5:4 k. (2:2, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 3:1) Zakończony
09:57 2 min. Dawid Musioł #34 Trzymanie przeciwnika
19:52 2 min. Maciej Kruczek #26 Przeszkadzanie
19:52 10 min. Maciej Kruczek #26 Kara za niesportowe zachowanie 10min
30:29 2 min. Michael Kolarz #33 Zahaczenie
40:40 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:49 2 min. Adrian Gajor #28 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
55:47 2 min. Mateusz Bryk #69 Atak kijem trzymanym oburącz
57:56 2 min. Andrij Michnow #28 Wysoko uniesiony kij
59:19 2 min. Radosław Galant #24 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
Rzuty karne!

- 65 min. - Świetna okazja gości! Ale jeszcze lepiej broni Łuba! Michnow do Pociechy ten z trzech metrów z pierwszego krążka, odbija bramkarz! a dobitka Klimienki przelatuje obok słupka już gdy Łuba leżał na lodzie!
- 65 min. - Klimienko pod bramkę, ale Michnow uderza obok słupka!
- 64 min. - Cracovia cały czas przy krążku, walczy o niego w tercji rywala.
- 63 min. - Strzał Kruczka odbija Lewartowski.
- 62 min. - Bepierszcz i Kruczek, ale też niecelnie. Tyszanie już w komplecie.
- 61 min. - Strzał Csamango obok bramki

Dogrywkę zaczynamy 4 na 3. Kara jeszcze dla gości trwa przez 1:19.

- 60 min. - Csamango spod bandy, łapie Lewartowski.
- 60 min. - GOL! 4-4 Wykorzystana przewaga gospodarzy! Rompkowski spod niebieskiej, gumę odbija Lewartowski a dobija z bliska Kruczek!
- 59 min. - 41 sekund do końca i gospodarze grają 6 na 3 gdyż Galant wystrzelił gumę poza taflę!
- 59 min. - Do końca pozostało 58 sekund, czas dla gospodarzy.
- 59 min. - Cracovia bez bramkarza, 6 na 4 przez ponad minutę.
- 58 min. - Bepierszcz ucierpiał gdy Kotlorz uderzył go kijem w twarz ... a na ławkę
sędzia odesłał Michnowa....
- 57 min. - Zza bulika Sordon, prosto w bramkarza.
- 56 min. - Gospodarze w przewadze, strzał Noworyty z niebieskiej zablokowany.
- 55 min. - Tyszanie wybijają na uwolnienie.
- 54 min. - Rzeszutko dostał podanie przed bramkę, lecz Łuba na posterunku.
- 53:05 - Czas dla GKS Tychy.
- 52 min. - Drzewiecki zmienił lot krążka przed bramką, lecz guma poleciała obok słupka.
- 50 min. - Vachovec na wysokości bulika, pewnie mrozi gumę Lewartowski.
- 50 min. - Kruczek dostał dobre podanie przed bramkę, lecz uderzył obok słupka.
- 49 min. - Groźnie spod bandy Ciura, ale odbija Łuba.
- 47 min. - GOL! 3-4! Bryk z niebieskiej, a lot krążka przed bramką zmienił Bagiński i guma ląduje pod poprzeczką!
- 46 min. - Z niebieskiej Pociecha, pewnie Łuba.
- 46 min. - Gajor popełnił błąd i krążek po jego podaniu wylądował poza taflę, w przewadze tyszanie.
- 44 min. - Kisielewski spod niebieskiej, lecz po rykoszecie mija bramkę.
- 41 min. - Domogała nad bramkę, podczas okresu gry w przewadze.

- 40 min. - Koniec II tercji
- 39 min. - Bizacki z okolicy bulika, łapie pewnie Łuba.
- 37 min. - Podanie zza bramki idealne otrzymał Domogała, ale trafia nad poprzeczką!
- 35 min. - Dużo walki pod bandami, bez strzałów na obie bramki.
- 33 min. - Trener decyduje się na zmianę bramkarzy - za Murraya wchodzi Lewartowski.
- 33 min. - GOL! 3-3! Kamiński znalazł z ostrego kąta lukę w parkanach Murraya i zaskoczył go strzałem po lodzie!
- 32 min. - Murray faulowany w swoim polu bramkowym, lecz sędzie nie reaguje.
- 32 min. - Csamango z metra, ale prosto w bramkarza.
- 31 min. - Potężnie z niebieskiej Noworyta - ale obok słupka. Poprawka - już zbyt lekka i mrozi Murray.
- 30 min. - Zza bulika z nadgarstka Csamango, pewnie Murray mrozi gumę.
- 29 min. - GOL! 2-3! Kontra tyszan Klimenko do Szczechury ten wjechał przed bramkę, ale Łuba broni strzał i dobitkę lecz Cichy wciska kija i ulokował gumę tuż przy słupku.
- 28 min. - Najpierw Brynkus zza bulika, a zaraz Zygmunt z bliska - ale nie zdołali pokonać Murraya.
- 27 min. - Csamango wysoko nad bramką, a nawet krążek wyleciał poza taflę.
- 27 min. - Górny wszedł w Kisielewskiego, ale bez kary.
- 26 min. - Krążek pod bramkę Łuby, ale ten spokojnie mrozi gumę.
- 24 min. - Csamango wzdłuż bramki do Vachovca - ale świetnie Murray odbija parkanem! Akcja bramkowa dla gospodarzy.
- 23 min. - Ruszył tym razem Galant, ale uderzył nad bramką z bliska.
- 22 min. - Rozgrzanu Łuba dwoi się i troi w bramce. Najpierw odbija mocny strzał Michnowa z trzech metrów a zaraz Bryk sprzed bulika - ale Łuba efektownie do raka łapie gumę!
- 21 min. - Łuba dwukrotnie z bliska powstrzymuje rywali przed stratą bramki! Najpierw z metra Cichy a poprawiał Komorski! Zaraz ponownie Komorski i Łuba mrozi gumę!

- 20 min. - Kruczek za dyskusje z sędzia otrzymuje 10 minut za niesportowe zachowanie. Plus dwie za przeszkadzanie.
- 20 min. - Strzał Kolarza odbija Łuba
- 19 min. - GOL! 2-2! Ponownie Cracovia doprowadza do wyrównania, Csamango z bliska pakuje gumę do bramki w zamieszaniu podbramowym!
- 19 min. - Gajor spod bandy odbija parkanem Murray, dobijał z bliska Brynkus ale szczęśliwie Murray leżąc odbija końcówką parkanu!
- 18 min. - GOL! 1-2! Od razu kontra tyszan, Galant idealnie wypuścił Witeckiego a ten w sytuacji sam na sam strzelił pod poprzeczkę.
- 18 min. - GOL! 1-1! Svec wjechał przed bramkę i wcisnął gumę do bramki.
- 16 min. - GOL! 0-1! Kotlorz spod niebieskiej a zasłonięty Łuba przepuszcza gumę. Możliwe że lot krążka zmienił jeszcze Galant.
- 14 min. - Rzeszutko chciał pokonać leżącego Łubę - ale ten ponownie lepszy!
- 14 min. - Vachovec z trzech metrów krążek odbił niefortunnie Murray, ale Csamango jakoś nie potrafił z metra dobić gumę do odsłoniętej części bramki.
- 13 min. - Witecki z Galantem w sytuacji 2 na 1, ten drugi uderzył ale w słupek!
- 11 min. - Csamango uderzył zza bulika, odbija Murray.
- 10 min. - Krążek odbił się od bandy i wszedł w okolicach linii bramkowej. Łuba położył się na krążek, sędzia sprawdził wideo. Po minucie wrócił i wskazał że nie ma bramki.
- 9 min. - Jeziorski przed Łuba, ale ten ponownie nie dał się pokonać i zatrzymuje krążek!
- 7 min. - Świetna interwencja Łuby po akcji 2 na 1. Szczechura dostał podanie wzdłuż bramki ale Łuba na posterunku!
- 5 min. - Ponownie tyszanie, tym razem zaatakowała formacja z Bagińskim i Rzeszutko - broni parkanem Łuba.
- 4 min. - Pociecha z niebieskiej wrzucił, lot kierunku krążka zmienił Cichy, broni Łuba a krążek zatrzymał się obok słupka.
- 2 min. - Indywidualna akcja Michnowa. Zamieszał pod bramką Łuby, ale ten nie dał się zaskoczyć.
- 1 min. - Bagiński obok słupka. Zaraz poprawił ale nad poprzeczką.
- 1 min. - Akcja tyszan, uderzał Ciura - pewnie łapie Łuba.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#15 Paweł Zygmunt ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 2 3.67 12 12 0 0 0 0 83.33 32:40 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 3 5.57 18 18 0 0 0 0 83.33 32:20 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0