09:21 2 min. Krzysztof Zapała #19 Atak kijem trzymanym oburącz
12:21 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
18:52 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:10 2 min. Maksim Kamienkow #71 Atak kolanem
41:11 2 min. Robert Mrugała #77 Trzymanie przeciwnika
42:45 2 min. Siemion Garszyn #10 Uderzanie kijem
51:00 2 min. Maksim Kamienkow #71 Uderzanie kijem
60 min. - Podhale spokojnie dowozi zwycięstwo do końca. 1:0 w serii dla Podhala. Koniec meczu.
59 min. - Suominen spod niebieskiej, miał szansę na swojego gola w debiucie.
59 min. - Ten mecz już jest rozstrzygnięty, ale trzeba przyznać, że gracze Torunia postawili się Szarotkom.
58 min. - Michalski tyłem do bramki próbował pokonać Spesnego.
57 min. - Popisy indywidualne Parizka przed bramką Odrobnego, ale bez efektu bramkowego.
56 min. - Guzik z bliska, najeżdżał na krążek, ale nie zmieścił go między parkanami bramkarza gości.
55 min. - Worwa przedzierał się do tercji torunian, ale siła złego na jednego.
54 min. - Suominen świetnie wyprowadził krążek i podał do Sammalmy, a ten niewiele się pomylił.
53 min. - Siuty wychodził sam na sam, ale zbyt lekki strzał broni bramkarz.
53 min. - Guzik z ostrego kąta, Spesny dobrze chroni krótki róg swojej bramki.
52 min. - GOL dla Podhala! Błyskawicznie wykorzystana przewaga. Koski mocny strzałem z przestrzeni między bulikami. Krążek jeszcze odbija się od słupka i ląduje w bramce.
51 min. - Będzie wykluczenie. Kamienkow wędruje na ławkę kar.
50 min. - źle Podhale przy wyprowadzaniu krążka z własnej tercji, Odrobny mrozi krążek w zamieszaniu pod bramką.
50 min. - Hovinen do Siutego, jeszcze do krążka dopada Neupauer, ale nie ma gola. Spalony w polu bramkowym.
49 min. - Worwa blokowany, ale oddaje strzał po lodzie, minimalnie obok prawego słupka Spesnego.
48 min. - Podhale nie zamierza bronić wyniku, trwa ostrzeliwanie bramki gości.
47 min. - Znowu Wielkiewicz miała szansę pokonać Spesnego, ale refleks golkipera gości ratuje drużynę z Torunia.
46 min. - Wielkiewicz dopadł do krążka odbitego od bandy za bramką, ale chybił.
45 min. - Podhale w przewadze zagraża bramce gości. Tolvanen huknął po raz kolejny.
44 min. - Koski wjechał do tercji gości zagrał do Sammalmy, ale nie ma gola.
43 min. - Błyskawiczny strzał Tolvanena po wznowieniu broni Spesny.
43 min. - Tym razem Garszyn sfaulował Kolusza. Stan zawodników na lodzie się wyrówna.
42 min. - Faul Mrugały na Garszynie. Kolejna kara dla gospodarzy.
41 min. - Toruń rozpoczął z animuszem, kilka razy zagroził bramce Odrobnego, ale Wiedźmin pozostaje niewzruszony.
Rozpoczynamy III tercję.
Mecz się jeszcze nie skończył. Przy tej różnicy bramek wszystko jeszcze może się zdarzyć w III tercji.
40 min. - GOL dla Energi! 11 sekund przed końcem goście zmniejszają rozmiary porażki.
40 min. - Strzał Oriechina broni wyciągniętą łapaczką Odrobny. Wcześniej Guzik pod bramką gości niewiele się pomylił.
39 min. - Toruń próbuje szybko odpowiedzieć, ale chyba zeszło z gości powietrze.
38 min. - GOL dla Podhala! Egzekucja odwleczona w czasie. Mocny moment Podhala, które wychodzi na trzybramkowe prowadzenie, a ta tercja wydawała się nudna...
38 min. - Piękne strącenie Guzika po strzale Neupauera, ale Spesny broni.
37 min. - GOL dla Podhala! Potworne zamieszanie pod bramką, najpierw Różański w słupek, ale dobitka Neupauera nie pozostawia złudzeń. 3:1.
36 min. - Zapała sam wjechał między obrońców do tercji gości i strzelił w górny róg, ale Spesny na posterunku.
36 min. - Będzie kara dla gości.
35 min. - Podhale przejmuje inicjatywę, Koski był blisko szczęścia.
34 min. GOL dla Podhala! Błąd obrońców przy wyprowadzeniu krążka. Górale przejęli, świetnym podaniem obsłużony Wielkiewicz nie marnuje szansy. 2:1.
34 min. - Walter wrzucał na bramkę. Odrobny złapał i przytulił krążek do piersi. Małe spięcie napastników gości z obrońcami gospodarzy.
33 min. - Goście spokojnie rozgrywają krążek, ale sekundy upływają, a zagrożenia bramki gospodarzy nie ma.
32 min. - Sędzia pokazuje sześciu na lodzie. Będzie wykluczenie dla Podhala.
31 min. - Zapała z zerowego kąta obija zewnętrzną część słupka bramki Spesnego.
30 min. - W odpowiedzi Wiśniewski pociągnął z nadgarstka w górny róg, ale Wiedźmin chwyta do łapaczki.
29 min. - Wielkiewicz świetnie zagrywał przed bramkę do Worwy, ale ten nie opanował krążka na backhandzie.
28 min. - Sammalmaa przedzierał się do tercji gości. Zapała przejął krążek na granicy linii niebieskiej, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
27 min. - Szarotki zamknięte w swojej tercji, bomba Trachanowa spod niebieskiej.
26 min. - Złamany kij jednego z zawodników Torunia, domaga się kary, ale sędzia pozostaje niezłomny.
25 min. - Świetne podanie Kolusza do Tolvanena, ale Fin za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.
25 min. - Parizek wrzucał na bramkę. Goście zwietrzyli swoją szansę.
24 min. - Guzik próbował w krótki róg bramkarza gości.
23 min. - Tolvanen objeżdża całą tercję gości, zagrywa do Worwy, strzał zablokowany przez obrońcę, jeszcze Wielkiewicz ucierpiał.
22 min. - Goście dopięli swego i na chwilę gra się uspokoiła, i przeniosła się do ich tercji.
21 min. - GOL dla Torunia. Dobrze rozegrany zamek i Trachanow pakuje krążek do odsłoniętej bramki Podhala.
Rozpoczynamy II tercję. Przez 51 sekund, jeśli nie padnie bramka dla Energi, Podhale będzie grało w osłabieniu.
20 min. - Kara Kolusza rozłożona na dwie tercje. Szarotki przetrwały z czystym kontem do końca I tercji.
19 min. - Podhale znowu w osłabieniu.
19 min. - Oriechin miał wyśmienitą okazję. Odrobny już leżał, ale Rosjanin nie podniósł krążka nad parkan bramkarza.
18 min. - Worwa z daleka z ostrego kąta, ale strzał mija bramkę gości.
17 min. - Sammalmaa ładnie wprowadził krążek do tercji gości, ale za małe wsparcie kolegów, aby coś wyszło z tej akcji.
16 min. - Toruń stawia wysoko poprzeczkę, Podhale w tej chwili gra na przetrwanie. Zabronione uwolnienie.
15 min. - Kary mogą podmęczyć Podhale, na razie udało się z obu wyjść bez szwanku.
14 min. - Ładny zamek w wykonaniu rosyjskiego zaciągu Torunia, ale nie zakończony bramką. Garszyn był najbliżej, ale za nisko podniósł krążek przed Odrobnym.
13 min. - Gra się zaostrza. Tym razem odpocznie Mrugała na ławce kar.
13 min. - Jaworski przed bramką próbował wymanewrować Odrobnego, ale ta sztuka się nie udała.
12 min. - Mianciuk też siedzi na ławce kar, ale Energa gra z przewagą jednego zawodnika, więc ta kara wydaje się dłuższa za nadmierną ostrość w grze.
11 min. - Strzelał Walter spod niebieskiej, Odrobny broni, nikt nie dobił.
10 min. - Koronkowa akcja torunian, ale Oriechin źle wyłożył krążek przed bramkę.
10 min. - Będzie wykluczenie dla Podhala. Zapała odpocznie 2 minuty.
10 min. - Kalinowski świetnie wyłożył Zielińskiemu. Strzał obok bramki.
9 min. - Zapała uderzył ze środka, Spesny wybija odbijaczką.
8 min. - GOL dla Podhala! Dziubiński z bliska pakuje krążek do siatki tuż po wznowieniu.
8 min. - Guzik do Siutego, wjazd do tercji, Siuty oddaje do tyłu Dziubińskiemu, strzał. Broni Spesny.
7 min. - Mianciuk wykładał przed bramkę, ale nikt z jego kolegów nie dopadł do krążka.
6 min. - Kolusz zastawił się za bramką wyłożył Tolvanenowi. Dwa strzały Fina nie osiągają celu. Jeszcze poprawiał Koski. Spesny broni parkanem.
5 min. - Neupauer świetnie zagrywał do Guzika, ten natychmiast odgrywał do Siutego. Mocne dalekie podania, ale bez zagrożenia bramki gości.
4 min. - Trachanow dopadł do bezpańskiego krążka i natychmiast uderzył. Broni Odrobny.
4 min. - Różański znalazł się sam przed bramką Spesnego, ale bramkarz swoją interwencją uprzedził napastnika Podhala.
3 min. - Zapała stracił krążek, kontra torunian, Minge zagrywał do partnera, ale ten dobrze blokowany przez obrońcę.
2 min. - Wielkiewicz z Dziubińskim próbują utrzymać krążek w tercji Energi. Jeszcze Jaśkiewicz pomagał, Spesny mrozi krążek.
1 min. - Dołęga przed bramkę do Kalinowskiego, mocny akcent Torunia na początek. Odrobny wybija kijem.
Rozpoczynamy play off. Tatryski Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
#25 Błażej Kapica B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.00 31 31 0 0 0 0 93.55 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0