02:14 2 min. Rafał Dutka #18 Przeszkadzanie
11:25 2 min. Jarosław Nobis #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:46 2 min. Mateusz Wojdyła #61 Uderzanie kijem
18:51 2 min. Kim Miettinen #37 Uderzanie kijem
38:42 4 min. Szymon Skrodziuk #78 Wysoko uniesiony kij
41:05 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Wysoko uniesiony kij
45:25 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Zahaczenie
52:17 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Zahaczenie
53:10 2 min. Jarosław Nobis #33 Opóźnianie gry
57:13 2 min. Mateusz Wojdyła #61 Zahaczenie
Dziękujemy za uwagę.
Koniec meczu. Wyraźna różnica widoczna w wyniku. Brawa dla obu ekip.
- 60 min. – Różański strzela równo z syreną.
- 59 min. – Tolvanen po podaniu Koskiego umieszcza krążek obok interweniującego Nobisa. Podhale wykorzystuje przewagę. 13:2.
- 58 min. - Zapała podaje do Tolvanena, mocny strzał i efektowna obrona Nobisa, łapaczką.
- 57 min. - Strzał Gawlika broni Kapica.
- 55 min. - Hovinen kilka razy próbował mocnymi strzałami zdobyć swojego hat-tricka dzisiaj.
- 54 min. - Będzie kara dla bramkarza Orlika. Zatrzymał krążek daleko od swojej bramki.
- 53 min. – Będzie kara dla Podhala. Jaśkiewicz odpocznie 2 minuty.
- 52 min. - Wajda zakręcił obrońcami Orlika.
- 51 min. - Wymiana ciosów głównie w tercji neutralnej, bez zagrożenia pod bramkami.
- 49 min. - Rzekanowski sam przed bramką po świetnym dograniu Miettinena, ale przestrzelił.
- 48 min. - Orlik z rozpędu już po końcu kary Neupauera dalej atakuje.
- 47 min. - Gawlik po dobrze rozegranym zamku próbował zaskoczyć Kapicę.
- 46 min. Skrodziuk zagroził bramce gospodarzy. Będzie kara dla Szarotek.
- 45 min. - Koski Wielkiewicz Kolusz rozgrywają jak po sznurku, ale bez zagrożenia bramki.
- 42 min. - GOL dla Podhala. Jaśkiewicz. Bramkarz nie zdołał wybić.
- 42 min. - Kolejne wykluczenie gości, nie pomagają sobie w tym meczu. Kolusz trafia w słupek.
- 41 min. - Tolvanen strzela, odbijaczką broni Robaszkiewicz. Ale chwilę później kapituluje po strzale z daleka Koskiego. Gol. 11:2.
Rozpoczynamy III tercję. Podhale w przewadze, Skrodziuk odpoczywa na podwójnej karze mniejszej, po golu tylko w połowie anulowanej.
- 40 min. - GOL dla Podhala. Hovinen - Tolvanen i dobija Różanski, do pustej bramki. 10:2.
- 39 min. - Będzie wykluczenie dla gości za zagranie wysokim kijem. Skrodziuk.
- 38 min. - Atomowe uderzenie Guzika broni bramkarz gości.
- 37 min. - Jaśkiewicz najeżdżał na bramkę i otrzymał podanie zza bramki od Michalskiego.
- 36 min. – Słowakiewicz dobijał wrzutkę do tercji gości i niewiele się pomylił.
- 35 min. - Mecz robi się coraz bardziej jednostronny.
- 34 min. - GOL dla Podhala! . Jakub Worwa po raz kolejny. 9:2.
- 33 min. – Sznotala strzela obok bramki.
- 32 min. - Orlik próbuje jeszcze coś zdziałać w tercji obronnej gospodarzy.
- 31 min. - Michalski bliski wepchnięcia krążka do bramki. Zaraz potem strzał Jaśkiewicza broni łapaczką Robaszkiewicz.
- 30 min. – Gol dla Podhala. Guzik do pustej bramki, tuż po wznowieniu.
- 29 min. - GOL dla Podhala. 7:2. Zapała wpisuje się na listę strzelców.
- 28 min. - Podhalanie swobodnie rozgrywają krążek i wyraźnie zaznacza się ich przewaga.
- 27 min. – Guzik sam ze zwodem zza obrońcy, broni Robaszkiewicz.
- 26 min. – Worwa wyjeżdżał sam na bramkę i próbował z backhandu zaskoczyć bramkarza gości Robaszkiewicza.
- 24 min. - Wajda spod niebieskiej trafia w słupek.
- 23 min. - GOL dla Orlika. . Skrodziuk z Rzekanowskim, natychmiastowy strzał i Kapica kapituluje.
- 22 min. - GOL dla Podhala! Wygrane wznowienie do obrońcy - Moksunen podaje do Hovinena, strzał bez przyjęcia w samo okienko. Piękna bramka nowego obrońcy Podhala.
- 22 min. - Tolvanen strzela na bramkę, Nobis broni, odbija za bramkę, Tolvanen próbował jeszcze objechać od zakrystii, ale krążek nie wpada do siatki.
- 21 min. - Zamek pierwszej formacji Podhala, Różański i Worwa najaktywniejsi.
Rozpoczynamy II tercję.
- 20 min. - Dobrze rozegrany zamek przez Szarotki i Hovinen soczystym strzałem finalizuje akcję, teraz nie ma już wątpliwości, że to jego bramka.
- 20 min. - Opolanie zagubieni. Jeszcze jedno wykluczenie.
- 19 min. - 4:0 dla Podhala! . Błąd bramkarza. Worwa do pustej bramki kieruje bezpański krążek.
- 18 min. - 3:0 dla Podhala! . Rozklepana obrona Orlika. Tolvanen do pustej.
- 17 min. - GOL dla Podhala! . Tolvanen - Koski - Hovinen i Nobis przestrzelony, choć próbował interweniować. Chyba tam jeszcze Guzik dobijał.
- 16 min.- Kolusz świetnie zza bramki zagrywał do Zapały. Natychmiastowy strzał. Ale w spojenie.
- 15 min. - Różański z Danielem Kapicą zamieszali pod bramką gości. Nie ma gola, ale będzie kolejna przewaga Podhala.
- 14 min. - Znowu świetne rozegranie Podhala, Różanski do Tolvanena na pustą już bramkę gości, ale Fin przeniósł nad okienkiem.
- 13 min. - Tolvanen - Koski, Hovinen strzela, ale ponad bramką.
- 12 min. - Jaśkiewicz z Koluszem rozegrali zamek, Zapała zmieniał tor lotu krążka.
- 12 min. - Michalski wyjeżdżał przed bramkę i kiedy mijał bramkarza został zahaczony, będzie wykluczenie dla gości.
- 11 min. - Worwa z Różańskim aktywnie w tercji przeciwnika.
- 10 min. - Podhale podkręca tempo.
- 9 min. - GOL dla Podhala! .Piękna akcja - Koski do Worwy, ten bez przyjęcia do Jaśkiewicza i strzał bez przyjęcia obok Nobisa.
- 8 min. - Orlik gra z animuszem, chociaż poważnie osłabiony.
- 7 min. - Wsół sam na sam, ale naciskany przez obrońców przegrał pojedynek z Nobisem.
- 7 min. – Worwa próbował szybko odpowiedzieć, ale Nobis broni.
- 6 min. - GOL dla Orlika! . Svitac sam na sam z Kapicą i wrzuca krążek po lodzie między parkany bramkarza.
- 5 min. - Guzik rozegrał kontrę z Neupauerem, ale po podaniu powrotnym nie opanował krążka. W odpowiedzi Ostapczuk próbował zaskoczyć Kapicę.
- 4 min. - Rzekanowski próbował zaskoczyć Błażeja Kapicę, ale krążek po kiju obrońcy ląduje w siatce nad pleksą. Chwilę później uderzał spod niebieskiej Miettinen.
- 3 min. - Będzie wykluczenie dla Podhala. Dutka nieprzepisowo zatrzymywał przy bandzie.
- 2 min. - Guzik rozegrał z Neupauerem, ale ciałem blokuje strzał Gorzycki.
- 1 min. - Strzelał Szydło, ale wcześniej spalony na niebieskiej.
Rozpoczynamy I tercję.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ - PGE Orlik Opole.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! A drugi otrzymasz GRATIS!!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNjc1MTc5JnA9NjY2Nw%3D%3D
#22 Łukasz Siuty LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Adrian Słowakiewicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Jarosław Nobis B 9 12.93 26 26 0 0 0 0 65.38 41:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#2 Dominik Robaszkiewicz B 4 13.17 12 12 0 0 0 0 66.67 18:14 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0