27:56 2 min. Aleksiej Trandin #87 Zahaczenie
31:15 2 min. Rafał Radziszewski #31 Ostrość
34:37 2 min. Peter Bezuška #4 Wysoko uniesiony kij
37:57 2 min. Michał Bernacki #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:29 2 min. Tomáš Káňa #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:32 2 min. Tomáš Káňa #79 Uderzanie kijem
55:42 2 min. Juha Kiilholma #28 Zahaczenie
55:42 2 min. Tomáš Káňa #79 Wymuszanie kary (symulowanie)
58:37 2 min. Juha Kiilholma #28 Przeszkadzanie
58:37 2 min. Kamil Sikora #19 Przeszkadzanie
60. min - GOOOL! 5:3! Maciejewski delikatnie koryguje wynik
59. min - Kolejne obustronne wykluczenie
58. min - Ukarani zawodnicy wrócili do gry.
57. min - Oświęcimianie wrzucili krążek do tercji. Oberwał nim Turoń.
56. min - Teraz obustronne wykluczenie: Kiilholma i Kana.
54. min - Zagłębie w pełnym składzie. Czas pracuje na ich korzyść.
53. min - Sporo problemów z założeniem zamka mają oświęcimianie. Wróciły stare demony.
52. min - Themar odważnie wjechał przed bramkę, ale został nieprzepisowo zatrzymany przez Kanę.
51. min - Unia nie składa broni.
49. min - Sosnowiczanie schowani za podwójną gardą i nastawieni na kontry. Mają do tego pełne prawo, bo pewnie prowadzą.
48. min - Nie brakuje twardych starć pod bandami.
47. min - Biało-niebiescy zamknęli sosnowiczan w ich tercji. Radziszewski ratuje swój zespół.
47. min - Czas dla Zagłębia.
46. min - Unia próbuje szukać trzeciego gola. Na razie zespół z Oświęcimia jest zbyt niedokładny w swoich poczynaniach.
45. min - Kolejna groźna kontra Zagłębia. Sporo szczęścia mieli goście.
44. min - Złe podanie Themara i do gumy doszedł Tomasz Kozłowski. Uderzył z nadgarstka, ale Fikt zdołał obronić ten strzał.
43. min - Oświęcimianie jakby nieco aktywniejsi. Nie da się jednak ukryć, że odrobienie trzech bramek graniczy w tym momencie z cudem.
42. min - GOOOOL! 5:2! Tym razem Unia wykorzystuje przewagę. W kotle pod bramką Radziszewskiego najsprytniejszy okazał się Trandin
41. min - Unia znów zagra w przewadze. Kana wędruje na ławkę kar.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Piotrowicz! Broni Radziszewski.
39. min - Szarpane akcje, sporo niedokładności, brak wiary w to, że coś jeszcze może się zmienić - tak wygląda gra Unii.
38. min - Kara dla Bernackiego. Oświęcimianie mają okazję, by skorygować wynik i wyjść z tego starcia z twarzą.
37. min - Bezuszka w sytuacji sam na sam z Radziszewskim. Górą bramkarz Zagłębia.
36. min - Pachniało szóstym golem, ale oświęcimianie wyszli z opresji.
35. min - Kara dla Bezuszki.
35. min - Adamus wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka. Radziszewski broni.
34. min - Gramy w pełnych składach.
33. min - Powiedzieć, że oświęcimianie w przewagach spisują się fatalnie, to nic nie powiedzieć.
32. min - Gęstnieje atmosfera na lodzie. Vehmanen starał się dobić krążek po uderzeniu S. Kowalówki i chyba uderzył Radziszewskiego. Od razu wzięty w kleszcze przez sosnowieckich zawodników i zgodnie z hokejowym obyczajem delikatnie poobijany. Później uderzony jeszcze przez wściekłego Radziszewskiego. Będą kary.
31. min - Luka jest już na lodzie. Nic groźnego mu się nie stało. Teraz na lodzie leży Kana.
30. min - Zaostrza nam się ten mecz. Na trybunach porcja gwizdów pod adresem arbitrów.
29. min - Czeski skrzydłowy podniósł się z lodu i trzymając się za rękę.
29. min - Leży na lodzie Vladimir Luka.
28. min - Będzie kara dla Trandina.
27. min - GOOOL! 5:1! Fatalny błąd na linii niebieskiej i Salamon znalazł się w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Zwód na bekhend, uderzenie pod poprzeczkę i mamy piątego gola
27. min - Ale Unia rozgrywa przewagi w fatalny sposób. Co stało się z zespołem, który w tym elemencie radził sobie wyjątkowo dobrze?
26. min - Pavuk ruszył z pięściami na Adamusa. Ten nie oddawał i dzięki temu Unia zagra w przewadze.
25. min - Oświęcimianie wyglądają jak zamroczony bokser. Na trybunach głośne: Zagłębie, Zagłębiem Zagłębie!
24. min - GOOOL! 4:1! Stoklasa najpierw uderzył w słupek. Fikrt nie zdążył podnieść się z lodu, a czeski skrzydłowy poprawił swój strzał
23. min - Pełne składy na lodzie.
22. min - Ogromne problemy z założeniem zamka mają oświęcimianie. Zagłębie łatwo wybija krążek i oddala zagrożenie.
21. min - Kara dla Turonia.

19. min - Przygodzki sprytnym strzałem chciał zaskoczyć Radziszewskiego.
18. min - Luka do Kany! Ten pociągnął z nadgarstka, ale Fikrt mrozi krążek.
18. min - GOOOL! 3:1! Daneczek dobił uderzenie S. Kowalówki
17. min - Czas dla Unii.
17. min - GOOOL 3:0! Błąd oświęcimskiej defensywy. Podsiadło z bliska pakuje gumę do siatki
17. min - Fatalnie prezentuje się Unia.
16. min - Turoń! Mógł zdobyć trzeciego gola i praktycznie zakończyć emocje w tym meczu.
14. min - Themar do Trandina, ale rosyjski środkowy nie zdołał zmieścić krążka między słupkiem a parkanem Radziszewskiego.
13. min - GOOOL! 2:0! Tomasz Kozłowski podwyższa prowadzenie. Skutecznie poprawił uderzenie Błażeja Salamona
12. min - Znakomita szansa dla Unii. Tabaczek do Daneczka, ten uderzył z pierwszego krążka, ale Radziszewski odbił krążek. Dobijać próbował Sebastian Kowalówka i możemy zapytać, jak on tego nie strzelił?
11. min - Oświęcimianie na razie bez pomysłu na grę. Mają problemy, by wjechać do sosnowieckiej tercji i oddać kąśliwy strzał.
9. min - Sikora! Ładnie wjechał do tercji i uderzył z bekhendu. Fikrt dobrze broni.
7. min - Sosnowiczanie są aktywniejsi i dokładniejsi. Oddają też więcej strzałów.
5. min - Na razie biało-niebiescy mocno przygaszeni.
4. min - GOOOL! 1:0! Wykorzystana przewaga. Kozłowski zza bramki do Podsiadły, a ten z bliska pokonuje Fikrta
3. min - Kara dla Unii, a konkretnie dla Malickiego.
3. min - Wanat zza bramki, broni "Radzik".
3. min - Gruszka wjechał do tercji i uderzył, ale ten strzał nie miał prawa zrobić krzywdy Radziszewskiemu.
2. min - Bucenko! Odważnie wjechał przed bramkę i uderzył z bekhendu. Fikrt zdołał złączyć parkany.
2. min - Mocno rozpoczęli sosnowiczanie, zepchnęli Unię do defensywy.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Radziszewski i Fikrt.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 32 32 0 0 0 0 90.63 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0