0:1 Kacper Guzik #10 ( Bartłomiej Neupauer #9 ) 5/5 11:57
1:2 Szymon Marzec #71 ( Josef Vítek #73 ) 5/5 29:22
1:3 Eetu Koski #63 ( Krystian Dziubiński #61, Joona Tolvanen #47 ) 5/5 40:33
37:11 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Kara za niesportowe zachowanie 10min
55:27 2 min. Krystian Dziubiński #61 Zahaczenie
60:00 2 min. Mateusz Michalski #88 Natarcie
59 min- Ostatnie dwie minuty.
58 min- Podhale w pełnym składzie.
58 min- Spora przepychanka na lodzie. Obyło się bez wykluczeń.
56 min- Dziubiński na ławce kar i ostatni moment dla gospodarzy na wejście do meczu.
56 min- Różański przed szansą. Kapitan Podhala nie opanował jednak krążka.
53 min- Mocno Neupauer po przejechaniu niebieskiej, odbija do góry Cowley.
52 min- Danieluk uderzał po zamieszaniu na przedpolu. Dobrze ustawiony bramkarz Szarotek.
51 min- Smal próbował wpakować krążek "od zakrystii", ale czujny był Odrobny.
50 min Trójkowa akcja gości, Neupauer sam przed bramkarzem, ale nie podniósł krążka i w rezultacie nie ma czwartej bramki dla gości.
49 min- Guzik bez przyjęcia od razu po buliku. Instynktownie odbił Amerykanin.
49 min- Guzik z pełnego zamachu. Prosto w korpus Cowleya.
46 min- Danieluk z backhandu, trafia w bramkarza.
45 min- Marzec z nadgarstka. Łapie Wiedźmin.
43 min- Niepewnie broni dziś Odrobny. Nie jest pewny tego czy udało mu się złapać krążek.
41 min- GOOL 1:3! Koski na raty pokonuje Cowleya!
41 min- Trzecia tercja właśnie się rozpoczęła.

40 min- Dziubiński prosto w bramkarza i koniec II tercji.
40 min- Mocno Maly, odbija Odrobny. Goście w pełnym składzie.
38 min- Pierwsza kara w meczu. Wielkiewicz.
37 min- Wielkiewicz sam na sam, miał na plecach obrońcę i reklamował uderzanie, ale sędzia Wolas niewzruszony.
35 min- Danieluk! Mógł wyrównać, ale parkanem odbija Odrobny!
34 min- Znów świetna okazja Koskiego, ale tylko boczna siatka.
34 min- Zapała zza obrońcy, to mogło zaskoczyć Cowleya, ale krążek poleciał obok bramki.
31 min- Steber wyjechał przed bramkę, próbował z backhandu, ale tym razem Odrobny górą.
30 min- GOOL 1:2! Nie dasz? Stracisz. Tuż po akcji Koskiego poszła kontra gospodarzy. Bramka zapisana na konto Odrobnego, gdyż strzał nie był groźny, ale "Wiedźmin" nie utrzymał krążka i ten wturlał się do siatki!
30 min- Koski miał świetną okazję, ale strzelił obok bramki.
27 min- Rożkow do Vitka, ten zgubił obrońcę, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, że zdołał wybić mu krążek Moksunen.
24 min- Podhale dobrze rozbija ataki gospodarzy.
22 min- Sammalmaa! Fin sam przed bramką, trafia prosto w Cowleya i aż złapał się za głowę.
22 min- Rożkow! Czemu on podawał? Lepszym rozwiązaniem byłby strzał, a tak nic z tego nie wyszło.
21 min- Gramy. W ataku gospodarze.

Korekta strzelca 1. bramki dla Podhala. Guzik z asystą Neupauera.
20 min- Kolusz do Neupauera, ten szukał krótkiego słupka i minimalnie się pomylił.
19 min- GOOL 0:2! Znów bramka po błędzie. Tym razem Cowley wybił prosto na kij Dziubińskiego, a ten na raty pokonał Amerykanina.
17 min- Sammalmaa do Jaśkiewicza, ten podłączył się do akcji i strzelił z klepy, podążył za krążkiem i dobił swój strzał, ale dwa razy górą Cowley.
17 min- Dobra szansa Dziubińskiego, ale refleksowo odbija krążek golkiper Automatyki.
17 min- Worwa z kontrą. Strzał z ostrego kąta i bez problemu odbija Cowley.
15 min- Szansa Stebera, ale dobrze powstrzymał go obrońca "Szarotek".
14 min- Dziubiński obrócił się przed bramką, ale strzelił obok slupka.
12 min- GOOL 0:1! Polodna podał prosto na łopatkę Neupauera, a ten nie zastanawiał się i strzelił z pełnego zamachu. Cowley nie miał czasu na reakcję i Podhale prowadzi. Bramka z niczego.
12 min- Obaj bramkarze prawie bezrobotni. Gra toczy się głównie w tercji neutralnej.
8 min- Szybko płynie czas w dzisiejszym meczu, ale akcji wartych odnotowania - jak na lekarstwo.
6 min- Dobra zmiana pierwszej formacji gości, było blisko, ale Cowley na posterunku.
5 min- Na razie oba zespoły wyczekują na błąd przeciwnika.
3 min- Różański po lodzie, dobija Koski. Odbił krążek Cowley.
1 min- Pierwsze celne uderzenie. Odrobny łapie strzał Stebera.
1 min- Zaczynamy mecz! Krążek wygrany przez gości.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#40 Mateusz Strużyk LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Konstantin Tieslukiewicz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 36 36 0 0 0 0 97.22 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0