0:1 Marcin Wiśniewski #13 ( Daniel Minge #15 ) 5/5 02:28
1:1 Juha Kiilholma #28 ( Andrej Themár #88, Peter Tabaček #55 ) 5/5 13:30
1:2 Daniił Oriechin #91 ( Siemion Garszyn #10, Robert Korczocha #88 ) 5/5 14:51
1:3 Dmytro Demjaniuk #18 ( Adrian Jaworski #11 ) 5/5 32:02
2:4 Peter Bezuška #4 ( Damian Piotrowicz #32 ) 5/5 56:13
09:12 2 min. Jerzy Gabryś #17 Trzymanie przeciwnika
28:15 2 min. Tomáš Pařízek #25 -
33:03 2 min. Jerzy Gabryś #17 -
42:07 2 min. Daniel Minge #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:26 2 min. Damian Piotrowicz #32 Atak kijem trzymanym oburącz
48:16 2 min. Mateusz Zieliński #4 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
60. min - Themar do Maciejewskiego, ten nie trafia do pustej bramki.
59. min - Themar! Kolejny strzał, niecelny.
59. min - Unia bez bramkarza.
58. min - Kiilholma! To mógł być kontaktowy gol.
57. min - GOOOL! 2:4! Piotrowicz na niebieską do Bezuszki. Słowacki defensor trafia w okienko.
57. min - GOOOL! 1:4! Błąd Maciejewskiego wykorzystuje Dołęga, który w sytuacji sam na sam pokonuje Fikrta
54. min - Paszek po lodzie. Toruński golkiper jest na posterunku.
53. min - Słowa pochwały dla torunian, którzy świetnie się bronią. Ofiarność, ambicja - poziom ekspert.
52. min - Vehmanen! Krążek mija prawy słupek toruńskiej bramki.
51. min - Gramy w pełnych składach.
51. min - Daneczek kolejna próba. Speszny jest dzisiaj świetnie dysponowany.
50. min - Oświęcimianie mają problem z rozegraniem zamka.
49. min - Kara dla torunian.
48. min - Themar z niebieskiej! Minimalnie niecelnie.
47. min - Szybkie wymiany podań, Oriechin do Garszyna. Minimalnie niecelne uderzenie.
46. min - Piotrowicz wędruje na ławkę kar
45. min - Kamienkow z niebieskiej, słupek ratuje Fikrta.
45. min - Torunianie przez pół minuty grają sześciu na pięciu.
45. min - Sygnalizacja kary na oświęcimian. Speszny opuszcza swój posterunek.
45. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - Daneczek! Poprzeczka ratuje Spesznego! Na trybunach jęk zawodu na trybunach.
43. min - Themar! Kolejny raz niecelnie.
43. min - Daniel Minge przewrócił Damiana Piotrowicza. Unia zagra w przewadze.
42. min - Oriechin z nadgarstka. Broni Fikrt.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Nie da się ukryć, że jeśli oświęcimianie myślą jeszcze o wygranej, to muszą szybko zdobyć gola.

40. min - Gwizdy na trybunach. Ten przekaz oznacza mniej więcej tyle, żeby zespół w końcu wziął się solidnie do pracy.
39. min - Ależ proste błędy popełniają gospodarze. Z takimi potknięciami ciężko będzie nawet o szóstkę.
38. min - Demjaniuk! Zakręcił oświęcimską obroną, oddał strzał, ale Fikrt był na posterunku.
37. min - Adrian Kowalówka potężnie z niebieskiej, ale krążek zamiast do bramki trafił w Wanata. 23-letni napastnik leży na lodzie. To musiało boleć
36. min - Grany w pełnych składach.
35. min - Garszyn! Ładnie mierzył, ale Fikrt dobrze interweniuje.
35. min - Themar wybija krążek z własnej tercji i oddala zagrożenie.
34 min - Kara dla Gabrysia.
33. min - GOOOL! 1:3! Torunianie preferują proste środki. Strzał Jaworskiego dobity przez Demjaniuka.
32. min - Kontra torunian. Wiśniewski uderzył, ale Fikrt broni jego strzał.
32. min - Piotrowicz do Bezuszki, ale ten w świetnej okazji fatalnie pudłuje.
31. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Daneczek! Broni Speszny.
29. min - Tym razem Fin do Słowaka. Uderzenie z pierwszego krążka
29. min - Kiilholma dostał znakomite podanie od Themara. Wypada zapytać, jak on tego nie strzelił?
29. min - Kara dla Parizka. Unia w przewadze.
28. min - Torunianie są świetnie przygotowani do tego spotkania pod względem taktycznym. Wiedzą jak się ustawić i jak przejąć krążek.
27. min - Gospodarze preferują metodę tysiąca podań. Widać, że biało-niebiescy boją się oddać strzał.
25. min - Saur! Wrzutka z niebieskiej, ale Speszny łapie gumę do raka.
24. min - Oświęcimianie popełniają w tym meczu wiele złych decyzji.
23. min - Spore problemy z rozegraniem szybkiej i składnej akcji mają oświęcimianie.
22. min - Trzeba przyznać, że torunianie dobrze blokują dostęp do własnej tercji. Czekają na okazję do kontry.
21. min - Saur! Dobre uderzenie spod niebieskiej. Speszny odbija do boku, poprawka Tabaczka, ale krążek wędruje nad poprzeczką.

20. min - Themar! Speszny łapie jego strzał do raka.
19. min - Oświęcimianie bez zadziorności, którą imponowali w starciach z Tychami i Katowicami.
18. min - Miło ogląda się grę Karczochy, Oriechina i Garszyna.
17. min - Torunianie grają składniej i szybciej. Potrzebują trzech podań, by rozegrać składny atak.
16. min - Najgroźniej pod toruńską bramką robi się wówczas, gdy na lodzie jest atak Tabaczek-Kiilholma-Themar.
15. min - GOOOL! 1:2! Oriechin z przestrzeni międzybulikowej pokonał Fikrta. "Stalowe Pierniki" ponownie na prowadzeniu.
15. min - Oriechin! Dostał prezent od losu, ale zamiast poszukać zwodu i uderzyć z nadgarstka, zdecydował się na "klepę" w środek bramki.
15. min - Sebastian Kowalówka z bulika! Za lekko, by zaskoczyć Spesznego.
14. min - GOOOL! 1:1! Kiilholma z ogromnym spokojem dobija strzał Themara
13. min - Oświęcimianie mają wyraźne problemy ze skonstruowaniem akcji. Dobrze w tercji neutralnej radzą sobie torunianie.
12. min - Gabryś jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
11. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Torunianie praktycznie nie stworzyli zagrożenia.
10. min - Torunianie wyprowadzili szybką kontrę, ale Gabryś fauluje. Dobra interwencja w obronie Adriana Kowalówki.
9. min - Gabryś potężnie spod niebieskiej. Broni toruński golkiper.
8. min - Daneczek! Ładnie przechwycił krążek, oddał strzał po długim rogu
7. min - Ożywił się ten mecz. Teraz częściej atakują oświęcimianie.
6. min - Themar z nadgarstka. Speszny broni parkanem uderzenie słowackiego snajpera.
5. min - Torunianie na razie żwawiej poruszają się po tafli. Kreują też więcej okazji.
4. min - Vehmanen! Potężnie uderzył z lewego bulika. Broni Speszny.
3. min - GOOOL! 0:1! Torunianie wychodzą na prowadzenie. Klasyczny farfocel. Wiśniewski wrzucił krążek na bramkę, a ten odbił się najpierw od Gębczyka a później od Fikrta i guma wtoczyła się do siatki
2. min - Teraz uderzał Oriechin! Broni Fikrt.
2. min - Szybka kontra rosyjskiego tercetu torunian. Fikrt broni strzał Karczochy.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Speszny.

Mecz rozpocznie się z pięciominutowym opóźnieniem. Zepsuły się drzwiczki.
Spotkanie poprzedził Mazurek Dąbrowskiego.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet