauer do Jaśkiewicza i było zamieszanie duże pod bramką. Fikrt mrozi krążek.
21 min. Podhale zaczyna tę tercję w przewadze. 1 minuta 40 sekund, aby otworzyć wynik spotkania, grając o jednego zawodnika więcej.
Zaczynamy II tercję.
0:0 w Nowym Targu po pierwszych 20 minutach.
Tolvanen z niebieskiej równo z syreną, ale w tej tercji goli nie będzie.
Kara dla Unii.
20 min. Guzik w ekwilibrystyczny sposób próbował strzelać na bramkę Fikrta.
19 min. Wysoki pressing Unii, ale Podhale wychodzi, nie doszło podanie do Zapały i skończyło się na strachu.
18 min. W odpowiedzi Różański aktywnie pod bramką Fikrta, ale bez rezultatu.
17 min. Unia dynamicznie w tercji Szarotek. Wojtarowicz w maskę Odrobnego.
16 min. Wielkiewicz dwukrotnie bardzo groźny pod bramką gości.
15 min. Podhale bez zrozumienia w ataku. Koniec kary, ale Jachym jeszcze posiedzi. Dostał 10 minut za niesportowe zachowanie.
14 min. Kontra Unii w osłabieniu. Haas podawał do Themara. Themar niedużo się pomylił.
Będzie kolejna kara dla Unii.
13 min. Worwa do Wielkiewicza, strzał tego ostatniego sprawił kłopoty bramkarzowi Unii. Koniec kary.
12 min. Tolvanen spod niebieskiej, strącał Dziubiński, blisko gola.
Jan Danecek - zahaczanie.
11 min. Dziubiński przed bramkę do Słowakiewicza, niewiele zabrakło debiutantowi do pokonania bramkarza.
Gospodarze chyba zorientowali się, że mecz się już zaczął i walczą.
10 min. Sammalmaa zamieszał w tercji gości. Kapica mocno spod niebieskiej. Broni bramkarz Unii.
9 min. Haas indywidualnie. Broni Wiedźmin.
8 min. Gruszka z Kowalówką pod bramką Szarotek. Strzelał Gabryś.
Gospodarze chyba się przebudzili. Dziubiński próbował z ostrego kąta.
7 min. Pierwszy atak Podhala próbował się odgryźć. Unia na uwolnienie.
Czas dla Podhala. Nie najlepiej gospodarze weszli w to spotkanie.
Ponownie Themar. Piękna parada Odrobnego.
6 min. Unia o wiele groźniejsza w początkowych minutach spotkania. Themar sprawdził Odrobnego.
5 min. Kontra Podhala, już w pełnym zestawie, strzelał Różański. Fikrt broni parkanem.
4 minuta Maciejewski dla Unii, postraszył mocnym strzałem spod niebieskiej.
Jachym groźnie uderzał spod niebieskiej.
3 min. Wykluczenie dla gospodarzy.
2 min. Unia zamyka Górali w ich tercji.
Sam na sam z Odrobnym, wychowanek Podhala mógł zaskoczyć macierzysty klub.
Świetna sytuacja Gruszki dla Unii.
1 min. Zaczyna drugi atak Podhala.
Rozpoczynamy I tercję.

Klasyk z dawnych lat. Derby Małopolski. Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ - KS Unia Oświęcim.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet