16:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:53 2 min. Miłosz Noworyta #18 Zahaczenie
33:48 2 min. Mateusz Adamus #38 Zahaczenie
34:00 2 min. Oleg Jaszyn #92 Przeszkadzanie
40:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
52:26 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:02 2 min. Oskar Krawczyk #4 Zahaczenie
- Koniec Meczu 5-1. Katowice wygrywają sezon zasadniczy.
- 60 min. - Jeszcze trzy strzały Unii, ale odbija Lindskoug.
- 58 min. - Końcówka już bez większego zagrożenia pod bramkami.
- 55 min. - Kontra Unii, Piotrowicz z bliska ale broni Lindskoug.
- 55 min. - Spore zamieszanie pod bramką Unii, ale bez bramki.
- 54 min. - Z niebieskiej Tukhanen, odbija Fikrt.
- 53 min. - Kara dla Kowalówki Sebastiana, w przewadze GieKSa.
- 50 min. GOL! 5-1! Pierwsza bramka dla Unii! Z niebieskiej na bramkę ruszył Przygodzki i uderzył z backhandu pod poprzeczkę!
- 49 min. - Starzyński fatalnie przestrzelił wyłożoną gumę na pustą bramkę.
- 48 min. - Groźnie Unia, ale Lindskoug broni.
- 45 min. - Spod niebieskiej Jyrkkio, krążek przechodzi przez Fikrta ale sprzed pustej bramki wybija obrońca Unii.
- 42 min. - Proste błędy w rozgrywaniu krążka przez gości i nie mogą skutecznie zamknąć rywala w hokejowym zamku.
- 40 min. - Kara za opóźnianie gry dla gospodarze, którzy później wyszli na lód/boksu.
- W bramce Unii za Lipińskiego wchodzi Fikrt.

- 40 min. - GOL! 5-0! Unici jak dzieci we mgle zostało rozklepani przez katowiczan. Trójkowa akcja i wymiana krążka przez Jyrkkio, Krężołka i Starzyńskiego kończy się strzałem do bramki tego ostatniego.
- 39 min. - Świetna okazja Malasińskiego, lecz nie jest to jego dzień.
- 39 min. - Nie wiemy jak tej okazji nie wykorzystała Unia, lecz tak wolno do pustej bramki krążek próbował włożyć Kiilholma, że Lindskoug zdążył domknąć parkan do słupka.
- 37 min. - GOL! 4-0! Świetnie podanie Devecki pomiędzy obrońców Unii, Łopuski w doskonałej sytuacji uderza gumę od słupka a ta wpada do bramki!
- 36 min. - Spod niebieskiej Konig, zmiana lotu krążka ale odbija Lindskoug. W drugą stronę wjechał w tercję Jaszyn kropnął ale nad bramką.
- 36 min. - Lipiński odbija strzał Jyrkkio.
- 35 min. - Z niebieskiej Saur, poprawił Themar - bez rezultatu.
- 34 min. - Pokazał się nowy nabytek GieKSy Oleg Jaszyn... na środku lodowiska zgasił rywala, za co otrzymał karę za przeszkadzanie.
- 34 min. - Sygnalizowana kara dla Unii, zamek gospodarzy. Efektownie Lipiński łapie strzał Rohtli do raka.
- 33 min. - Dwa strzały Unitów, lecz łapie jak muchy bez problemu Lindskoug.
- 31 min. - Groźnie Urbanowicz w dogodnej sytuacji gdy znalazł się sam po wygranym przez GieKSe wznowieniu, ale minimalnie uderzył obok słupka.
- 29 min. - Spod niebieskiej uderzył Vehmanen, ale sygnalizowany strzał łapie Lindskoug.
- 28 min. - Unia ma problem z wyjściem z własnej tercji, cały czas atakują katowiczanie.
- 25 min. - GOL! 3-0! Jyrkkio pod bramkę, krążek przejął Rohtla próbował zagrać ale guma trafiła do Łopuskiego, który od razu strzelił z metra na bramkę Lipińskiego.
- 25 min. - Kontra Themara, nad bramką uderzył.
- 25 min. - Jyrkkio na przeciwko bramki, ale parkanem przy słupku broni Lipiński.
- 24 min. - Sygnalizowana kara dla Unii, zamek gospodarzy. Uderzenie Urbanowicza w słupek.
- 23 min. - Strzał Devecki, odbija Lipiński.
- 22 min. - Malasiński z trzech metrów z pierwszego krążka, lecz uderzył nad bramką!

- Koniec I tercji. Strzały 9-6.
- 19 min. - Unia bardzo słabo w przewadze, skutecznie w obronie gospodarze. Dopiero w ostatnich sekundach zagościli na dłużej w tercji rywala, ale bez większego zagrożenia.
- 17 min. - Kara dla Katowic za sześciu na lodzie.
- 15 min. - Skokan spod niebieskiej, ale krążek chwyta Lipiński.
- 13 min. - GOL! 2-0! Kuriozalna bramka, do środka wjechał Wronka uderzył na bramkę Lipińskiego ten najpierw wydawałoby się zatrzymał krążek ale tak niefortunnie go odbił że ten go przelobował ....
- 13 min. - GOL! 1-0! Skokan spod niebieskiej, lot krążka zmienił przed Lipińskim fiński napastnik Laakkonen czym zaskoczył bramkarz Unii!
- 12 min. - Kontra Unii, sam przed bramkarzem GieKSy Piotrowicz, ale nie dał rady pokonać Lindskouga.
- 11 min. - Malasiński w dobrej okazji ale prosto w Lipińskiego.
- 10 min. - Łopuski po rykoszecie nad bramką.
- 8 min. - Teraz Unia zamknęła rywala w ich tercji. Strzały Themara i Koniga obok bramki, kolejne próby zablokowane.
- 7 min. - Strzyżowski pod bramkę, zamieszanie i na raty mrozi gumę Lipiński.
- 6 min. - Groźne ataki GieKSy. Mocny strzał Wronki odbija Lipiński zaraz Laakkonen przed bramką, bramkarz Unii leży, lecz napastnik Katowic uderza obok słupka.
- 5 min. - Rohtla przed bramkę, ale niedokładnie i przejmuje obrońcy Unii.
- 4 min. - Dwóch zawodników Unii przed bramką Lindskouga ale nie doczekali się podania.
- 3 min. - Próby ataku GieKSy, ale Unia za bramką przejmuje gumę.
- 1 min. - Groźna akcja gospodarzy, Jaszyn mocno z bulika z prawej strony ale mrozi gumę w parkanach Lipiński.
- 1 min. - Pierwsza guma dla Unii. Ale do ataku ruszyli gospodarze.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#37 Michal Fikrt B 0 0.00 9 9 0 0 0 0 100.00 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 5 7.50 25 25 0 0 0 0 80.00 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0