4:5 k. (2:1, 1:1, 1:2, d. 0:0, k. 2:4) Zakończony
05:54 2 min. Kamil Kalinowski #12 Trzymanie przeciwnika
23:54 2 min. Patryk Malicki #20 Przeszkadzanie
26:23 2 min. Dariusz Gruszka #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:30 2 min. Dariusz Gruszka #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:26 2 min. Jauhienij Kamienieu #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:52 2 min. Maciej Kruczek #26 Zahaczenie
Koniec dogywki. Przed nami rzuty karne.
63. min - Fikrt dobrze interweniuje po uderzeniu Vachovca.
63. min - S. Kowalówka do Daneczka, ten nie trafia.
61. min - Kolejne uderzenie Rosjanina, znów świetnie bramkarz Cracovii.
61. min - Trandin! Broni R. Kowalówka.
Dogrywka.

60. min - GOOOL! 4:4! Zygmunt wrzucił krążek, Fikrt starał się go zagrać kijem. To go zgubiło. Unię od zwycięstwa w regulaminowym czasie gry dzieliła sekunda!
60. min - Krążek równo z syreną znalazł się w oświęcimskiej bramce. Trwa analiza wideo
60. min - Piotrowicz! Nie trafia do pustej bramki
59. min - Oświęcimianie wybijają krążek z własnej tercji. Goni go Themar, ale nie zdołał oddać strzału.
58. min - Cracovia bez bramkarza.
58. min - Czas dla Pasów.
58. min - Oba zespoły mocno walczą, krakowianie są na musiku. Wkrótce zapewne ich trener ściągnie bramkarza.
57. min - Biało-niebiescy kradną cenne sekundy.
56. min - Oświęcimianie są w idealnym położeniu.
55. min - GOOOL! Kowalówka. Dobił uderzenie Bezuszki, które zbijał jeszcze Daneczek
54. min - Themar uderza! Broni Kowalówka.
54. min - Csamango wybił krążek. Gorące brawa z ok
53. min - Kara dla Kruczka, który faulował szarżującego Themara. Wielka szansa dla biało-niebieskich.
53. min - Svec starał się dobić uderzenie bodajże Bryniczki. Fikrt zdążył nakryć gumę rakiem.
52. min - Vachovec miał genialną okazję, by zdobyć czwartego gola. Fikrt zdążył dosunąć parkan.
51. min - Czas mierzony będzie ręcznie! - donosi sędzia spiker.
50 min - Wariuje krakowski zegar. Zresztą już nie po raz pierwszy w tym meczu.
50. min - Wanat! Broni Kowalówka.
49. min - Teraz Csamango. Krakowianie liczą, że oświęcimski bramkarz będzie wypluwał krążki przed siebie i spróbują dobitek.
48. min - Uderzał Drzewiecki! Broni Fikrt.
47. min - Wydaje się, że będzie to teraz mecz do pierwszego błędu.
46. min - GOOOL! 3:3! Malicki dostał rewelacyjne, dalekie podanie od Saura i pokonał Kowalówkę.
45. min - Okres wyrównanej gry.
44. min - Kalinowski spod bandy. Fikrt czujny.
43. min - Na środku ostatniego ataku Kamil Paszek. To znak, że Peterowi Tabaczkowi musiało się coś stać.
42. min - S. Kowalówka z niemal zerowego kąta starał się pokonać swojego brata, strzegącego braki Cracovii. Bez powodzenia.
41. min - Mocno nacisnęli oświęcimianie. Uderzał Jeżek, Kowalówka odbił krążek. Gdyby którykolwiek z zawodników Unii poprawił strzał czeskiego defensora, mielibyśmy remis.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Gramy w pełnych składach. Kamienieu jest już na lodzie.
39. min - Themar! Niecelnie.
39. min - Na dobrą sprawę oświęcimianie nie stworzyli porządnego zagrożenia.
38. min - Kontra Unii. Paszek faulowany przez Kamienieua. Biało-niebiescy zagrają w przewadze.
37. min - To mogła być błyskawiczna odpowiedź krakowian. Ogromny kocioł pod bramką Fikrta. Oświęcimski golkiper wyszedł z tego starcia obronną ręką.
36. min - GOOOL! 3:2! Vehmanen pięknie uderzył z nadgarstka w długi róg. Kowalówka nie miał żadnych szans
35. min - Dokładność - tego brakuje oświęcimianom w akcjach ofensywnych.
34. min - Indywidualnej akcji próbował Piotrowicz. Minął dwóch rywali, trzeci zablokował jego strzał.
33. min - Saur z niebieskiej, broni Robert Kowalówka.
32. min - Gruszka jest już na lodzie.
31. min - Pasy jednak mają problem z założeniem zamka. Oświęcimianie stosunkowo łatwo wybijają krążek.
30. min - Dariusz Gruszka, niezbyt długo cieszył się wolnością, znów wędruje na ławkę kar.
29. min - Gruszka jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
28. min - Zderzenie Noworyty z Tabaczkiem. Obaj padli na lód jak rażeni piorunami.
28. min - Gęstnieje atmosfera tego meczu. Coraz więcej wzajemnych uszczypliwości. Maciejewski ostrzej potraktował Kapicę.
27. min - Ale Gruszka w walce o krążek przewrócił rywala. Sędzia odesłał go na ławkę kar.
26. min - Unia przez chwilę zagra w przewadze. Szansa na kontaktowego gola.
25. min - Jak się okazuje tylko jedna - Kamil Kalinowski za uderzenie Michala Fikrta.
25. min - Drobna wymiana uprzejmości pod bramką Unii. Będą kary.
24. min - Karę łapie Patryk Malicki. Pasy zagrają w przewadze. Jeśli dobrze ją rozegrają i zdobędą bramkę, będzie już po meczu.
23. min - Gra oświęcimian nie wygląda najlepiej.
22. min - Csamango do Bepierszcza! Ten starał się złapać Fikrta na przemieszczeniu, ale czeski golkiper łapie krążek do raka.
22. min - Kiilholma dostał znakomite podanie zza bramki od Gruszki i wypada zapytać. Jak on tego nie strzelił? Świetna interwencja Roberta Kowalówki.
21. min - Zmiana bramkarza. Fikrt za Lipińskiego.
21. min - GOOOL! 3:1! Kapica zakręcił oświęcimskim obrońcą i uderzeniem w długi róg zaskakuje Lipińskiego.

19. min - Stare demony znów atakują oświęcimian. Fatalna gra w destrukcji zbiera żniwo.
18. min - GOOOL! 2:1! Indywidualna akcja Bepierszcza, zakończona strzałem po lodzie i mamy prowadzenie krakowian
16. min - Teraz znacznie groźniejsze są Pasy.
15. min - GOOOL! 1:1! Zamieszanie pod bramką Unii i Damian Kapica pakuje gumę do siatki.
13. min - Trandin do Wanata! Ten jednak w dogodnej sytuacji spudłował.
13. min - Uderzał Bezuszka.
12. min - Oświęcimianie starają się pójść za ciosem.
11. min - GOOOL! 0:1! Themar znalazł się przed Kowalówka i pokonał go strzałem w długi róg
10. min - Na razie trudno dopatrywać się przewagi, którejkolwiek z drużyn.
9. min - Drzewiecki leży na lodzie.
9. min - Szczęście uśmiechnęło się do Unii. Krążek tańczył na linii bramkowej.
8. min - Gramy w pełnych składach.
8. min - Oświęcimianie mają problemy z dokładnością. To już ich drugie uwolnienie podczas tej gry w przewadze.
8. min - Themar! Pociągnął z nadgarstka, ale Kowalówka był na posterunku.
7. min - Csamango przejął krążek i od razu huknął sprzed niebieskiej. Jak mocno, tak niecelnie.
7. min - Kontra Pasów, ale Jeżek w porę zatrzymał szarżującego Kapicę.
6. min - Kara Kalinowskiego. Unia zagra w przewadze.
6. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
5. min - Vehmanen ładnie podłączył się do akcji, oddał kąśliwy strzał, ale nie ma bramki.
4. min - Teraz Kalinowski! Broni Lipiński.
3. min - Svec uderzył z prawego bulika. Lipińskiego uratował słupek.
2. min - Pierwsza interwencja Roberta Kowalówki. Obronił strzał Saura.
1. min - Zaczynamy. W bramach Robert Kowalówka i Lipiński.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! A drugi otrzymasz GRATIS!!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNjc1MTc5JnA9NjY2Nw%3D%3D