Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
1:3 (0:2, 1:1, 0:0) Zakończony
2019-02-25
18:30
Play-Off / Ćwierćfinał 3
0:1 Mateusz Michalski #88 ( Joonas Sammalmaa #17, Krzysztof Zapała #19 ) 5/5 01:28
39:26 2 min. Maksim Kamienkow #71 Zahaczenie
59 min- Czas dla Torunia.
57 min- Nie mamy przerw w grze, ale i zadnych okazji bramkowych. Dużo walki w środku lodu.
52 min- Strzałów jak na lekarstwo.
50 min- Mało przerw w grze, płynący czas przybliża Podhale do triumfu.
47 min- Kamienkow spod niebieskiej. Krążek odbity od jednego z zawodników, mógł zmylić Odrobnego, ale ten wyciągnął się jak długi i nie ma bramki.
45 min- Sammalmaa pozbawiony kija przez uderzanie. Sędziowie jednak nie dopatrzyli się faulu.
44 min- Trachanow z pierwszego, obok bramki.
42 min- Toruń w pełnym składzie. Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego. Mianciuk wyjaśnia sytuację.
41 min- Trzecia tercja rozpoczęła się. Podhale nadal w przewadze.

40 min- Kamienkow fauluje. Podhale w przewadze.
39 min- Jedynie strzał Kamienkowa mógł zagrozić bramce Odrobnego. Goście w pełnym składzie.
37 min- Tolvanen na ławce kar.
35 min- Moksunen sam przed Speszym! Krążek poleciał nad bramką, to powinno być 1:4!
33 min- Jaworski wraca na lód, od razu chciał odkupić winy, ale Odrobny na posterunku.
33 min- Garszyn sam na sam! Uciekł mu krążek, a miał już położonego Odrobnego! Jęk zawodu na trybunach.
33 min- Moksunen, Zapała, Koski! Spesny wychodzi z tego obronną ręką!
32 min- Zbyt statycznie grają przyjezdni i nie mogą wypracować dobrej okazji.
30 min- Karczocha mógł wyjść sam na sam, ale o jeden zwód za dużo i nic nie wyszło.
29 min- Kara 2+2 dla Jaworskiego, za atak wysokim kijem na Zapale.
29 min- Wajda wraca na lód. Kamienkow z pierwszego, ale guma w łapaczce Odrobnego.
28 min- Dwie dobre okazje Karczochy, ale krążek nie chce wpaść do siatki.
27 min- Wajda na ławce kar i szansa przed Energą.
25 min- Długo kręcili nowotarską obroną, toruńscy Rosjanie, aż słupek zadźwięczał po strzale Oriechina.
25 min- Oriechin do Parizka. Ten jednak prosto w bramkarza.
23 min- GOOL 1:3! Dziubiński pociągnął w okienko i Spesny bez szans, aż bidon spadł z bramki.
23 min- Różański! Pięknie Spesny parkanem, duże zamieszanie, mała bójka i kara dla Waltera.
22 min- GOOL 1:2! Garszyn wjechał do tercji, strzał z klepy w okienko i Odrobny bez szans!
22 min- Wysoki forechecking Podhala.
21 min- Zaczynamy drugą tercję. Oby w niej było więcej emocji.

19 min- Mecz dzisiaj wolniejszy niż poprzednie. Brak dobrych okazji strzeleckich, dużo wyczekiwania na rywala.
17 min- GOOL 0:2! Michalski z ostrego kąta "zapakował" krążek pod samą poprzeczkę! Piękna bramka!
14 min- Goście w pełnym składzie.
12 min- Dziubiński fauluje i Toruń w przewadze.
12 min- Rożański! Wyjechał przed bramkę i minimalnie chybił!
Powerbreak.
10 min- Ależ miał szansę Guzik! Nie trafia będąc sam przed bramką.
9 min- Jakub Jaworski z kontrą. Odbijaką odbija Odrobny.
8 min- Guzik sprawdził Spesnego. Ten na posterunku.
4 min- Mocny początek spotkania. Oba zespoły twardo, banda trzeszczy co chwila.
2 min- GOOL 0:1! Zamieszanie pod bramką, Michalski z bliska pakuje krążek nad barkiem Spesnego!
1 min- Parizek z niebieskiej! Zasłonięty Odrobny i o mały włos, a była by bramka!
1 min- Już pierwsza dobra interwencja Spesnego po strzale Dziubińskiego.
1 min- Gramy! Krążek rzucony na lód i wygrany przez gości.

#46 Patrik Spěšný B 3 3.03 37 37 0 0 0 0 91.89 59:25 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0