24:46 2 min. Łukasz Kamiński #8 Natarcie
35:25 2 min. Arciom Mianciuk #90 Zahaczenie
38:51 2 min. Štěpán Csamangó #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:24 2 min. Łukasz Kamiński #8 Atak kolanem
57:45 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
60 min- Tuż po syrenie Kapica strzela bramkę. Sędzia Wolas rozkłada ręce i kończymy mecz z wynikiem 1:3!
58 min- Kara techniczna dla gospodarzy.
57 min- Bepierszcz wrzucił z niebieskiej, broni Spesny.
55 min- Kapica zza nóg obrońcy, ale trafia w Parizka.
54 min- Cracovia w pełnym składzie.
53 min- Dwie bomby Kamienkowa, ale obok słupka.
52 min- Kamiński na ławce kar.
51 min- Garszyn położył obrońcę, strzela ze ściąganej, ale fantastycznie do raka złapał Łuba!
50 min- Oriechin szukał luki pod pachą Łuby, broni bramkarz Cracovii.
49 min- Kalinowski! Mógł strzelić kontaktową bramkę, ale w doskonałej okazji się pomylił!
47 min- Garszyn dostrzegł Kamienkowa! Ten jednak z korytarza między bulikami nie trafia w bramkę.
45 min- Kontrolują wydarzenia na lodzie goście.
43 min- GOOL 1:3! Kamiński wyjechał przed bramkę, Spesny chciał mu wybić krążek kijem, ale nie trafił i miał już odsłoniętą bramką napastnik gości i podwyższa prowadzenie!
42 min- Już Cracovia w pełnym zestawieniu.
41 min- Gramy. Torunianie jeszcze w przewadze.

Koniec II tercji. Strzały: 14 - 15.
39 min- Csamango na ławce kar.
39 min- Kalinowski z szybką kontrą, próbował strzelić pod odbijaczką Łuby, ale broni golkiper Pasów.
38 min- Obronili się gospodarze.
36 min- Kara dla Mianciuka i "Pasy" w przewadze.
34 min- GOOL 1:2! Zamieszanie pod bramką Łuby i powinno być 2:1, ale wtedy Kapica podał do Bepierszcza, który wyszedł sam na sam, strzelił tuż po wjeździe do tercji z klepy i krążek poleciał tuż nad parkanem bramkarza!
32 min- Błąd Parizka i strzelił z klepki Kamiński. Krążek poleciał ponad bramką Spesnego.
31 min- GOOL 1:1! Oriechin wyjechał z rogu do środka i strzelił w samo okienko! Zasłonięty Łuba nie zdołał zareagować i mamy remis.
30 min- Mocny strzał Oriechina! Prosto w Łubę.
27 min- Wybronili się przyjezdni.
26 min- Kalinowski sam przed bramką! Łuba kolejny raz górą!
25 min- Energa zagra w przewadze po faulu Kamińskiego.
25 min- Kruczek z niebieskiej, obok bramki.
23 min- Wysoki pressing Cracovii i mają problem torunianie z zawiązaniem akcji.
22 min- Trzykrotnie gospodarze wystrzeliwują na uwolnienie.
21 min- Krążek dla Torunia.

Koniec I tercji. Dużo walki na lodzie. Więcej emocji już około godz. 17:43.
17 min- Błąd Łuby za bramką, przejął krążek Garszyn, zagrał do środka, ale nikt nie przejął go i nie trafił do pustej bramki.
16 min- Kąśliwy strzał Bepierszcza, krążek utrzymany przez Spesnego przy jego korpusie.
16 min- Świetna solowa akcja Kalinowskiego! W ostatnim momencie kij obrońcy sprawia, że krążek przeleciał na siatkę okalającą taflę!
14 min- Twarda walka na tafli, dużo wejść ciałem.
12 min- Kapica! Dwie okazje z najbliższej odległości, ale górą Spesny!
10 min- Pewnie chwyta krążek Łuba po strzale Trachanowa.
8 min- Wiśniewski mógł wyjść sam na sam, ale źle przyjął podanie od Jaworskiego.
6 min- GOOL 0:1! Szybka kontra gości, Svec przedarł się pod bandą i pociągnął pod poprzeczkę!
6 min- Naparło do Białego! Broni Łuba.
5 min- Cracovia na spalonym.
3 min- Kalinowski wyjechał spod bandy przed bramką, zgubił obrońcę, ale nie zdołał podnieść krążka nad parkanem interweniującego Łuby!
2 min- Kamienkow do Oriechina, ale ten nie spodziewał się podania. Nie przyjął krążka, a miałby dobrą okazję.
1 min- Gramy! Krążek dla Cracovii.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D