16:22 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Uderzanie kijem
19:20 2 min. Krzysztof Zapała #19 Uderzanie kijem
21:21 2 min. Władisław Jełakow #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:21 2 min. Łukasz Sznotala #93 Przeszkadzanie
29:58 10 min. Krzysztof Zapała #19 Kara za niesportowe zachowanie 10min
29:58 2 min. Krzysztof Zapała #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:27 2 min. Eetu Koski #63 Przeszkadzanie
41:06 20 min. Jakub Worwa #12 Kara meczu za niesportowe zachowanie
41:06 5 min. Bartłomiej Bychawski #91 Ostrość
41:06 20 min. Bartłomiej Bychawski #91 Kara meczu za niesportowe zachowanie
42:54 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. Sammalma mógł strzelić trzecią bramkę w ostatniej sekundzie. Ale trafia w poprzeczkę.
59 min. Svitac sam na sam z Odrobnym, ale przekombinował.
57 min. Zapała mierzył w okienko po podaniu od Sammalmy. Ale nieznacznie się pomylił.
55 min. Przygodzki strzelał sprzed bramki po podaniu Gołowina.
53 min. Słowakiewicz strzelał. Później jeszcze Moksunen z przestrzeni między bulikami.
52 min. Koski dwukrotnie z bliskiej odległości przed bramką. Jeszcze Zapała poprawiał.
51 min. Dziubińskii do Sammalmy. Fin miał okazję na skompletowanie hat-tricka.
50 min. Svitac znowu stworzył zagrożenie pod bramką swojego byłego klubu.
48 min. Jełakow bliski zdobycia drugiego gola.
46 min. Gol dla Orlika. Już po zakończeniu kary. Svitac.
46 min. Dziubiński do Siutego ale strzał tego ostatniego broni parkanem.
45 min. Bezbarwna gra opolan w przewadze. Strzał Kostka zablokował Liikanen.
Będzie wykluczenie dla Podhala. Krystian Dziubiński.
43 min. Koski zza bramki świetnie zagrywał do Sammalmy, ale nie ma gola.
Siuty ze Słowakiewiczem stworzyli zagrożenie pod bramką Orlika.
42 min. walka pięściarska na lodzie. Bychawski i Worwa nie dokończą tego meczu.
41 min. Od mocnego uderzenia zaczyna Podhale. 15 sekund minęło i na listę strzelców wpisuje się Dziubiński.

20 min. Kara dla Podhala. Tym razem Orlik zagra w przewadze.
18 min. Gol! Druga bramka dla Podhala. Oskar Jaśkiewicz mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.
17 min. Tolvanen strzelał spod niebieskiej. Później świetnie zachował się w obronie. Jełakow wychodził sam na sam.
Gol! Sammalmaa dopadł do bezpańskiego krążka, kiedy wydawało się już że gracze z Opola wystrzelą do ze swojej tercji. I mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.
15 min. Będzie wykluczenie dla zawodnika Orlika. Maciej Gawlik.
14 min. Dziubiński przedzierał się przed bramkę, jeszcze Koski pomagał, ale nie oddał skutecznego strzału.
13 min. Liikanen wyjechał zza bramki i próbował wcisnąć między parkanami bramkarza krążek do siatki.
12 min. Walkau z Gołowinem rozegrali krążek pod bramką Odrobnego i niewiele zabrakło do szczęścia. Dwie próby tej dwójki
W odpowiedzi pod drugą bramką strzelał Mrugała, po szybkiej kontrze. Ale nie ma gola.
11 min. Gołowin przed bramką Odrobnego, groźny strzał, ale obok bramki.
10 min. Różański ładnie rozegrał z Dziubińskim, ale bramkarz Orlika znowu na posterunku.
9 min. Wajda świetnie zagrał do Jaśkiewicza, ale jego strzał obronił Tolonen.
8 min. Wielkiewicz przedarł się do tercji opolan, zagrywał do Neupauera, ale ten nie trafił dobrze w krążek.
7 min. Przygodzki objechał bramkę i strzelał z ostrego kąta.
6 min. Jeden z nielicznych wypadów Orlika pod bramkę Podhala. Jełakow strzelał.
5 min. Guzik przed szansą. Miał lepiej ustawionego Wielkiewicza, ale próbował sam. Jeszcze dobijał dwukrotnie, ale Tolonen nie dał się zaskoczyć.
4 min. Wyśmienita okazja Tolvanena. Sam przed bramkarzem Orlika, przestrzelił.
3 min. Moksunen próbował od zakrystii zaskoczyć bramkarza gości.
2 min. Neupauer przedzierał się pod bramkę, ale powstrzymany przez obrońcę. Nie było strzału.
1 min. Nowotarżanie wychodzili 3 na 1, ale spalony na niebieskiej.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ - PGE Orlik Opole

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet