19:37 2 min. Paul Geiger #3 Przeszkadzanie
23:23 2 min. Radosław Galant #24 Opóźnianie gry
25:29 2 min. Brett Findlay #9 Zahaczenie
28:19 2 min. Matthew MacKenzie #5 Atak kijem trzymanym oburącz
28:19 2 min. Jakub Witecki #66 Trzymanie kija przeciwnika
36:53 2 min. Daniel Glira #21 Przeszkadzanie
40:50 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Trzymanie przeciwnika
53:10 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Włoscy kibice rozpoczęli fetowanie sukcesu.
59. min - Miceli! To powinien być siódmy gol dla mistrzów EBEL. Krążek zatrzymał się na poprzeczce.
59. min - Insam z bekhendu! Nie ma gola.
58. min - Ostatnie dwie minuty tyszan w tegorocznej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów.
57. min - Włosi pewnym krokiem zmierzają w kierunku zwycięstwa.
56. min - Wybronili się tyszanie. Gramy 5 na 5.
56. min - Nordlund! Znów świetnie przymierzył, ale Lewartowski był na posterunku.
55.min - Tyszanie na razie dobrze się bronią.
54. min - Ciura fauluje Micelego.
53. min - Kai Suikkanen mocno mobilizuje swoich podopiecznych.
52. min - Włoscy kibice w ekstazie. Awans ich ulubieńców jest już na wyciągnięcie ręki.
51. min - GOOOL! 6:4! W zasadzie powtórka bramki na 5:4. Frigo zza bramki do Kuparinena. Błąd Bizackiego, który zwlekał z wybiciem krążka.
50. min - Michnow potrafi zrobić użytek ze swoich warunków fizycznych. Szkoda, że nie dał rady się dał rady się odwrócić i uderzyć.
50. min - Kogut! Miał miejsce, uderzył. Zarobił bulik.
49. min - Ewidentny "late hit" Blundena na Klimience.
48. min - Ważny krok "Lisów" z Bolzano. Teraz starają się iść za ciosem.
47. min - GOOOL! 5:4! Błąd Michnowa i Bizackiego. Frigo zza bramki do Kuparinena, a ten znalazł sposób na Lewartowskiego.
46. min - Agresywniej grają mistrzowie EBEL.
45. min - Szalał Cichy! Dobrze Irving.
44. min - Będą jeszcze emocje.
43. min - GOOOOL! 4:4! Mamy wyrównanie. Cichy do Szczechury, a ten strzałem w piątą dziurę zaskoczył Irvinga
43. min - Findlay! Słupek uratował Lewartowskiego.
43. min - Nordlund nie boi się oddać strzału z niebieskiej. Broni Lewandowski.
42. min - Crescenzi szukał miejsca między słupkiem a odbijakiem Lewartowskiego.
41. min - Dwie minuty karne dla Pociechy.
41. min - Agresywnie zaczęli hokeiści HC Bolzano. Uderzenia MacKenziego, Blundena, ale Lewartowski jest na posterunku.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39 min - Klimienko! Broni Irving.
39. min - GOOOL! 4:3! Michnow w zamieszaniu podbramkowym pokonuje Irvinga.
38. min - Tyszanie rozgrywają zamek. Uderzał Sykora!
37. min - Kara dla gospodarzy.
36. min - Michnow z nadgarstka! Tylko boczna siatka.
35. min - Blunden i Deluca! Górą Lewartowski.
34. min - Lewartowski świetnie interweniuje. Gracze Bolzano aż złapali się za głowy. Mieli dwie dobre okazje.
33. min - Rozkręcili się tyszanie.
32. min - GOOOL! 4:2! Rzeszutko ograł Insama, przymierzył w długi róg i mamy drugiego gola dla mistrzów Polski.
31. min - Blunden! Poprzeczka ratuje "Lewara"
31. min - GOOOL! 4:1! Galant ładnie wyłuskał krążek i upadając pokonał Irvinga
31. min - GOOOL! 4:0! Micelli wzdłuż bramki do do Insama, a ten nie marnuje takich okazji
30. min - GOOOL! 3:0! Blunden potężnym strzałem pokonuje Lewartowskiego.
29. min - MacKenzie spiął się z Witeckim. Obaj odesłani na ławkę kar.
28. min - Mistrzowie Polski nie stworzyli zagrożenia.
27. min - Lewartowski źle wybił krążek! Niewiele zabrakło, a
27. min - GKS w przewadze. Na razie nie wygląda to najlepiej.
26. min - Kontra tyszan, Gościński faulowany!
26. min - Nordlund! Dobre uderzenie, kolejny raz na wysokości zadania stanął Lewartowski.
25. min - MacKenzie z niebieskiej. Broni Lewartowski.
25. min - Ładnie rozgrywana przewaga. Szybkie wymiany podań, strzały, praca na bramkarzu.
24. min - Galant - dwie minuty karne.
23. min - Sporo chaosu, niedokładności w szeregach obu ekip.
22. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Pociesze nie udało się utrzymać krążka w tercji. Szkoda.
21. min - Problemy z założeniem zamka.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Tyszanie przez 100 sekund zagrają w przewadze.

20. min - Kara dla Geigera. Faulował Komorskiego.
20. min - Pociecha z wysokości prawego bulika! Broni Irving.
19. min - GOOOOL! 2:0! Luca Frigo umieścił gumę pod poprzeczką. Dobił uderzenie Marchettiego.
18. min - Teraz ładnie we włoskiej tercji radzi sobie drugi atak tyszan.
17. min - Ciura potężnie z lewego bulika! Broni Irving.
17. min - Proste błędy we własnej tercji popełniają mistrzowie Polski.
16. min - Cichy! Próbował uderzyć, ale krążek po jego strzale podbity.
15. min - Kogut ładnie pociągnął z nadgarstka. Irving złapał krążek do raka.
14. min - Walczy Bizacki pod bandą z dwoma lepiej zbudowanymi rywalami. Nieźle sobie poradził.
13. min - Sykora! Sprawdził czujność Lelanda Irvinga.
12. min - Sporo pracy ma Kamil Lewartowski. Trzeba przyznać, że 20-letni golkiper na razie radzi sobie bardzo dobrze.
11. min - "Lisy" starają się iść za ciosem.
10. min - GOOOL! 1:0! Blunden uderzeniem z lewego bulika zaskoczył Lewartowskiego.
10. min - Witecki! Ładnie jechał prawym skrzydłem, próbował położyć Irvinga. Bramkarz Bolzano odbił krążek po jego strzale.
9. min - Luca Frigo! Sprytnie starał się zmieścić gumę w krótkim rogu tyskiej bramki. Lewartowski jest na posterunki.
8. min - Ładny bodiczek Pociechy. Zatrzymał Findlaya.
7. min - Michnow do Sykory! Uderzenie słowackiego skrzydłowego obronił Irving.
7. min - Dobry forechecking w wykonaniu Bolzano. Guma trafia do Blundena, ale świetnie interweniuje Lewartowski.
6. min - Teraz formacja Michaela Cichego próbowała poszukać szczęścia pod bramka mistrza EBEL.
5. min - Tyszanie schowani za podwójną. Na razie bez akcji ofensywnej.
4. min - Kotłuje się pod bramką Lewartowskiego, znów groźnie Blunden.
4. min - MacKenzie z niebieskiej! Dobitki szukał Blunden, ale Lewartowski pewnie broni i nakrywa krążek.
3. min - Jeszcze raz Nordlund!
2. min - Pierwsza interwencja "Lewara". Wrzutka Nordlunda.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Leland Irving i Kamil Lewartowski.
#1 Jacob Smith B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 6 6.00 45 45 0 0 0 0 86.67 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0