21:10 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Atak kijem trzymanym oburącz
24:52 2 min. Jakub Worwa #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:45 2 min. Błażej Salamon #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:13 2 min. Błażej Salamon #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:51 2 min. Michaił Samusienka #88 Trzymanie przeciwnika
44:43 2 min. David Turoň #41 Trzymanie przeciwnika
44:43 2 min. Kacper Guzik #10 Trzymanie kija przeciwnika
48:54 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:20 2 min. Mateusz Studziński #51 Opóźnianie gry
- Koniec Meczu
- 57 min. - GOL! 6-3! Różański obsłużył Neupauera, który otrzymał podanie wzdłuż bramki i pakuje gumę do siatki!
- 56 min. - Fatalnie Zapała, nie trafia do pustej bramki. To już druga sytuacja tego zawodnika w dzisiejszym spotkaniu.
- 54 min. - Dwukrotnie próbował Sammalmaa, ale z boczną siatkę.
- 52 min. - Siuty z nadgarstka ale spokojnie do raka łapie Studziński.
- 51 min. - Mocno z niebieskiej Tolvonen, ale prosto w bramkarza.
- 50 min. - Wielkiewicz dwukrotnie, ale mrozi gumą Studziński.
- 49 min. - Kontra Polonii, ale w sytuacji 2 na 1 zmarnował okazję Jaworski który nie opanował krążka.
- 48 min. - Strzał Moskunena odbija Studziński.
- 47 min. - Kukuszkin mocno uderzył i sprawdził czujność Odrobnego.
- 47 min. - Zamieszanie pod bramką Studzińskiego ale wychodzi obronną ręką i mrozi gumę w parkanach.
- 45 min. - GOL! 5-3! Odrobny machnął się i nie trafił w krążek który odbił się od bandy i zawodnik Polonii uderza do pustej bramki!
- 44 min. - Samusienka uderza obok słupka.
- 43 min. - Salamon minął rywala i stanął oko w oko z Odrobnym, ale ten wyciągnął się jak długi i wybronił strzał Polonisty.

- Koniec II tercji
- 39 min. - Podhale w przewadze, krążek w siatce gości, lecz wcześniej Studziński ruszył bramkę i sędzia przerwał grę.
- 37 min. - Michalski z nadgarstka, spokojnie łapie Studziński.
- 36 min. - Huknął Sammalmaa spod niebieskiej, ale guma mija bramkę.
- 35 min. - Uderzenie z pierwszego krążka Zapały, obok słupka.
- 33 min. - GOL! 5-2! Wajda wystrzelił z niebieskiej, lot krążka pod bramką zmienił Różański a zasłonięty Studziński przepuszcza gumę do siatki!
- 32 min. - GOL! 4-2! Dziubiński w dobrej sytuacji, odbija Studziński a do pustej bramki do odbitego krążka dopada Moskunen i pakuje ją do siatki!
- 32 min. - Wąsiński spod niebieskiej, odbija do boku parkanem Odrobny.
- 31 min. - Siuty obok słupka. Następnie zakręcił Różański, wycofał do Kamila Kapicy a jego strzałz niebieskiej zatrzymuje Studziński.
- 30 min. - Błąd defensywy gospodarzy, ale Odrobny przed stratą bramki ratuje Podhale.
- 30 min. - Teraz Guzik wypalił ale również niecelnie i krążek wylatuje poza taflę.
- 28 min. - Wielkiewicz mocno ale bardzo niecelnie nad bramką.
- 27 min. - Najpierw Frączek a później Salamon zatrudnili Odrobnego, ale bez problemu radzi sobie z tymi strzałami.
- 25 min. - Najpierw na ławkę siada Worwa a następnie Salamon. Gra wyrównana.
- 22 min. - Guzik mocno, ale obok słupka.
- 21 min. - GOL! 3-2! Z okolicy bulika huknął Sammalmaa, idealnie trafił w okienko bramki Studzińskiego.

- Koniec I tercji. Strzały: 8-7.
- 18 min. - Uderzenie Jaśkiewicza zza bulika, dobrze Studziński.
- 16 min. - Stoklasa spod niebieskiej, łapie spokojnie Odrobny.
- 15 min. - GOL! 2-2! Dziubiński sam na sam, uderza niezbyt mocno z backhandu i guma ląduje w bramce!
- 13 min. - Zamieszanie po strzale Koskiego, blisko wpakowania gumy do bramki Sammalmaa ale nie wykorzystał tej okazji.
- 12 min. - Worwa wzdłuż bramki do Siutego, ale ten nie zdołał opanować krążka.
- 11 min. - GOL! 1-2! Błąd Dutki z Odrobnym i Salamon wykorzystuje prezent rywala!
- 10 min. - Mocny strzał Koskiego ale niecelny, guma przeleciała obok słupka.
- 6 min. - Sroka dostał się do bezpańskiego krążka, jego uderzenie mija bramkę.
- 5 min. - Z niebieskiej Kamil Kapica, krążek jeszcze skakał ale prowadził sobie z nim Studziński.
- 3 min. - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź Podhala, w sytuacji sam na sam Siuty zmieścił krążek pomiędzy parkany bramkarza!
- 3 min. - GOL! 0-1! Błąd defensywy, krążek przejął Samusienka, wyciągnął Odrobnego i wpakował gumę do bramki!
- 2 min. - Liikanen z bulika, odbija Studziński.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#25 Błażej Kapica B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.00 26 26 0 0 0 0 88.46 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#18 Rafał Dutka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1