07:05 2 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:52 2 min. Michael Cichy #78 Wysoko uniesiony kij
23:15 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:32 2 min. Filip Pesta #93 Wysoko uniesiony kij
39:44 2 min. Petr Polodna #11 Ostrość
39:44 2 min. Filip Komorski #5 Uderzanie kijem
55:20 2 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Uderzanie kijem
58:49 2 min. John Murray #31 Przeszkadzanie
Koniec pierwszej ćwierćfinałowej potyczki GKSu z Automatyką. Tyszanie odnoszą pewne zwycięstowo 5-0 i obejmują prowadzenie w walce o półfinał PHL 1-0.
Strzały celne 41-19 dla GKSu Tychy

60min. Krasovsky równo z syreną... bez powodzenia
59min. Ostrożnie tyszanie w tych ostatnich fragmentach meczu
57min. GKS w przewadze a przed szansą mało widoczny dzisiaj Josef Vitek… Murray nie dał się oszukać
55min. Czas dla drużyny tyskiej
55min. Przewrócony Murray i uderzenie Krasowskija… Murray broni leżąc
54min. Novajovsky z dystansu
54min. Bagiński w krótki róg... broni Cowley
53min. GOOOL!!! Do trzech razy sztuka... trzecia świetna okazja młodego skrzydłowego GKSu i wreszcie udaje się Gościńskiemu pokonać Cowleya!
52min. Krążek "zatańczył" pod bramką Automatyki... Cowley mrozi niesforną gumę
51min. Koronkowa akcja tyszan... Szczechura prosto w brakarza
50min. Power Break...
50min. GOOOL!!! Jefimienko z bliska pokonuje Cowleya!!!
49min. Cunik z bliska, Murray broni na raty i mrozi gumę
49min. Błąd Murraya… zza bramki niedokładnie zagrał krążek i o mały włos nie dopadłby do niego Smal
47min. Akcja Gołowina z Jełakowem… szczęśliwie się to skończyło dla GKSu
46min. Jefimienko zza pleców i tym razem Cowley na posterunku
46min. Pociecha mocno, po lodzie trafia w parkany Cowley
45min. Kotlorz z dystansu prosto do raka bramkarza
44min. Dogodna okazja na 4-0... Cowley lepszy od Sykory
42min. Kolejna próba drużyny gości... uderzał Pastryk
42min. Kontra gdańskiego zespołu 2 na 1... Jełakow prosto w Murraya
41min. Cichy wjechał w tercję obronną gości i przycelował między słupek a parkany Cowleya… bramkarz w porę zareagował
41min. Wznowienie dla MH Automatyki Gdańsk

PRZERWA... GKS Tychy po 40 minutach prowadzi już 3-0. Strzały celne 29-14 dla GKSu

40min. Przepychanki pod bramką Murraya... Polodna i Komorski muszą sobie coś wyjaśnić
40min. Marzec z bliska... nie znalazł miejsca
39min. Ciura z dystansu... gumę efektownie wyłapuje Evan Cowley
38min. Gościński nie wykorzystał świetnej okazji do podwyższenia prowadzenia
38min. GOOOOL!!! Alex Szczechura zwiódł obrońcę i uderzył pod poprzeczkę... Cowley bezradny! 3-0!!!
36min. Kotlorz z niebieskiej, zbijał Klimienko… miał teraz dużo szczęścia gdański bramkarz
35min. Ładny, soczysty strzał Bagińskiego i pewna obrona Cowleya
34min. Przytomnie Murray wybija krążek Petrowi Polodna
33min. Murray łapie krążek po strzale Pastryka
33min. Chwila przerwy na czyszczenie lodu
33min. Gołowin uderzał... Murray z problemami ale przebija nad poprzeczkę
32min. GOOOL!!!! Bartek Pociecha nie do obrony kropnął pod poprzeczkę... 2-0!!!
30min. Kontra gości i dobrą okazję marnuje Marzec
29min. Uderzenia Novajovskyego i Sykory… broni Cowley
28min. Akcja GKSu… bramka Automatyki przesunięta
26min. Witecki z Jefimienko bliscy podwyższenia prowadzenia... gdańszczanie w pełnym zestawieniu
25min. Novajovsky z niebieskiej... guma ląduje w raku Cowleya
24min. Cowley kapitalnie po potężnym strzale Klimienki
23min. GKS w pełnym zestawieniu... świetna okazja Sykory ale Cowley jakimś cudem broni
22min. Polodna z trzech metrów... miał problemy teraz Murray
21min. Rozpoczynamy drugą tercję, wygrane wznowienie przez GKS i uderzenie Szczechury

PRZERWA... po 20 minutach tyszanie prowadzą 1-0. Strzały celne 13-4 dla GKSu Tychy

19min. Akcja gości 2 na 1... Bryk wyjaśnia sytuację
18min. Filip Komorski z dystansu... z dużymi problemami broni Cowley, Jefimienko bliski skutecznego dobicia krążka
16min. Ciura z niebieskiej pod poprzeczkę, jednak Cowley nie daje się zaskoczyć... dobijał Michnow
14min. Gościński wypracował sobie okazję... przegrywa pojedynek sam na sam z Cowleyem
13min. Sykora obija parkany gdańskiego bramkarza
12min. Pesta spod bandy... broni Murray
11min. Michnow pod poprzeczkę... łapie Cowley
10min. Przerwa na Power Break
9min. Świetnie Cowley po strzale Komorskiego z dwóch metrów
9min. Jeszcze raz Novajovsky z niebieskiej
8min. Novajovsky z dystansu, dobitka Cichego
7min. Polodna z niebieskiej, bez problemu tyski bramkarz
7min. Polodna z najbliższej ale Murray dobrze domyka krótki róg swojej bramki
6min. Uderzenie Górnego a po chwili poprawka Novajovskyego
4min. Murray mrozi krążek po akcji Gołowina
3min. Znowu groźnie pod bramką Cowleya… Szczechura zablokowany
1min. Minimalnie niecelnie Jełakow
1min. GOOOOL!!!! Kapitalne otwarcie gospodarzy... Sykora do Cichego a ten nie daje najmniejszych szans Cowleyowi na skuteczną interwencję! 1-0 !!!
1min. Pierwsze wznowienie dla GKSu Tychy i od razu tyszanie ruszają do ataku

Niebawem rozpoczynamy pierwsze starcie Play Off pomiędzy GKSem Tychy a MH Automatyka Gdańsk... ale najpierw minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego premiera RP Jana Olszewskiego.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html