06:02 2 min. Władisław Jełakow #40 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:25 2 min. Jan Krasowskij #4 Przeszkadzanie
10:55 2 min. Nikita Bucenko #14 Zahaczenie
17:33 2 min. Jan Krasowskij #4 Przeszkadzanie
20:51 2 min. Jan Krasowskij #4 Zahaczenie
26:34 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
34:10 2 min. Filip Stoklasa #13 Trzymanie przeciwnika
40:50 2 min. Jegor Rożkow #43 Trzymanie przeciwnika
45:51 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
62:32 2 min. Tomasz Pastryk #68 Zahaczenie
63 min- GOOL 4:3! Bucenko pokonuje bramkarza z bliska!
62 min- Stoklasa! Dwie świetne okazje i nakrywa krążek Cowley!
61 min- Gramy 3 na 3.

Dogrywka!
57 min- Gołowin! To powinien być gol.
56 min- Ostatnie minuty, czy ktoś zdoła strzelić bramkę, czy też czeka nas dogrywka?
54 min- GOOL 3:3! Remis! Ładna kombinacyjna akcja, Krasowskij wjechał przed bramkę, a tam tylko łopatkę kija dostawił Jełakow i Rosjanin doprowadza do wyrównania.
50 min- Naciskają goście, ale nic z tego nie wychodzi.
47 min- Próbowali Tieslukiewicz i Jełakow, ale Radziszewski wychodzi obronną ręką.
45 min- Jełakow! Mógł szybko wyrównać, ale Radziszewski górą.
43 min- GOOL 3:2! Bucenko wyjechał zza bramki i zmieścił krążek pomiędzy Cowleyem, a słupkiem!
42 min- Marzec z kontrą w osłabieniu, dobrze powstrzymał go Akimoto.
41 min- Kara dla Rożkowa.
41 min- Gdańszczanie wygrywają bulik.

39 min- Tieslukiewicz! Sam przed bramkarzem i zmarnował tą szansę. Radziszewski świetnie broni rakiem!
37 min- Zagłębie w pełnym składzie.
37 min- Wyborna okazja Pesty po dograniu Gołowina, ale Radziszewski pada na lód i krążek gdzieś pod bramkarzem Zagłębia.
35 min- Przyjezdni w przewadze, po karze Stoklasy.
34 min- Słaboń do Stoklasy. Słupek!
33 min- Krasowkij mocno z niebieskiej. Odbija Radziszewski.
33 min- Czas dla gospodarzy.
33 min- Vitek zza bramki do Rompkowskiego, ten nieczysto trafił w krążek, a mogła być trzecia bramka.
31 min- Bardzo słaby poziom dzisiejszego widowiska.
29 min- Bez większego zagrożenia pod bramką Radziszewskiego i Zagłębie już w pełnym składzie.
27 min- Działo fauluje Jełakowa i goście w przewadze.
24 min- Rożkow zjechał do środka. Strzelił jednak prosto w Radzika, a ten pewnie łapie krążek.
24 min- Gdańsk w pełnym składzie.
22 min- Krasowskij znów na ławce kar. To już jego trzecie wykluczenie dzisiaj.
21 min- GOOL 2:2! Gumę wypluł przed siebie Cowley po strzale Kozłowskiego, a przed bramka czujny Kana i Czech doprowadza do remisu!
21 min- Druga tercja rozpoczęta i guma dla gospodarzy.

Koniec I tercji. Hokeiści chyba jeszcze w świątecznym nastroju, gdyż ten mecz nie imponuje poziomem i tempem.
19 min- GOOL 1:2! Vitek po pięknym podaniu Cunika, znalazł się sam na sam z Radziszewskim. Czech zwodem zamroził bramkarza Zagłębia i pewnie umieścił krążek w siatce!
18 min- Kara dla Krasowskiego, który wprasował w bandę Znosko.
15 min- Danieluk kończy szybki atak, ale prosto w bramkarza.
13 min- Zagłębie w pełnym składzie.
13 min- Cunik, taka wrzutka z niebieskiej, ale to nie mogło zaskoczyć Radziszewskiego.
11 min- Teraz kara dla Bucenki i goście w przewadze.
11 min- GOOL 1:1! Pastryk z niebieskiej, krążek odbił się od poprzeczki i wpadł do bramki!
10 min- Goście w pełnym składzie.
9 min- Najpierw Luka, potem Kana, ale nadal tylko jedna bramka po stronie gospodarzy.
8 min- Kara dla Cunika i Zagłębie przez ponad minutę 5/3!
7 min- GOOL 1:0! Sygnalizowana kara dla Krasowskiego, Kana do Luki, a ten pokonał Cowleya, który nie zdołał się przemieścić. Zagłębie nadal w przewadze.
7 min- Kara dla Jełakowa.
6 min- Steber tuż po buliku, dobija Vitek, ale szczęście po stronie Radziszewskiego i nadal remis.
4 min- Akimoto z niebieskiej. Odbija Cowley.
3 min- Próbował Horzelski, ale obok bramki.
2 min- Bardzo spokojnie oba zespoły. Nikt nie chce popełnić błędu.
1 min- Rozpoczynamy mecz. Krążek dla gości.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 2.87 35 35 0 0 0 0 91.43 62:46 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0