Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Regularny
II runda / 16 kolejka
1:0 Siemion Garszyn #10 (-1) 4/5 25:59
2:0 Jarosław Dołęga #29 ( Daniel Minge #15 ) 5/5 29:39
3:0 Michał Kalinowski #19 ( Mateusz Zieliński #4 ) 5/5 47:04
4:0 Dmytro Demjaniuk #18 ( Michał Kalinowski #19, Dienis Trachanow #73 ) 5/5 54:49
45:50 2 min. Marek Wróbel #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
58 min- Kąśliwy strzał Garszyna, na raty wybija Cariegorodcew.
55 min- GOOL 4:0! Kontra torunian, zagranie przed bramkę Kalinowskiego i Demjaniuk z bliska pakuje krążek do siatki!
54 min- Torunianie kolejny raz wybijają na uwolnienie. Czekają już na końcową syrenę.
52 min- Vitek do Stasiewicza, znów świetnie Spesny.
51 min- Wróbel dostał podanie przed bramkę, ale krążek laduje na siatce poza taflą.
48 min- Ładna kombinacja gości, ale zdołał się przemieścić Spesny i broni strzał Stasiewicza.
48 min- GOOOL 3:0! Zieliński podał przez całą taflę do Kalinowskiego, który wyszedł sam na sam i strzałem między parkanami podwyższa wynik!
46 min- Znów kara dla przyjezdnych.
44 min- Energa cały czas w natarciu.
42 min- Karczocha wyjechał przed bramkę, obrócił się i strzelił, ale prosto w bramkarza.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję.

40 min- Dołęga sam na sam! Poprawiał Minge, ale fenomenalnie broni Cariegorodcew!
39 min- Jaworski spod bandy, broni bramkarz Automatyki.
37 min- Walter z niebieskiej, spokojnie łapie Cariegorodcew.
35 min- Próba Rompkowskiego, ale niecelnie.
33 min- Rożkow! Parkanem odbija Spesny!
32 min- Niesygnalizowany strzał Kalinowskiego, ale obok słupka.
30 min- GOOL 2:0! Minge strzela z bulika, odbija bramkarz, ale dobitka z najbliższej odległości Jarosława Dołęgi i mamy 2:0!
28 min- Toruń w pełnym składzie.
26 min- GOOOl 1:0! Garszyn wyszedł sam na sam w osłabieniu, zwodem położył bramkarza i otworzył wynik!
26 min- Naparło skasował przy bandzie Stebera i otrzymuje karę 2+10.
25 min- Trzeci raz w krótkim odstępie czasu wybijają przyjezdni.
24 min- Mało dogodnych okazji na razie w meczu. Przeważają gospodarze, ale brakuje skuteczności.
22 min- Torunianie w pełnym zestawieniu.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

20 min- Danieluk dobija strzał Rompkowskiego, ale krążek nakrywa Spesny.
19 min- W odpowiedzi Kamienkow z niebieskiej, trącił krążek Karczocha, ale guma pod parkanami Cariegorodcewa.
18 min- Mocno Ałeksiuk, ale to nie mogło zagrozić bramce Spesnego.
16 min- Dwie dogodne okazje Kalinowskiego, ale toruński napastnik mija się z krążkiem.
14 min- Dobra przewaga Energi, ale nie udokumentowana bramką.
12 min- Kolejna kara dla gości.
10 min- MH Automatyka w pełnym składzie.
10 min- Prawdziwa bójka na tafli, dziesięciu zawodników zaangażowanych w tą przepychankę i będą kary!
10 min- Świetne okazje Kamienkowa i Oriechina, ale obronną ręką wychodzi z tego Cariegorodcew.
8 min- Kara dla Rompkowskiego.
7 min- Od pierwszych minut iskrzy na tafli, nie brakuje ostrych wejść ciałem.
6 min- Bomba Jaworskiego, ale obok słupka.
5 min- Piękne wejście biodrem Kamienkowa w Pestę.
3 min- Gdańsk w pełnym składzie.
3 min- Walter przejechał całą taflę, strzał z backhandu, ale broni bramkarz.
1 min- Kara dla Wróbla. Toruń w przewadze.
1 min- Mecz rozpoczęty! Krążek po pierwszym wznowieniu pada łupem gospodarzy!

Zapraszamy Państwa na relację z drugich w tym sezonie Derbów Pomorza!

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#74 Marcin Biały LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0