12:04 2 min. Przemysław Odrobny #90 Opóźnianie gry
18:21 2 min. Kacper Guzik #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:11 2 min. Maciej Kruczek #26 Natarcie
32:11 2 min. Jauhienij Kamienieu #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:01 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie
44:58 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Trzymanie przeciwnika
49:42 2 min. Patryk Wajda #8 Zahaczenie
56:28 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
- Koniec Meczu. Cracovia ze spokojem dowozi korzystny dla siebie wynik! 5-3.
- 59 min. - Gospodarze nie dopuszczają Podhala do skonstruowania groźnej akcji.
- 58 min. - Cracovia spokojnie w tercji rywala rozgrywa krążek.
- 57 min. - Błąd Podhala i siedmiu zawodników z pola na lodzie.. kara dla gości.
- 55 min. - Podhale bez bramkarza! Odrobny w boksie.
- 55 min. - Wrzutka Zapały, ale łapie spokojnie Łuba do raka.
- 54 min. - Groźnie uderzył Kapica, ale na posterunku Odrobny!
- 52 min. - Neupauer próbował oszukać Łubę, ale ten nie dał się pokonać.
- 50 min. - GOL! 5-3! Wykorzystana przewaga Cracovii. Zamieszanie pod bramką trzy dobitki i wreszcie Kapica pakuje do pustej bramki gumę!
- 49 min. - Na ławce kar Wajda, przewaga gospodarzy
- 48 min. - Jaśkiewicz spod niebieskiej ale nie trafił w bramkę.
- 47 min. - Duża podań, lecz bez konkretnej akcji w przewadze.
- 45 min. - Kara dla Rompkowskiego, Podhale przed szansą na wyrównanie.

- 40 min. - Strzał Guzika pod bramką, ale Łuba nie daje się pokonać.
- 38 min. - Rompkowski z bliska, ale mrozi Odrobny.
- 37 min. - GOL! 4-3! Kuriozalna bramka! Bepierszcz zagrywał pod bramkę a niefortunnie guma odbiła się od kija Tolvananen i wpadła do bramki kompletnie zaskakując Odrobnego!
- 36 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, uderzał Bryniczka a z linii bramkowej wybijają goście po uderzeniu Kapicy!
- 36 min. - Faulowany przez Mrugałę jest Kalinowski, przewaga gospodarzy.
- 36 min. - Kruczek wjechał przed bramkę, dwa razy z bliska! Odrobny nie daje się pokonać.
- 35 min. - Podanie zza bramki, uderza Siuty i dobrze Łuba!
- 34 min. - Vachovec chciał przymierzyć, ale po łapaczce Odrobnego guma wychodzi nad poprzeczką i siatkę za bramką.
- 33 min. - GOL! 3-3! Zapała pod bramkę tam lot krążka przed Łubą zmienił Sammalmaa i znów Łuba zaskoczony !
- 32 min. - Rompowski spod niebieskiej, odbija Odrobny.
- 31 min. - GOL! 3-2! Z niebieskiej Tolvanen, lot krążka zmienił Zapała i guma ląduje pomiędzy parkanami Łuby!
- 30 min. - Strzał Rompkowskiego odbija, zaraz ponownie w ataku Cracovia indywidualnie ruszył Turtiainen ale Odrobny nie dał się wymanewrować.
- 29 min. - Zamieszanie pod bramką, ale Hovinen zablokowany pod bramką.
- 28 min. - Zapała wjechał w swoim stylu przed bramkę, lecz krótkiego słupka pilnował Łuba i bez powodzenia.
- 27 min. - Kruczek z bulika ale nad poprzeczką. Zaraz fauluje rywala i będzie przewaga Podhala.
- 26 min. - Kolusz wyłożył gumę Jaśkiewiczowi ale ten uderzył w słupek!
- 25 min. - Uderzenie Wajdy obok słupka.
- 24 min. - Bepierszcz pod bramką Odrobnego, lecz krążek spłatał mu figla i przejął go zawodnik gości.
- 23 min. - Damian Kapica ruszył na bramkę, ale kijem krążek wybił mu Kolusz.
- 21 min. - Od razu akcja gości, Sammalmaa ale nad poprzeczką.
- Odrobny wrócił do bramki Podhala.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Akcja pod bramką Podhala, lecz ruszona bramka i przerwa w grze.
- 18 min. - Kara dla Guzika, gospodarze w przewadze.
- 17 min. - Z niebieskiej Kolusz, odbija Łuba.
- 16 min. - GOL! 3-1! Krążek po rykoszetach trafił do Rompkowskiego, który mocno huknął, kija dostawił Damian Kapica i pokonał Błażej Kapicę... guma wylądowała pod poprzeczkę!
- 15 min. - GOL! 2-1! Szybka odpowiedź gości i mamy bramkę kontaktową! Łuba odbija strzał z trzech metrów Tolvanena ale z bliska do bramki dobija Różański!
- 14 min. - Odrobny schodzi do boksu, za niego do bramki wjeżdża Błażej Kapica.
- 14 min. - GOL! 2-0! Koronkowa rozegrana akcja drugiego ataku gospodarzy. Csamango wykłada gumę przed bramkę Bepierszczowi a ten z pierwszego krążka uderza obok interweniującego Odrobnego.
- 12 min. - Wrzutka na bramkę Odrobnego a ten mrozi gumę a sędzia nakłada karę według nowych przepisów za opóźnianie gry.
- 11 min. - GOL! 1-0! Kamiński wjechał w tercje uderzył, strzał odbija Odrobny, dobitkę również ale krążek Svec zagrywa do Domogały a ten z ostrego kąta pakuje gumę do bramki obok leżącego Odrobnego.
- 11 min. - Ofiarna interwencja Noworyty, który rzuca się na lód powstrzymuje Neupauera.
- 10 min. - Strzał Gajora odbija Odrobny, pod bramką był Vachovec ale dobrze blokowany przez obrońcę Podhala.
- 9 min. - Daniel Kapica zza obrońcy, zatrzymuje uderzenie Łuba.
- 8 min. - Sporo podań z obu stron, ale bez zagrożenia.
- 6 min. - Doskonała sytuacja Zygmunta ten jednak z bliska trafia prosto w Odrobnego.
- 5 min. - Tolvanen zza bulika, ale pewnie Łuba.
- 5 min. - Sammalmaa odważnie w tercji rywala, uderzył z trzech metrów będąc na przeciw bramki ale obok słupka.
- 4 min. - Czas dla Podhala, trener Valtonen widzi, że rywale coraz śmielej radzą sobie w tercji nowotarżan.
- 4 min. - Cracovia konstruuje akcje głównie w tercji rywala. Zamieszanie po strzale z dwóch metrów Kapicy, ale na raty mrozi gumę w gąszczu łyżew Odrobny.
- 2 min. - Podhale ruszyło do ataku, ale uwolnienie.
- 1 min. - Strzał za bulika Różańskiego, obok bramki.

- Przed meczem minuta ciszy upamiętniająca Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska który zginął od ciosów nożownika.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#25 Błażej Kapica B 1 9.30 3 3 0 0 0 0 66.67 6:27 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 4 4.72 33 33 0 0 0 0 87.88 50:48 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0