0:2 (0:0, 0:0, 0:2) Zakończony
2018-10-30
18:00
II runda / 17 kolejka
0:1 Martin Čakajík #24 ( Tomasz Malasiński #89, Maciej Urbanowicz #93 ) (+1) 5/4 45:01
59:12 10 min. Jakub Gimiński #94 Kara meczu za niesportowe zachowanie
45 min. - GOL! 0-1! Cakajik wyprowadza gości na prowadzenie.
44 min. - Kara dla Matusika, katowiczanie w przewadze.

37 min. - Groźnie uderzał R. Nalewajka, odbija Lindskoug.
35 min. - Ruszona bramka Raszki po raz kolejny muszą służby ją przymocować.
33 min. - Wronka do Heikkinena - Fin uderzył z pierwszego krążka, ale dobrze Raszka!
32 min. - Groźnie Paś wjechał w tercje rywala, ale przy oddawaniu strzału został zablokowany.
30 min. - Pasiut uderza nad bramką.
28 min. - Groźnie pod bramką Lindskoug, ale mrozi gumę w gąszczu łyżew.
27 min. - R. Nalewajka wymienił ciosy z Krawczykiem, obaj trafiają na ławkę kar.
24 min. - Do ataku ruszyli goście, którzy częściej są przy krążku.
21 min. - Strzał Devecki zablokowany.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Kara dla Pasiuta. Goście w przewadze lecz kontrę Urbanowicza próbował powstrzymać Dubinin i też trafia na ławkę kar.
- 19 min. - Radosław Nalewajka po lodzie, zasłonięty Lindskoug z trudem mrozi gumę.
- 18 min. - Podanie ręką przez gospodarzy i przerwa w grze. Wznowienie w tercji JKH.
- 17 min. - Zamieszanie pod bramką gości, próbował Jarosz na krążku położył się Lindskoug, ale udało mu się go zamrozić. Było niebezpiecznie!
- 14 min. - Sawicki w doskonałej sytuacji, z bulika jednak nie trafia w bramkę!
- 12 min. - Katowiczanie dobrze wybronili to osłabienie.
- 10 min. - Fabus do Kasperlika, ale ten z bliska nie zdołał pokonać Lindskouga. Będzie kara dla gości.
- 9 min. - Świetna sytuacja gospodarzy na objęcie prowadzenie, ale dwukrotnie broni z bliska Lindskoug!
- 7 min. - Walka przy bandzie, krążek przy buliku uderzył Wronka, ale obok słupka.
- 6 min. - Strzał Wanackiego z niebieskiej przechodzi nad poprzeczką.
- 3 min. - Świetna sytuacja Dubinina, który sam był przed bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać. Górą Lindskoug.
- 2 min. - Strzał Łukasza Nalewajki spod bandy sprawił kłopoty bramkarzowi Katowic, który nie zamroził gumy ale obrońcy wybili z tercji.
- 1 min. - Katowiczanie ruszyli do ataku, ale spalony.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#86 Tobiasz Bigos LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Kordian Chorążyczewski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0