Rozgrywki: 2018/19 - Liga Mistrzów: Faza grupowa
24:37 2 min. Mateusz Gościński #11 Wysoko uniesiony kij
28:05 4 min. Johan Motin #57 Rzucenie na bandę
36:29 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
36:36 2 min. Tommi Santala #21 Wysoko uniesiony kij
44:15 2 min. Andrij Michnow #28 Przeszkadzanie
47:23 2 min. Henrik Koivisto #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:48 2 min. Andrij Michnow #28 Atak kijem trzymanym oburącz

59 min - Tyszanie do końca meczu będą grali w osłabieniu.
58 min - Witecki próbował zaskoczyć Ruusu z ostrego kąta, lecz spokojnie broni Fin.
58 min - Kankaanpera z linii niebieskiej! Ponownie broni Murray.
56 min - Tallberg miał świetną okazję do zdobycia kolejnej bramki. Jego strzał efektownie złapał Murray
55 min - Zamieszanie pod bramką GKS-u. Murray leży, ale Bryk przytomnie wybija krążek.
53 min - GOOOL! 3:5 dla IFK Helsinki! Bartosz Ciura nie nadążył za Lessio i strzałem po lodzie zaskakuje Murraya
53 min - Lessio oddaje strzał spod bandy, minimalnie niecelnie.
51 min - Thorell miał dobrą okazję na podwyższenie wyniku, ale Murray na posterunku
50 min - Rask oddaje strzał zaraz po wygraniu bulika, czujny Murray
49 min - Najpierw Cichy! Potem Klimenko! Mocne strzały tyszan, lecz minimalnie niecelnie.
47 min - Michnow w sytuacji sam na sam! Górą bramkarz gości.
46 min - Groźne ataki zespołu z Helsinek, tyszanie dobrze się bronią.
44 min - GOOOL dla gości! 3:4! Motin ma dużo miejsca na oddanie strzału i bez zastanowienia wpakował krążek tuż pod poprzeczką bramki gospodarzy.
43 min - Kogut chciał zaskoczyć strzałem z backhandu. Blisko, ale niecelnie.
40 min - Zaczynamy trzecią tercję!

40 min - Zamieszanie pod tyską bramką, ale udaje się wybić krążek ze strefy obronnej.
39 min - Bartłomiej Pociecha przejmuje krążek i oddaje strzał z okolic bulika, broni Ruusu.
39 min - Petrell strzela prosto w bramkarza GKS-u.
36 min - Jakub Witecki szarżował na bramkę Finów, lecz trochę zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i rywale przejęli krążek.
33 min - GOOOL! 3:3! Ulander strzela z linii niebieskiej, a Kankaanpera zmienia tor lotu krążka tuż przed samym bramkarzem.
32 min - GOOOL! 3:2! Michael Cichy zaskoczył Ruusu strzałem po lodzie, między nogami!
31 min - Lessio sam na sam, próbował efektownie, ale niecelnie.
30 min - GOOOL! 2:2! Michael Cichy strzela w słupek, a Filip Komorski dobija jego strzał do pustej bramki!
29 min - Johan Motin ostro potraktował jednego z tyszan i został ukarany czterema minutami.
27 min - GOOOL! 1:2 dla IFK Helsinki, O Connor mocnym strzałem z linii niebieskiej nie daje szans zasłoniętemu Murrayowi!
26 min - Goście atakują, ale skutecznie bronią się tyscy zawodnicy.
24 min - Thorell był sam na sam z tyskim bramkarzem, górą John Murray!
23 min - Lessio oddał groźny strzał w okolice okienka tyskiej bramki, ale Murray nie dał się zaskoczyć.
22 min - Strzał Galanta, bez problemu broni Ruusu.
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Wznowienie wygrywają goście.

Koniec I tercji. Strzały: 6-8.
19 min - GOOOL 1:1! dla IFK Helsinki. Motin miał przy tym golu sporo szczęścia, gdyż krążek wpadł po rykoszecie jednego z tyskich defensorów. John Murray bez szans.
18 min - Tyszanie dwukrotnie wybijają krążek na uwolnienie.
16 min - Zamieszanie pod tyską bramką, ale Finowie nieskuteczni
14 min - Eronen bliski strzelenia gola, tyski bramkarz broni parkanem.
13 min - Indywidualna akcja Szczechury, strzał z okolic bulika, bramkarz broni.
11 min - Witecki blisko zdobycia drugiej bramki, lecz minimalnie chybił, obok słupka.
9 min - O Connor oddaje strzał z lini niebieskiej, lecz czujny John Murray skutecznie broni.
7 min - Rask strzela wprost w Murraya.
5 min - GOOOL! 1:0! Tomas Sykora, zaskoczył bramkarza strzałem zza bulika!
4 min - Kontra tyszan, Bagiński podaje do Rzeszutki, lecz ten nie przejął krążka.
4 min - Thorell oddaje groźny strzał, ale ponad bramką.
1 min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

- Drodzy czytelnicy, jeśli chcecie nam pomóc w rozwoju prosimy o klikanie w reklamy na portalu. Dziękujemy.