3:5 (1:0, 1:5, 1:0) Zakończony
2019-01-06
17:00
IV runda / 35 kolejka
10:02 2 min. Dienis Trachanow #73 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
12:39 2 min. Robert Korczocha #88 Atak kijem trzymanym oburącz
14:03 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Uderzanie kijem
32:01 2 min. Alaksandr Jeronau #29 Zahaczenie
40:29 2 min. Aleksiej Jefimienko #21 Trzymanie przeciwnika
49:17 2 min. Kamil Górny #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:04 2 min. Jakub Witecki #66 Opóźnianie gry
60 min- Oriechin z pierwszego! Murray kolejny raz...
59 min- Kara dla Witeckiego.
58 min- Chyba już nic się nie zmieni. Ambitna postawa torunian, ale to goście kontrolują teraz krążek i trzymają go daleko od własnej bramki.
55 min- Uspokoili nieco grę tyszanie.
53 min- Cichy! Taki zawodnik musi wykorzystać taką okazję. Napastnik GKS-u był sam przed bramkarzem, a nie trafił nawet w światło bramki.
53 min- Czas dla KH Energi.
52 min- Górny wraca na lód. Emocje do końca w Toruniu.
51 min- Murray bohaterem GKS-u. Jego interwencje ratują gości.
50 min- Jaworski! Słupek! Ależ było blisko, dobijał jeszcze Mianciuk , ale szczęśliwie broni Murray! Kapitalny mecz.
50 min- Górny fauluje i otwiera się furtka przed KH Energą! Czy będzie kontaktowy gol?
48 min- Poczuli krew torunianie i było blisko czwartego trafienia!
47 min- GOOL 3:5! Jakub Jaworski dobija strzał Demjaniuka i jest trzeci gol!
45 min- Mocno Minge, Jasiek Murarz na posterunku.
44 min- Mistrz Polski w pełnym składzie.
43 min- Jaworski z niebieskiej. Pewnie łapie krążek Murray.
42 min- Witecki po złym podaniu Garszyna. Broni Bojanowski.
42 min- Jefimienko odesłany na ławkę kar.
41 min- Trzecia tercja rozpoczęła się.

40 min- Oriechin! To powinien być trzeci gol dla gospodarzy! Murray znów z ogromną dozą szczęścia broni.
39 min- GOOL 2:5! Po wrzutce Parizka zamieszanie pod bramką i Garszyn zdołał pokonać Murraya.
38 min- Cichy z kolejną okazją. Posypała się gra Energi.
36 min- GOOL 1:5! Witecki. Strzał od poprzeczki i kolejna bramka. Prawdziwy nokaut w tej tercji. Zmiana bramkarza. Za Spesnego Bojanowski.
36 min- Cichy z backhandu pakuje krążek w bramce!
36 min- Cichy sam na sam! Faul i rzut karny!
35 min- Goście w pełnym składzie.
33 min- Kara dla Jeronaua i Energa w przewadze.
31 min- Przejęli inicjatywę goście. Torunianie zaskoczeni tymi bramkami i trudno im wejść ponownie do meczu.
29 min- GOOL 1:3! Jeronau! Sygnalizowana kara dla Kalinowskiego i Białorusin kropnął z niebieskiej, aż bidon spadł z bramki Spesnego! Nokaut tyszan.
28 min- GOOL 1:2! Jefimienko. Sygnalizowany strzał z klepy, ale bardzo mocny i Spesny przepuszcza krążek pod rakiem.
27 min- Kalinowski fenomenalnie skrzydłem. Mianciuk na dwa razy! Najpierw blokuje Ciura, a po chwili refleksowo Murray. Wielkie szczęście po stronie gości. Bardzo groźni dziś gospodarze.
27 min- Klimienko znalazł się przed bramką, ale krążek zaplątał mu się pod nogami i nie ma drugiego trafienia dla GKS-u.
26 min- Rzeszutko na dwa razy! Spesny z pomocą Zielińskiego wybija krążek.
25 min- Oriechin w baseballowym stylu próbował z bliska i znów Murray górą!
25 min- Krążek ląduje w bramce Spesnego, ale sędzia Polak odgwizduje spalonego w polu bramkowym.
24 min- Minge i Jaworski ze świetnymi okazjami, ale Murray ratuje Tychy.
22 min- GOOL 1:1! Koronkowo rozegrali to Bagiński i Rzeszutko i ten drugi pakuje krążek do odsłoniętej bramki!
22 min- Mianciuk do Oriechina! Murray ratuje Mistrza Polski. Mocny początek Torunia.
21 min- Minge do Kalinowskiego! Ten sam na sam, ale nie opanował krążka.
21 min- Tyszanie wygrywają bulik.

Koniec I tercji. Dobre okazje z obu stron, ale zasłużenie prowadzą torunianie.
20 min- Cichy z backhandu, nad poprzeczką.
19 min- Tempo nieco siadło. Czekamy już na przerwę.
17 min- Cichy zza nóg Waltera. Spesny na posterunku.
16 min- Jakub Jaworski wypalił z bulika, Murray na raty nakrywa krążek.
16 min- Trybuny na Tor-Torze głośno domagają się drugiej bramki.
15 min-GOOL 1:0! Toruń z kontrą 2 na 1. Mianciuk do Jaworskiego, a ten pakuje krążek nad interweniujacym Murrayem!
15 min- Jeziorski fauluje i gramy 4 na 4.
14 min- Już druga groźna okazja tyszan w tej przewadze. Jafimienko z backhandu, łapie Spesny.
14 min- Bagiński miał pustą bramkę! Krążek przeleciał mu przez łopatkę i nadal remis.
13 min- Znów goście w przewadze.
13 min-Trachanow wraca na lód.
12 min- Oriechin mógł wyjść sam na sam, ale Klimienko wrócił i powstrzymał torunianina.
11 min- Tychy w przewadze po karze Trachanowa.
10 min- Oriechin zakręcił obroną! Minimalnie się pomylił.
10 min- Zamieszanie przed bramką gości. Murray nakrywa krążek, mała przepychanka, ale bez kar.
9 min- Rzeszutko! Krążek odbity przed bramkę. Tam najeżdżał już Bagiński, ale Mianciuk wybił mu krążek sprzed kija. Świetna interwencja Białorusina.
8 min- Cichy znaleziony przed bramką. Strzał jednak zbyt lekki i Spesny zdołał odbić gumę.
8 min- Klimienko z pełnego zamachu po lodzie. Odbija Spesny. W odpowiedzi Garszyn do Oriechina, ten potężnie kropnął z bulika, ale obok słupka.
7 min- Dobry początek meczu. Torunianie stawiają czoła Mistrzowi Polski.
5 min- Jafimienko do Cichego, ten miał czystą pozycję. Odbija Spesny.
5 min- Mianciuk! Ładnie zamarkował strzał, potem wypalił z nadgarstka, ale nad bramką.
3 min- WItecki dostał się przed bramkę. Miał dobrą okazję, ale Walter uniemożliwił mu oddanie dobrego strzału.
2 min- Ładnie Oriechin sam. Strzał w kierunku długiego słupka. Minimalnie niecelny.
1 min- Garszyn! Strzał jednak prosto w nogi obrońcy.
1 min- Zaczynamy mecz! Krążek rzucony na lód i wygrywa go Mianciuk.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! A drugi otrzymasz GRATIS!!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNjc1MTc5JnA9NjY2Nw%3D%3D