19:12 2 min. Aleksandr Gołowin #72 Trzymanie przeciwnika
19:41 2 min. Tomáš Sýkora #74 Trzymanie kija przeciwnika
33:44 2 min. Maksim Wolkou #19 Uderzanie kijem
36:32 2 min. Kamil Kalinowski #10 Opóźnianie gry
46:50 2 min. Michael Kolarz #33 Przeszkadzanie
52:00 2 min. Bartosz Ciura #6 Spóźniony atak ciałem
54:05 2 min. Michael Kolarz #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
49 min. 8:1 GOL! Idealne podanie przed bramkę Jakuba Witeckiego do Adama Bagińskiego i ten drugi nie daje szans bramkarzowi gości.
48 min. 7:1 Bramkę w przewadze zdobywa Martin Przygodzki.
46 min. kara 2min. Michael Kolarz (przeszkadzanie).
46 min. Arkadiusz Kostek faulowany wpada do tyskiej bramki. Będzie kara.
45 min. 7:0 GOL! Precyzyjne uderzenie Jarosława Rzeszutki i prowadzimy już 7:0.
43 min. Strzał Łukasza Sznotali z okolic bulika, John Murray broni kijem.
42 min. Radosław Galant miał przed sobą pustą bramkę... ale ten szukał jeszcze podania do Jakuba Witeckiego.
40 min. Tomas Sykora ponownie przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Orlika.

- Koniec II tercji: Strzały po drugiej odsłonie: 39-7.
39 min. Tomas Sykora w sytuacji sam na sam uderza prosto w bramkarza Orlika.
39 min. Ostatnia minuta drugiej tercji.
38 min. GKS Tychy w pełnym zestawieniu.
38 min. Grając w przewadze Orlik wybija na uwolnienie.
36 min. 6:0 GOL! Szybka kontra w osłabieniu i Tomasa Sykora umieszcza gumę w bramce.
36 min. kara 2min. Kamil Kalinowski (opóźnianie gry).
36 min. Mocno z niebieskiej uderza Mateusz Wojdyła... John Murray broni z wielkimi problemami.
35 min. Orlik w pełnym zestawieniu.
35 min. Techniczny strzał Adama Bagińskiego, bez powodzenia.
32 min. Gołowin w dobrej sytuacji uderza prosto w bramkarza GKS Tychy.
32 min. Strzał Radosława Galanta tuż nad poprzeczką.
31 min. Czas dla drużyny Orlika Opole.
31 min. 5:0 GOL! Jarosław Rzeszutko z bliska pokonuje Toumasa Tolonena.
30 min. 4:0 GOL! Ładna akcja gospodarzy i Michnow z bliska zdobywa bramkę na 4:0.
30 min. Michnow z trzech metrów obok słupka.
29 min. Peter Novajovsky w dobrej sytuacji źle trafia w krążek.
28 min. Tyszanie ponownie na uwolnienie
27 min. Lekko z niebieskiej Kamil Górny... pewnie krążek łapie Toumas Tolonen.
27 min. Orlik na uwolnienie.
27 min. Mocno z niebieskiej uderza Łukasz Sznotala, bez powodzenia.
26 min. 3:0 GOL! Bomba Radosława Galanta z okolic bulika i krążek w siatce.
25 min. Tyszanie wybijają na uwolnienie.
25 min. Alexander Szczechura na pełnej prędkości, w ostatnim momencie powstrzymany jednak przez obrońcę.
24 min. 2:0 GOL! Idealne podanie Adama Bagińskiego do Jarosława Rzeszutki i ten lekkim strzałem po lodzie pokonuje bramkarza z Opola.
24 min. Orlik wybija na uwolnienie.
24 min. Dobra akcja pierwszej tyskiej formacji... brak jednak strzału na bramkę.
23 min. Martin Przygodzki w szybkiej kontrze... uderzenie po lodzie zbyt słabe by pokonać Johna Murraya.
21 min. Michael Cichy w przegrywa pojedynek sam na sam z Tolonenem.
20 min. - 1:0 GOL! Filip Komorski z najbliższej odległości pokonuje bramkarza Orlika.

Koniec I tercji. Strzały: 16-2
19 min. Najpierw kara dla Gołowina, lecz krótko trwała przewaga gospodarzy gdyż na ławkę trafił chwilę później Sykora.
15 min. Mateusz Bryk lekkim strzałem z niebieskiej sprawdził czujność bramkarza z Opola.
14 min. Arkadiusz Kostek uderza nad naszą poprzeczką.
13 min. Michael Kolarz technicznie z niebieskiej, odbija przed siebie Tolonen... dobitka Kalinowskiego obok bramki.
11 min. Mocne wejście ciałem Witeckiego w Obrała. Bez kary.10 min. Strzał Olafa Bizackiego po lodzie, broni Toumas Tolonen.
9 min. Kamil Kalinowski technicznie zza obrońcy, minimalnie obok słupka.
7 min. Michnow w szybkiej akcji... krążek podaje przed bramkę do Tomasa Sykory... ten jednak odpowiednio blokowany.
6 min. Strzał Kamila Górnego, bramkarz gości broni kaskiem.
5 min. Orlik wybija na uwolnienie.
4 min. Maksim Wolkou w indywidualnej akcji... w ostatnim momencie powstrzymany jednak przez tyskich obrońców.
3 min. Mocno z niebieskiej Maciej Gawlik, krążek przelatuje obok bramki.
2 min. Bomba z niebieskiej Mateusza Bryka, odbija parkanem Tolonen.
1 min. Goście zamknięci we własnej tercji... Ciągłe ataki GKS Tychy.
1 min. Pierwszy strzał na bramkę Orlika... Czujność Toumasa Tolonena sprawdził Tomas Sykora.