18:30
II runda / 22 kolejka
1:0 Damian Słaboń #9 ( Vladimír Luka #94 ) (+1) 5/4 05:21
1:1 Eetu Heikkinen #55 ( Jesse Rohtla #11, Mikołaj Łopuski #28 ) (+1) 5/4 14:12
1:2 Grzegorz Pasiut #18 ( Tomasz Malasiński #89, Janne Laakkonen #62 ) 5/5 48:48
Koniec.
60. min - GOOOL! 1:4! Malasiński pakuje gumę w pustej bramce.
60. min - Rafał Radziszewski opuścił swój posterunek. Sosnowiczanie będą grać w szóstkę przeciwko czwórce katowiczan.
59. min - Kaluża huknął z niebieskiej, gumę na ciało przyjął Rohtla. Grymas bólu na twarzy Fina.
58. min - Tomasik za ostry atak pod bandą zostaje odesłany do szatni. Zagłębie do samego końca spotkania zagra w przewadze.
57. min - Jest już chyba po meczu.
56. min - GOOOL! 1:3! Malasiński z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki. Błąd Rafała Radziszewskiego, który za bramką źle zablokował krążek.
56. min - Gramy.
56. min - Kolejna przerwa w grze... Tak, tak - mgła.
55. min - Urbanowicz jest już na lodzie.
54. min - Kontra gości! Fraszko mógł przesądzić o losach tego spotkania, strzelając gola w osłabieniu.
53. min - Idealna okazja do tego, by doprowadzić do wyrównania. Jednak podopieczni Marcina Kozłowskiego mają dziś problem z rozgrywaniem przewag.
53. min - Kolejne wykluczenie dla ekipy z Katowic. Tym razem Urbanowicz.
52. min - Kara dla Łopuskiego.
50. min - Zagłębie próbuje ruszyć do ataku i doprowadzić do wyrównania.
49. min - GOOOOL! 1:2! Pasiut dobija uderzenie Malasińskiego i katowiczanie wychodzą na prowadzenie.
47. min - Gramy.
47. min - Znów mgła przeszkadza w rozgrywaniu meczu. Kolejna przerwa.
47. min - Kolejna kara dla GieKSy.
46. min - Luka! Huknął z pełnego zamachu, ale niecelnie.
46. min - Tadeasz Jaros jest już na lodzie.
46. min - Sosnowiczanie dobrze się bronią.
45. min - Ależ fenomenalnie broni dzisiaj Radziszewski. Doskonale się ustawia i imponuje ponadprzeciętnym refleksem.
44. min - Teraz przed szansą na zdobycie drugiego gola staną katowiczanie. Tadeasz Jarosz odesłany na dwuminutową przymusową odsiadkę.
43. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Ale ten element nie wygląda najlepiej w wykonaniu Zagłębia.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Sosnowiczanie w przewadze.

- 40. min - Kara dla Wronki.
- 39. min -Zakotłowało się pod bramą Radziszewskiego. Nie ma jednak gola.
- 37. min - Dwie minuty karne dla Charouska.
- 36. min - Fatalnie tę przewagę rozgrywają sosnowiczanie. Niecelne uderzenie Tomasza Kozłowskiego.
- 35. min - Kara dla Łopuskiego. Zagłębie przez 60 sekund zagra w przewadze 5 na 3.
- 35. min - Kara dla Urbanowicza.
- 34:19 - przerwa w spotkaniu, pozostałe 5:41 ma zostać dograne po przerwie na trzecią tercję a następnie zostanie rozegrała ostatnia odsłona spotkania.
- 34. min - Przerwa techniczna i narada sędziów.
- 33.min - Uderzenie Stojka odbija Lindskoug
- 31. min - Dwukrotnie Devecka zza bulika, broni pewnie Radziszewski.
- 30. min - Kolejna kara dla gospodarzy, na ławkę trafia Jakub Jaskólski. Goście grają w podwójnej przewadze.
- 30. min - Devecka z niebieskiej, pewnie mrozi w parkanach Radziszewski.
- 29. min - Kara dla Stojka za spóźniony atak ciałem.
- 28. min - Sytuacje dwie Zagłębia pod bramką gości, ale nie zostały dokładnie wykorzystane.
- 26. min - Z niebieskiej wrzucił Heikkinen, ale łapie Radzik.
- 25. min - Fraszko dostał podanie w okolice bulika ale uderzył niedokładnie z pierwszego krążka.
21:49 - rzut karny dla Katowic. Charousek faulował przeciwnika w dogodnej sytuacji. Sawicki jednak nie zdołał go wykorzystać. Próbował do prawej strony zwieść Radzika ale ten zostawił parkan i zablokował strzał napastnika.

Strzały po 1 tercji: 4 - 10.
- Koniec I tercji. Widać przewagę gości, na razie gospodarze dobrze się bronią i nastawiają na nieliczne kontry.
- 19. min - Pasiut wjechał po indywidualnej akcji przed bramkę, ale spokojnie mrozi gumę Radzik.
- 18. min - Zagłębie dzielnie się broni i wybija na uwolnienie.
- 16. min - Podanie przed bramkę, ale Laakkonen prosto w Radziszewskiego.
- 15. min - Katowiczanie rzucili się do ataku, cisnął coraz bardziej.
- 14. min - GOL! 1-1! Heikkinen spod niebieskiej mocno przymierzył a krążek wpadł pod poprzeczkę bramki Radziszewskiego. Wydaje się, że guma jeszcze po rykoszecie odbiła się od Tomasa Kany.
- 13. min - Duszak trafia na ławkę kar za zahaczanie.
- 12. min - Strzał Devecki z bulika, minimalnie niecelny. Katowiczanie zamknęli gospodarzy w ich tercji.
- 10. min - Kontra Rutkowskiego, ale jego strzał z bulika po kiju przeciwnika mija bramkę.
- 8. min - Strzał Rohtli mija bramkę Radziszewskiego. Wcześniej bramkarz gospodarzy dobre sparował strzał Heikkinena.
- 5. min GOOOL! 1-0!!!! Błąd na rollingu Heikkinena krążek przejął Luka, który podał przed bramkę do Słabonia a ten z bliska znalazł lukę obok parkanu Lindskouga.
- 5. min - Pierwsza kara w tym meczu, na ławkę kar trafia zawodnik Katowic, Jakub Wanacki.
- 5. min - Świetna okazja Wanackiego, który oko w oko z Radzikiem nie zdołał go pokonać. Wcześniej dobrą sytuację miał Pasiut, też nie dał rady pokonać bramkarza.
- 4. min - Świetna sytuacja gości, ale jeszcze lepsza interwencja Radziszewskiego. Wjechał i zamieszał Rohtla.
- 3. min - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, ale wyjaśniają obrońcy.
- 2. min - Szansa Rutowskiego, który po indywidualnej akcji uderzył zbyt lekko.
- Zaczynamy! Pierwszy krążek dla gospodarzy.

- Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net, pomoże nam to w rozwoju i utrzymaniu strony. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.01 38 38 0 0 0 0 92.11 59:51 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0