09:16 2 min. Jakub Gimiński #94 Przeszkadzanie
10:49 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Uderzanie kijem
25:43 2 min. Kacper Guzik #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:37 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Uderzanie kijem
27:37 2 min. Artiom Dubinin #18 Uderzanie kijem
41:52 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Przeszkadzanie
42:55 2 min. Artiom Dubinin #18 Zahaczenie
48:16 2 min. Maciej Sulka #76 Wymuszanie kary (symulowanie)
48:16 2 min. Mateusz Michalski #88 Zahaczenie
56:27 2 min. Jarosław Różański #7 Uderzanie kijem
56:27 2 min. Tomáš Komínek #41 Uderzanie kijem
Koniec. Znakomite spotkanie! Będą karne.
- 65 min. - Koski świetnie zagrywał do Jaśkiewicza. Strzał. Świetnie broni Raszka.
- 64 min. - Kominek próbował zaskoczyć Odrobnego. Za chwilę Kubes, ale Wiedźmin łapie.
- 63 min. - Neupauer zrobił slalom między obrońcami, przewracany. Gwizdek milczy.
- 62 min. - Koski indywidualnie. SZarotkom bardziej zależy na zwycięstwie.
- 61 min. - Kolusz z Zapałą próbowali rozegrać akcję bramkową.
- 60 min. - Tolvanen uderza na bramkę Raszki. Nie ma gola. Będzie dogrywka.
- 59 min. - Zapała w słupek!
- 58 min. - Dubinin zagrał w tempo do Wróbla, Odrobny staje na wysokości zadania.
- 57 min. - Będzie obustronne wykluczenie.
- 57 min. - Grof najeżdżał sam na bramkę Wiedźmina, ale przestrzelił.
- 56 min. - Kominek wrzucał na bramkę, Odrobny łapie bez problemu.
- 55 min. - Jastrzębie stłamszone w tej tercji, próbuje się przebić pod bramkę Podhala. Spalony.
- 54 min. - Kolusz z Sammalmą, groźna akcja, świetnie się prezentuje dzisiaj obrońca Podhala, przekwalifikowany z napastnika.
- 54 min. - Jeden z trenerów wziął czas.
- 53 min. - Radosław Nalewajka, Odrobny wypluł, ale bez konsekwencji.
- 52 min. - Guzik do Wajdy. Złamał się kij obrońcy Podhala.
- 51 min. - Atomowy strzał Lukacika. Obok. Tylko zadudniła banda.
- 50 min. - Zapała uderzał. Neupauer poprawiał, nie ma gola.
- 49 min. - Napór Podhala. Wajda do Tolvanena, Raszka łapie.
- 48 min. - Zrobił się mecz, nikt tu nie chce odpuścić. Będzie obustronne wykluczenie. Sulka i Michalski.
- 47 min. - Kiedy wydawało się że Podhale pójdzie za ciosem GKS się odgryza.
- 46 min. - Jarosz sam przed bramką Odrobnego strzelił natychmiast, jak to Wiedźmin obronił wie tylko on sam.
- 45 min. - Kolusz potężnie po podaniu Neupauera. Tylko jęk zawodu na trybunach.
- 44 min. - GOL dla Podhala! Tolvanen do Jaśkiewicza, ten natychmiast uderza, Różański podbija krążek i ten ląduje nad zdezorientowanym Raszką. 1:1.
- 44 min. - Jaśkiewicz uderza z lewego rogu. Raszka na posterunku.
- 43 min. - Kolusz wjechał w tercję gości i pada na lód podcinany. Będzie wykluczenie dla GKS. Dubinin.
- 42 min. - Raszka zaatakowany, będzie wykluczenie dla Podhala.
- 42 min. - Kubes strzelał i mało zabrakło a Odrobnego zaskoczyłby własny obrońca.
- 41 min. - Zapała sam przed Raszką, trafia go w maskę.
Rozpoczynamy III tercję.
- 40 min. - Jeszcze Michalski z Wielkiewiczem walczyli o krążek w tercji GKS, ale w II tercji goli już nie będzie. Przerwa.
- 40 min. - Neupauer jeszcze raz próbował po rozegraniu w tercji gości. Uwolnienie.
- 39 min. - Podhale agresywnie, trzeszczą bandy, ale nie ma zmiany wyniku. Neupauer ze środka tuż po wznowieniu, ale w bramkarza.
- 38 min. - Kolusz mijał obrońców jak tyczki, podcinany, ale nie ma faulu.
- 37 min. - Koski strącał strzał Dutki. Podhale groźnie atakuje, ale GKS broni się umiejętnie.
- 36 min. - Guzik sam przed Raszką, w ekwilibrystyczny sposób opanował krążek, ale skierować do siatki go nie zdołał.
- 35 min. - Worwa z Koskim wychodzili z kontrą, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
- 34 min. - Gimiński spod niebieskiej wrzucał na bramkę, wcześniej Paś miał szansę , ale nie opanował krążka.
- 33 min. - Niebezpieczny przypadkowy strzał spod bandy broni parkanem Odrobny.
- 32 min. - Fabus wjechał w tercję Podhala, zagrał do Pasia, ten próbował przedłużyć podanie, ale przejęli obrońcy Podhala.
- 31 min. - Podhale zagroziło poważnie bramce Jastrzębia. Najpierw Różański z Worwą i Koskim zakręcili pod bramką Raszki, potem jeszcze potężny strzał Tolvanena obronił bramkarz GKS.
- 30 min. - Dutka potężnie spod niebieskiej, ale krążek nie dociera do bramki.
- 29 min. - Sędziowie próbują opanować sytuację na lodzie. Gra się zaostrza.
- 28 min. - Zrobiło się nerwowo na lodzie. Będą wykluczenia.
- 28 min. - Kolusz przejął bezpański krążek i wjechał do tercji gości. Jego strzał broni Raszka.
- 27 min. - Lukacik miał szansę, w przewadze grają jastrzębianie.
- 26 min. - Wałęga próbował od zakrystii zaskoczyć Odrobnego. Chwilę potem Lukacik spod niebieskiej, Wiedźmin broni parkanem. Wykluczenie dla Podhala.
- 25 min. - Jarosz sam przed bramkarzem, zamieszał, ale do siatki nie trafił.
- 24 min. - Strzał Wróbla w nogi obrońcy Podhala.
- 23 min. - Zapała wyprzedził Homera, Szarotki utrzymały krążek w tercji gości, ale strzał Tolvanena nie mógł zagrozić Raszce.
- 22 min. - Wysoki pressing Jastrzębia. Podhale wychodzi. Guzik uderza, strzał zablokowany i krążek ląduje nad pleksą.
- 21 min. - Zapała wygrał wznowienie do Tolvanena, natychmiastowy strzał. Broni Raszka.
Rozpoczynamy II tercję.
- 20 min. - Koski huknął ze środka, za chwilę ponownie miał szansę. Mocny akcent Szarotek na koniec I tercji, choć druga jej połowa zdecydowanie ze wskazaniem na GKS.
- 20 min. - Sołtys spalił, podanie od Kominka, dobrze zapowiadała się ta kontra Jastrzębia.
- 19 min. - Kubes w gąszcz obrońców przed bramką Odrobnego.
- 18 min. - Dubinin do Grofa, strzał z prawego kąta, Odrobny broni przedramieniem.
- 17 min. - Wróbel z ostrego kąta ponad bramką.
- 16 min. - Podhale nie może się otrząsnąć z przewagi Jastrzębia. Neupauer próbował sam.
- 15 min. - Dubinin w zamieszaniu podbramkowym próbował zaskoczyć Wiedźmina. Lepszy okres gry GKS.
- 14 min. - GOL dla Jastrzębia! Kominek zwiódł obrońcę i wypalił z nadgarstka w górny róg. Odrobny bez szans. 0:1.
- 13 min. - Jeszcze raz Kominek zagroził bramce Odrobnego.
- 12 min. - Kominek świetnie zagrywał do Dubinina przed bramkę, ale ześlizgnął się krążek z patki zawodnikowi Jastrzębia.
- 11 min. - Stan na lodzie się wyrówna. Kara dla gospodarzy.
- 11 min. - Kolusz - Neupauer, podanie do Sammalmy przed bramkę, ale ten nie wymanewrował Raszki.
- 10 min. - Zapała huknął po podaniu od Kolusza.
- 10 min. - Będzie wykluczenie dla Jastrzębia.
- 9 min. - Podhale konkretniejsze 4 na 4.
- 8 min. - Kolusz zakręcił w tercji gości i wyłożył do Jaśkiewicza. Potężny strzał obok bramki.
- 7 min. - Małe zwarcie przy bandzie. Będzie obustronne wykluczenie.
- 7 min. - Dubinin na granicy spalonego ręką strącił krążek pod kija. Gwizdek. Ma pretensje do sędziego liniowego.
- 6 min. - Hovinen zablokowany po podaniu Michalskiego.
- 6 min. - Kominek ze zwodem, oddał strzał w górny róg. Odrobny przykrył krótki słupek i wyłapał strzał.
- 5 min. - Matusik groźnie uderzał spod niebieskiej. Odrobny czujny.
- 4 min. - Wielkiewicz przed bramkę, ale Neupauer nie zorientował się gdzie jest krążek.
- 3 min. - Sammalmaa bliski przejęcia krążka w strefie neutralnej. Uważni jedni i drudzy.
- 2 min. - Łukasz Nalewajka przejął krążek w tercji Podhala. Strzelał Jarosz.
- 1 min. - Rozpoczął trzeci atak Podhala. Dynamiczne wejście w mecz Szarotek. Zapowiadają się duże emocje.
Zaczynamy.

Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ podejmuje JKH GKS Jastrzębie.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html