2:1 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0) Zakończony
2018-11-21
18:00
II runda / 14 kolejka
1:0 Dominik Paś #14 ( Kamil Wróbel #15, Peter Fabuš #25 ) 5/5 24:47
1:1 Patryk Krężołek #8 ( Tomasz Skokan #10, Damian Tyczyński #12 ) (+1) 5/4 57:56
57:28 2 min. Artiom Dubinin #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
61. min - Atak jastrzębian, jeden z zawodników Kadry PZHL został uderzony kijem w twarz. Zrzucił kij i rękawice na lód, a następnie mocno pochylony zjechał do boksu. W tym czasie na indywidualną akcję zdecydował się Peter Fabusz, który pokonał Sebastiana Lipińskiego
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowego czasu gry.
59. min - Pachnie dogrywką.
58. min - GOOOL! 1:1! Mamy wyrównanie. Patryk Krężołek pokonuje Ondreja Raszkę.
58. min - Mieliśmy problemy techniczne. Wynik się nie zmienił, ale mamy teraz karę Dubinina
42. min - Ale podopieczni Grzegorza Klicha nie wykorzystali swojej szansy. Zarobili karę. Skokan udaje się na ławkę kar.
41. min - Zaczynamy dogrywkę. Kadra PZHL przez 105 sekund w przewadze.

40. min - Ale tylko na moment, wszak dwuminutową karę zarobił Peter Fabusz.
40. min - Gramy w pełnych składach.
39. min - Mocno kotłuje się pod bramką Lipińskiego. Bramkarz kadry jest dzisiaj świetnie dysponowany.
38. min - Kara dla Wysockiego.
35. min - Poziom tego spotkania nie zachwyca.
32. min - Gramy dalej! Nie będzie przerwy w grze, która miała być wynikiem poprawy mocowania pleksi.
32. min - Problemy z pleksi. Sędziowie się naradzają.
29. min - Radosław Nalewajka oddał sprytny strzał, ale Sebastian Lipiński jest dzisiaj świetnie dysponowany.
28. min - Gramy w pełnych składach.
28. min - Uderzenie Kominka zablokowane.
27. min - Dość niemrawo rozgrywany zamek. Zbyt wolno i zbyt statycznie.
26. min - Kara dla Krężołka. Podopieczni Roberta Kalabera mają okazję, by podwyższyć prowadzenie.
25. min - GOOOL! 1:0! Sposób na Sebastiana Lipińskiego znalazł Dominik Pas.
24. min - Rozkręcają się jastrzębianie. Coraz groźniej robi się pod bramką Kadry PZHL.
23. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Świetna interwencja Lipińskiego! Dosłownie okradł z bramki Tomasza Kominka, który uderzył z pierwszego krążka.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Jastrzębianie przez 74 sekundy będą grać w przewadze.

20. min - Kara dla Wysockiego. Tym razem w przewadze zagrają gospodarze.
17. min - Wydawało się, że jastrzębianie wyjdą na prowadzenie. Wcześniej bramka Kadry PZHL została poruszona.
16. min - Gramy w pełnych składach.
15. min - Znów kontra Pasia. Tym razem jego czas niecelny.
14. min - Kolejna kara dla gospodarzy. Na dwuminutowy odpoczynek udaje się Bigos.
14. min - JKH gra w pełnym zestawieniu.
12. min - Kontra Dominika Pasia i Jakuba Gimińskiego. Paś starał się sprytnie oszukać bramkarza Kadry Sebastiana Lipińskiego, jednak ten popisał się świetną interwencją.
12. min - Kara dla Kubesza. Szansa dla Kadry PZHL.
10. min - Na razie żaden z zespołów nie stworzył sobie dogodnej okazji.
6. min - Tempo dzisiejszego starcia nie powala.
4. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
1. min - Zaczynamy.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#86 Tobiasz Bigos LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Kordian Chorążyczewski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0