14:13 2 min. Jakub Wanacki #5 Trzymanie przeciwnika
17:03 2 min. Filip Stoklasa #10 Uderzanie kijem
34:26 2 min. Jesse Rohtla #11 Przeszkadzanie
44:20 2 min. Filip Stoklasa #10 Zahaczenie
48:39 2 min. Matej Cunik #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:44 2 min. Kevin Lindskoug #47 Kara na bramkarza
- 46 min. - Strzał Pasiuta odbija się od słupka.
- 45 min. - Devecka z niebieskiej, odbija Studziński parkanem.
- 44 min. - Ruszył na bramkę Jaworski, uderzył z czterech metrów, mrozi gumę Lindskoug.
- 42 min. - Pasiut z okolicy bulika, prosto w bramkarza.

- 39 min. - GOL! 0-6! Malasiński zdobywa kolejną bramkę!
- 36 min. - Nieliczny atak gospodarzy, dobrze bramkarz GieKSy.
- 34 min. - GOL! 0-5! Fraszko dobija do pustej bramki krążek odbity od słupka!
- 32 min. - Dwa, trzy groźne strzały gospodarzy, Stoklasa, Kukuszkin ale bezskutecznie.
- 29 min. - Lindskoug przez całe lodowisko podał do wychodzącego na czystą sytuację Krężołka ale nie zdołał on pokonać Studzińskiego.
- 27 min. - GOL! 0-4! 33 sekundy potrzebowali goście do zdobycia kolejnego gola! Tym razem Krawczyk uderzył z niebieskiej a lot krążka zmienił niepilnowany przed bramką Urbanowicz!
- 27 min. - GOL! 0-3! Zamieszanie pod bramką i najprzytomniej zachował się Łopuski w gąszczu łyżew i kijów wpakował gumę do bramki.
- 25 min. - Cały czas przy krążku katowiczanie. szukają dogodnej sytuacji do zdobycia kolejnych bramek.

- Koniec I tercji. Dominacja gości.
- 19 min. - Niesamowita interwencja kijem w powietrzu Studzińskiego przy pustej bramce po strzale Urbanowicza! Już był bramkarz Polonii przy drugim słupku ale wyciągnął kij w środek bramki zgarniając gumę lecącą do bramki!
- 18 min. - Mocny strzał Rohtli, ale w środek bramki!
- 17 min. - Strzał Devecki z kłopotami odbija Studziński i z pomocą obrońców wbijają obrońcy Polonii.
- 16 min. - Jaworski, ze środka - broni Lindskoug.
- 16 min. - Z pierwszego krążka z niebieskiej huknął Turon, pewnie łapie do raka Lindskoug.
- 15 min. - Strzał z bulika Krzemienia odbija bramkarz Katowic.
- 14 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, na ławkę siada Wanacki.
- 11 min. - 0-2! Pasiut tym razem wykłada przed bramkę gumę Łopuskiemu a ten z dwóch metrów pakuje gumę do bramki!
- 10 min. - Strzał Pasiuta odbija Studziński.
- 8 min. - Goście kontrolują przebieg spotkania, sporo podać wymieniają między sobą.
- 6 min. - Duża przewaga katowiczan, próbowali strzałami zaskoczyć bramkarza Wanacki, Łopuski czy Rohtla.
- 4 min. - Zza bulika Heikkinen, odbija Studziński.
- 3 min. - Teraz Polonia, spod bandy strzał broni bramkarz gości.
- 2 min. - GOL! 0-1! Łopuski wyłożył gumę do będącego na przeciw bramkarz gospodarzy Pasiuta a ten pewnym strzałem ulokował gumę w siatce!

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 8 8.00 51 51 0 0 0 0 84.31 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0