Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Regularny
3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Zakończony
2019-01-18
18:00
IV runda / 40 kolejka
1:0 Radosław Galant #24 ( Bartłomiej Jeziorski #91, Jakub Witecki #66 ) 5/5 02:16
27:05 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Zahaczenie
29:12 2 min. Peter Novajovský #88 Wymuszanie kary (symulowanie)
Koniec meczu
50 min - Strzał Nalewajki, broni Murray sekunda do końca
58 min - GOOOL! Cichy pakuje krążek do pustej bramki!
58 min- Teraz sędziowie nie wiedzą gdzie wznowić grę
58 min - Cyrk na lodzie! JKH gra bez bramkarza, a sędzia ukarał gości za sześciu zawodników na lodzie! Sędzia po konsultacjach nie przyznał jednak kary
57 min - JKH wycofuje bramkarza, tyszanie przejmują krążek, ale strzał niecelny
56 min - Kontrowersyjna kara dla Murraya, który według sędziów faulował Wróbla w sytuacji sam na sam
54 min - Paś minął zwodem obrońców gospodarzy i oddał strzał, ale minimalnie niecelnie
51 min - GOOOL! 2:0! Jefimienko pokonuje bramkarza gości z najbliższej odległości!
49 min - Jefimienko w krótki róg! Broni Raszka!
48 min - Strzał Witeckiego, ale minimalnie obok
45 min - Sykora dostaje krążek tuż przed bramkę! Oddaje strzał wydawało się do pustej bramki, ale jakimś cudem Raszka obronił to uderzenie!
44 min - Kominek strzela z bliska, ale dobrze broni Murray
43 min - Zamieszanie pod bramką gości! Raszka leżał na lodzie, ale nikt nie oddał strzału
42 min - Grof strzela z niebieskiej, zasłonięty Murray broni kaskiem
41 min - Rozpoczęła się III tercja! Od razu mamy spięcie na lodzie pomiędzy dwoma drużynami za bramką gospodarzy

Koniec II tercji
39 min - Wałęga sam na sam z bramkarzem, ale Murray nie dał się pokonać strzałem pomiędzy nogi
37 min - Ależ okazja GKS-u Tychy! Klimienko wrzucił przed bramkę, tam dobijał krążek Rzeszutko, potem Kotlorz, ale Raszka świetnie broni szpagatem!
35 min - Jastrzębie już w pełnym zestawieniu
34 min - Strzał Pociechy, dobrze łapie Raszka
34 min - Klimienko chciał w krótki róg zaskoczyć bramkarza, ale ten świetnie się zachował
33 min - Novajovsky uderza, ale fantastycznie łapie Raszka!
33 min - Trwa zmasowany atak tyszan
30 min - Leży Szczechura, sędzia przerwał grę. Tyski zawodnik z grymasem bólu zjechał do boksu w asyście lekarza. Faulował Kantor, za co otrzymał karę meczu
30 min - Podanie wzdłuż bramki do Wałęgi, ten chciał uderzyć z pierwszego krążka, ale w niego nie trafił
29 min - Napierają goście, ale dobrze bronią się gospodarze
28 min - Strzał Wałęgi, broni Murray
26 min - Michnow chciał sprytnie przedrzeć się pod bramkę, ale skutecznie wybijają krążek obrońcy gości
25 min - Czas dla JKH GKS Jastrzębie
25 min - Strzał Klimienki, ale dobrze broni Raszka
22 min - Błąd Murraya, który zza bramki zagrał do rywala, ale szybko się zrehabilitował i obronił uderzenie
21 min - Zaczynamy drugą odsłonę! Wznowienie wygrywają goście!

Koniec I tercji
20 min - Szczechura chciał indywidualnie, ale był faulowany i nie zdołał oddać strzału w sytuacji sam na sam
18 min - Michnow w idealnej sytuacji, ale strzał był łatwy do obrony przez Raszkę
17 min - Cichy podaje przed bramkę do Komorskiego, ale ten przekombinował i nie zdołał strzelić gola
14 min - Pociecha strzela, ale Raszka odbija
13 min - Strzał Radzieńczaka broni Murray
12 min - Zamieszanie pod bramką przerodziło się w sprzeczkę pomiędzy Bagińskim, a Jaroszem. Oboje zostali odesłani na ławkę kar
10 min - Zamieszanie pod bramką gości, ale Cichy nie zdecydował się na strzał
9 min - Strzał Sykory, dobrze broni Raszka
8 min - Dobrze tyszanie w defensywie. Nie dali stworzyć rywalom groźniejszej akcji podczas gry w osłabieniu
6 min - Galant strzela z nadgarstka, ale obok bramki
5 min - Strzelał Wróbel, ale wprost w Murraya
3 min - GOOOL! Jeziorski podaje wzdłuż bramki do Galanta, a ten umieszcza krążek w bramce!
1 min - Zaczynamy! Po wznowieniu pierwszy strzał oddał Szczechura

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723