03:46 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
09:59 2 min. Marcin Horzelski #23 Przeszkadzanie
11:05 2 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
14:15 2 min. Lennart Petrell #32 Przeszkadzanie
29:37 2 min. Tommi Santala #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:37 2 min. Michał Kotlorz #87 Trzymanie przeciwnika
41:06 2 min. Tommi Santala #21 Uderzanie kijem
44:05 2 min. Lennart Petrell #32 Trzymanie przeciwnika
51:52 2 min. Michał Kotlorz #87 Ostrość
56:43 2 min. Mateusz Bryk #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:16 2 min. Juho Keränen #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. Strzały 39-19
60 min - Rywale przejmują krążek, są bliscy strzelenia kolejnej bramki, ale nie krążek nie dociera do jednego z napastników gospodarzy
60 min - Ostatnie sekundy, Murray schodzi do boksu, tyszanie w tercji rywala
58 min - Eronen sam przed Murrayem, oddaje strzał, ale wysoko nad bramką
56 min - Tyszanie w tercji rywala, Bryk oddaje lekki strzał, Ruusu bez problemu łapie
55 min - Strzał jednego z zawodników Fińskich, krążek odbija się od tyskich defensorów, ale mija bramkę tuż obok słupka
54 min - Tannberg groźnie, Murray odbija do boku
52 min - GOOOL! 2:1! Eronen oddał strzał z połowy tyskiej tercji, zasłonięty Murray nie miał szans
50 min - Goście wyglądają na nienasyconych i zaczynają coraz śmielej atakować
48 min - GOOOL! 1:1! Sykora spod bandy zagrywa do Szczechury, a ten będąc sam przed Ruusu, strzela gola tuż pod poprzeczką bramki gości!
48 min - Zamieszanie pod bramką Tychów! Murray przykrywa krążek ciałem
46 min - Kogut sam przed bramką! Ruusu odbija parkanem
44 min - Keranen oddaje strzał z nadgarstka, Murray odbija kijem
43 min - Bagiński chciał zaskoczyć Ruusu sprytnym zagraniem, ale ten nie dał się zaskoczyć
41 min - Zaczynamy trzecią tercję! Gospodarze wygrywają wznowienie!

Koniec II tercji. Strzały 25-10
39 min - Pociecha uderza z niebieskiej! Dobrze broni Ruusu
38 min - Dobra gra obronna Tychów, Finowie mają problemy ze skutecznym wykończeniem akcji
36 min - Zamieszanie pod tyską bramką! Krążek wpada do siatki! Jednak chwilę wcześniej sędzia odgwizdał spalonego w polu bramkowym
35 min - Błąd defensywy gospodarzy, krążek przejmuje Galant, zagrywa do Witeckiego, a ten do Górnego, który oddaje mocny strzał, ale bramkarz odbija parkanem
33 min - Kontra GKS-u! Szczechura zagrywa wzdłuż bramki do Sykory, ale podanie było zbyt mocne i nie trafia do Słowaka
32 min - Najpierw strzela Galant, potem Sykora, oboje w środek bramki
30 min - Tyszanie w tercji rywala, nie potrafią założyć zamka, rywale wybijają
27 min - Sykora oddaje strzał z linii niebieskiej, minimalnie niecelnie
25 min - Tyszanie gubią krążek przy kontruowaniu zamka, guma trafia do Tallberga, w sytuacji sam na sam z Murraya, strzela w słupek bramki gości
24:38 min - Andrej Husau bierze czas, nerwowy wygłasza swoje uwagi zawodnikom
23 min - Tallberg wygrywa wznowienie w tercji tyszan, po czym ma dużo czasu na oddanie strzału, który łapie Murray
21 min - Podanie do Michnowa, ale ten gubi krążek w tercji rywala
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Wznawiają tyszanie!

Koniec I tercji. Strzały 15-3
19 min - Keranen mocno po lodzie, Murray ponownie łapie
18 min - Strzela jeden z napastników IFK Helsinki, odbija Murray, ale krążek trafia jeszcze do Astena, który oddał strzał w poprzeczkę tyskiej bramki, guma zatańczyła na linii, ale tyszanie zdołali wybić krążek
17 min - Słaba przewaga gości, mieli problem z utrzymaniem krążka w tercji rywala
15 min - Tyszanie w przewadze, uderza Pociecha, ale prosto w obrońcę
12 min - GOOOL! 1:0! Eronen strzela z połowy tercji mocnym strzałem w długi róg bramki, Murray bez szans
11 min - Kangasiemi mocno z pierwszego krążka, łapie Murray
9 min - Przyspiesza drużyna Helsinek, kolejny groźny strzał, tym razem Kankaanpera, Murray ponownie łapie gumę
8 min - Lessio strzela, Murray bez problemów mrozi krążek
7 min - Póki co, obie drużyny grają bardzo zachowawczo
6 min - Varakas uderza mocno po lodzie, Murray broni kijem
5 min - Atakują Finowie, ale skutecznie bronią się tyszanie
4 min - Rask miał przed sobą niemal pustą bramkę, ale Murray ratuje tyszan przed stratą bramki
2 min - Strzał Gościńskiego, wprost w bramkarza
1 min - Pierwszy strzał tyszan, autorem Kamil Kalinowski
1 min - Zaczynamy! Pierwszy krążek dla gospodarzy!

- Drodzy czytelnicy, jeśli chcecie nam pomóc w rozwoju prosimy o klikanie w reklamy na portalu. Dziękujemy.